Συμβαίνει τώρα!

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το Uno το βραζιλιάνικο ούτε φτερό δεν αλλάζει και η Γερμανική περηφάνια έγινε σαν ανάποδο οχταρι.. :roflmao::roflmao::roflmao:

Καλά στα 25 χιλιάρικα δεν περιλαμβάνεται και κάνα πλαίσιο και λίγο κόλλα σπείρωματων να μείνει ένα μηχανακι στο τέλος? Άμα ήθελα 2 κύριος θα έπαιρνα 2.οχι τώρα να μου ζητάνε δίπλα τέλη και ασφάλειες!!

Άμα τρακάρει με κάνα μερσεντικο παλιό λαμαρίνα δηλαδή τι θα γίνει, 44 τεύχη δώρο με την ελεύθεροτυπια της Κυριακής?!!
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Το Uno το βραζιλιάνικο ούτε φτερό δεν αλλάζει και η Γερμανική περηφάνια έγινε σαν ανάποδο οχταρι.. :roflmao::roflmao::roflmao:

Καλά στα 25 χιλιάρικα δεν περιλαμβάνεται και κάνα πλαίσιο και λίγο κόλλα σπείρωματων να μείνει ένα μηχανακι στο τέλος? Άμα ήθελα 2 κύριος θα έπαιρνα 2.οχι τώρα να μου ζητάνε δίπλα τέλη και ασφάλειες!!

Άμα τρακάρει με κάνα μερσεντικο παλιό λαμαρίνα δηλαδή τι θα γίνει, 44 τεύχη δώρο με την ελεύθεροτυπια της Κυριακής?!!
Fiorino
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πήγα να βάλω αέρα στα λάστιχα.


Έμεινα στο βενζινάδικο. Μάλλον μπαταρία, τα ίδια έκανε και το f650 με χαμηλή τάση.

Νοιώθει λίγο ξενερωμενος στην τοποθεσία Αφίδνες.

Η μπαταρία μπήκε φορτιστή και κοιτάζω για νέα...
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μη μου δίνεις ιδέες ....
ανταλλαγές κάνει λες ;
:eek::eek::eek:
Όρεξη να χεις Γιωργάρα ίδιο το κάνουμε και καλύτερο!! Θα γίνει το kalamata green , kalamata disgrace σε no time φιλαράκι μην αγχώνεσαι..!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πλακα πλακα παιζει να βγαζεις την τιμη της μηχανης μονο και μονο πουλωντας μεμονωμενα ολα αυτα τα μπλιμπλικια.
Το κάψιμο απ τα μάτια πώς βγαίνει?με κολλύριο?! Εγώ δε θα μπορούσα να δουλέψω πάνω της πάντως να της ξηλώνω πράγματα, μόνο με μάσκα ηλεκτροκόλλησης, είναι πολύ η λάμψη..
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
προσβολη της οπτικης αισθητικης !
Ρε σεις, εγώ τους καταλαβαίνω όλους αυτούς.... είναι το απόλυτο αντικλπεπτικό σύστημα :Watching::laugh::laugh:




αν έπρεπε να την αφήνω πουθενά κέντρο θα το έκανα χειρότερο :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε σεις, εγώ τους καταλαβαίνω όλους αυτούς.... είναι το απόλυτο αντικλπεπτικό σύστημα :Watching:




αν έπρεπε να την αφήνω πουθενά κέντρο θα το έκανα χειρότερο
Μην το γελάς.

Σε ερώτηση προς τον colebatch ως προς το γιατί τόσο χρυσό σε ένα 690 ράλι που είχε φτιάξει, είπε ότι απλά δεν το κρύβει κανείς αυτό το μηχανάκι, πάντα φαίνεται και τραβάει το μάτι.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
update

 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πήγα να βάλω αέρα στα λάστιχα.


Έμεινα στο βενζινάδικο. Μάλλον μπαταρία, τα ίδια έκανε και το f650 με χαμηλή τάση.

Νοιώθει λίγο ξενερωμενος στην τοποθεσία Αφίδνες.

Η μπαταρία μπήκε φορτιστή και κοιτάζω για νέα...

εσύ παιδί μου γεννημένος για ΚΤΜ είσαι!!!!
 
Top Bottom