Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Βάλε αγκορι μου... Υπολόγισε και καμμια 500ρια που θα κάψει το σκατεμι
Χάχαχα, κόψε κάτι δεν βγαίνω μάνα μου!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ρε παίδες αν αντί για φουλ συνθετικό 10-50 συμπληρώσω με φουλ συνθετικό 10-40 γύρω στα 200 ml, υπάρχει προβλημα;
Για το 640 μιλάω.

Μονο για τη βόλτα της Κυριακής, την επόμενη εβδομάδα θα γίνει σέρβις στο μεκανακι.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είμαι σίγουρος, ότι εάν τελειώσει κάποια μέρα το λάδι της σαλάτας σου την ώρα που της βαζεις, απλά θα κοιτάξεις στο ντουλάπι της κουζίνας, εάν έχεις κάποιο άλλο, οποίο άλλο και αν είναι αυτό, και θα συμπληρώσεις απλά!!!!!! Το λαδάκι που τρως, δεν το "ψάχνεις" δηλαδή... :sneaky:
Τι θέλω να πω παλιό εμπορικάτζα :p, γράψε το στ'@ρχιδια σου, σίδερα είναι. Ειδικά αυτό που ρωτάς, δεν παθαίνει απολύτως τίποτα, όχι για μια βόλτα, αλλά για 5.000 βόλτες!!!
Καλή όρεξη, καλές βόλτες δηλαδή :happy:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μονο σε εμενα το μπαιρνει εδω και 2 ωρες η Vodafone κινητοσταθεριντερνετ ή ειναι γενικο το φαινομενο?
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μονο σε εμενα το μπαιρνει εδω και 2 ωρες η Vodafone κινητοσταθεριντερνετ ή ειναι γενικο το φαινομενο?
Me too.
Και χθές βράδυ τα ίδια.
Έκανα κάνα δυο reset το router νόμιζα ότι κολλαγε αυτό.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μονο σε εμενα το μπαιρνει εδω και 2 ωρες η Vodafone κινητοσταθεριντερνετ ή ειναι γενικο το φαινομενο?
Me too.
Και χθές βράδυ τα ίδια.
Έκανα κάνα δυο reset το router νόμιζα ότι κολλαγε αυτό.

Άντε ρε σεις και νόμιζα ότι τα έπαιξε το κινητό :mad::hungover:
 

southstromer

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW
Μονο σε εμενα το μπαιρνει εδω και 2 ωρες η Vodafone κινητοσταθεριντερνετ ή ειναι γενικο το φαινομενο?
και εμενα τα ιδια στο σταθερο... εδω και δυο μερες, οποτε θελει λειτουργει
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υπομονή... Θα φτιάξει
Καλημερες

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει στο χωριό έχει χαλάσει και ο ΟΤΕ στον οποίο πατάνε όλοι, πάμε για δύο εβδομάδες τώρα με άγνωστο χρόνο επισκευής. Χτες πάντως από τηλέφωνο Vodafone μία χαρά κάναμε tethering για νετφλιξ
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εντάξει στο χωριό έχει χαλάσει και ο ΟΤΕ στον οποίο πατάνε όλοι, πάμε για δύο εβδομάδες τώρα με άγνωστο χρόνο επισκευής. Χτες πάντως από τηλέφωνο Vodafone μία χαρά κάναμε tethering για νετφλιξ
Aσ'το Γιαννη, αλλο να χαλασουν τοπικά γραμμες λογω κακοκαιριας και αλλο να εχει πεσει πανελλαδικα το ίντερνετ κοτζαμ παροχου...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Aσ'το Γιαννη, αλλο να χαλασουν τοπικά γραμμες λογω κακοκαιριας και αλλο να εχει πεσει πανελλαδικα το ίντερνετ κοτζαμ παροχου...
Δεν είναι η πρώτη φορά που το παθαίνει η βοντα
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Ποιος αλήτης με GS και μπουφάν held πήγαινε μαλιοκουβαρα σήμερα το μεσημέρι στα λιμανάκια?
Ηρθε, με πέρασε και πάλευα να τον φτάσω στις στροφές

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ποιος αλήτης με GS και μπουφάν held πήγαινε μαλιοκουβαρα σήμερα το μεσημέρι στα λιμανάκια?
Ηρθε, με πέρασε και πάλευα να τον φτάσω στις στροφές

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάψτο λέμε...:hungover:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ποιος αλήτης με GS και μπουφάν held πήγαινε μαλιοκουβαρα σήμερα το μεσημέρι στα λιμανάκια?
Ηρθε, με πέρασε και πάλευα να τον φτάσω στις στροφές

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι να πεις...
Πήγαινε χρυσό μου παιδί εσύ σιγά όπως πάντα,και άσε να κάνουν οι άλλοι ότι θέλουν..:p:p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ποιος αλήτης με GS και μπουφάν held πήγαινε μαλιοκουβαρα σήμερα το μεσημέρι στα λιμανάκια?
Ηρθε, με πέρασε και πάλευα να τον φτάσω στις στροφές

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
να πάρεις v-strom..... παγκοσμίως γνωστό ότι έχουν τελική από 200 ως το άπειρο!!!!
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
να πάρεις v-strom..... παγκοσμίως γνωστό ότι έχουν τελική από 200 ως το άπειρο!!!!
Τον πρωτο καιρο που ειχα το 1090 -μολις ειχε κανει το σερβις των 1000χλμ και ειχα αρχισει να το ανοιγω σιγα-σιγα- κατεβαινα την παραλιακη πηγαινοντας για Βουλα, και απο φαναρι σε φαναρι ανοιγα να δω πως παει. Το TC δουλευε υπερωριες παλευοντας να βρει προσφυση με τα TKC80, παρ'ολα αυτα το μηχανακι επιταχυνε αμεσα. Σε καποια φαση λοιπον παιρνω πρεφα στον καθρεπτη οτι ειναι ενα βεστρομ 650 που με κυνηγαει απο πισω σε καθε εκκινηση σε φαναρι. Ωσπου καποια στιγμη με πλησιαζει σε ενα φαναρι και μου λεει ο τυπος με τεραστια εκπληξη "πωωω, δε μπορω να σε φτασω με τιποτα!"


Φαινεται θα του ειχαν βαλει καμια μουφα βενζινη εκεινη τη μερα ή θα ειχε αναδρομο Ερμη, ακομη μου εχει μεινει η απορια πώς καταφερα να επιταχυνω πιο γρηγορα απο ενα Βεστρομ 650 με ενα σκατεμ...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τον πρωτο καιρο που ειχα το 1090 -μολις ειχε κανει το σερβις των 1000χλμ και ειχα αρχισει να το ανοιγω σιγα-σιγα- κατεβαινα την παραλιακη πηγαινοντας για Βουλα, και απο φαναρι σε φαναρι ανοιγα να δω πως παει. Το TC δουλευε υπερωριες παλευοντας να βρει προσφυση με τα TKC80, παρ'ολα αυτα το μηχανακι επιταχυνε αμεσα. Σε καποια φαση λοιπον παιρνω πρεφα στον καθρεπτη οτι ειναι ενα βεστρομ 650 που με κυνηγαει απο πισω σε καθε εκκινηση σε φαναρι. Ωσπου καποια στιγμη με πλησιαζει σε ενα φαναρι και μου λεει ο τυπος με τεραστια εκπληξη "πωωω, δε μπορω να σε φτασω με τιποτα!"


Φαινεται θα του ειχαν βαλει καμια μουφα βενζινη εκεινη τη μερα ή θα ειχε αναδρομο Ερμη, ακομη μου εχει μεινει η απορια πώς καταφερα να επιταχυνω πιο γρηγορα απο ενα Βεστρομ 650 με ενα σκατεμ...
Και για δε του πες με ύφος Χάρρυ κλύν.. Ρε φίλε φαίνεσαι έχεις εμπειρία..! Ξέρεις πώς μπαίνει η δευτέρα στο μπουρδέλο??!!
 
Top Bottom