Συμβαίνει τώρα!

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
φημες επισης λενε οτι εαν επιχειρησεις να κοιμηθεις για βραδυ μεσα στο κτηριο , θα αφουγκραστεις τους ασθενεις που περασαν απο ΄κει...
εννοω τον ''πονο'' τους.......

μεχρι τωρα παντως, εχω ''μπει'' πολλες φορες στον πειρασμο να διανυκτερευσω εντος του κτηριου.....

αλλα προς το παρον , ΄ξηγιεμαι ''κοτα''.....:p
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
φημες επισης λενε οτι εαν επιχειρησεις να κοιμηθεις για βραδυ μεσα στο κτηριο , θα αφουγκραστεις τους ασθενεις που περασαν απο ΄κει...
εννοω τον ''πονο'' τους.......

μεχρι τωρα παντως, εχω ''μπει'' πολλες φορες στον πειρασμο να διανυκτερευσω εντος του κτηριου.....

αλλα προς το παρον , ΄ξηγιεμαι ''κοτα''.....:p
Δεν ξερω εαν θα αφουγκραστω ασθενεις, τα κακκαλα μου που θα βαρανε απο το κρυο σιγουρα θα τα ακουσω, εδω κανει ψοφο απο το πρωι!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα αγάπες



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημερα κ σε εσενα , εχω παει και με καλυτερες.
Σε αμπάρι όμως δεν το ξαναέκανες ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλημέρα αγάπες



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε γ@μώτο, προφανώς υπάρχει λόγος που δεν καταλαβαίνω τα ράδα και τα φουμαρίσματα.... τι διάολο πλοίο είναι αυτό που "πιάνει" και "δένει" σε αλπικά τοπία στις θάλασσες της Ινδίας! Στο συμβαίνει τώρα δεν είμαστε;

:oh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρε γ@μώτο, προφανώς υπάρχει λόγος που δεν καταλαβαίνω τα ράδα και τα φουμαρίσματα.... τι διάολο πλοίο είναι αυτό που "πιάνει" και "δένει" σε αλπικά τοπία στις θάλασσες της Ινδίας! Στο συμβαίνει τώρα δεν είμαστε;

:oh:
Ελα ντε, πες τα.
Αυριο θα μας καλημερησει με την ΜΜ πανω στο Κατεμι

..................Μονικα Μπελουτσι εννοω!! :laugh:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ρε γ@μώτο, προφανώς υπάρχει λόγος που δεν καταλαβαίνω τα ράδα και τα φουμαρίσματα.... τι διάολο πλοίο είναι αυτό που "πιάνει" και "δένει" σε αλπικά τοπία στις θάλασσες της Ινδίας! Στο συμβαίνει τώρα δεν είμαστε;

:oh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
τι διάολο πλοίο είναι αυτό που "πιάνει" και "δένει" σε αλπικά τοπία
Στέφανε αν δεις καράβι στο βουνό....
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Στέφανε αν δεις καράβι στο βουνό....
Ξεκινάω σούρουπο τη περασμένη Παρασκευή με το WR250R για το μεγάλο ταξίδι...

Διασχίζω τα στενά του Visak και αποφασίζω να πιάσω τα 2 "ράδα", λίγο πριν τα καραγκρέμια της "Haldia". Έχουν περάσει πολλές ώρες πάνω στο τιμόνι, έχει ξημερώσει Σάββατο και λέω δε "φουμάρω" κανά τοπικό σάντουιτς με τηγανητή ακρίδα (είχα ανάγκη από πρωτεΐνη). Ε αυτό ήταν, γαστρεντερίτιδα που με πήγε τσιρλιπιπί και πίσω στο πρόγραμμα το ΣΚ και τη Δευτέρα.
Τρίτη πρωί έχω συνέλθει και ξεκινάω να γυρίσω πίσω προς "Fujairah" να γεμίσω με λίγο "καρβουνάκι" τη μίζα μου. Τελικά δε πρόλαβα, με πήρε η νύχτα και σταμάτησα "Σιγκαπούρη". Παιδιά η Σιγκαπούρη τρελή υγρασία και πείνα... σε κάτι λόφους βρίσκω και μαζεύω κάτι μανιτάρια "panamax". Μου 'ρχεται η λαχταριστή επιφοίτηση και λέω: δεν τα κάνω "Congested"... και βγάζω το τηγάνι.
Αν και κάπως περίεργα, ήταν ωραία και χορταστικά, αλλά με νάρκωσαν. Μετά από κανά δυο ώρες ξύπνησα και τι βλέπουν τα ματάκια μου;

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-


 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
STF
:roflmao::roflmao:

Και όλα αυτά επειδή δεν σκαντιγιάρισες απ'τη μεριά του γκάγκουε.... αυτός ο ντοκουμάνης είναι μεγάλη λέρα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παρεμπιπτόντως, περιμένουμε να μπούμε στη λεκάνη της Haldia





Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημερούδια τρελιάρηδες..



 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom