Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
stefos
Πολυχρονος φιλαράκι!
Ελπίζω να τα πουμε στο τρόφυ!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βάζω την γυναίκα να με πάει Αθήνα γιατί βροχή και μηχανάκι σε δουλειά δεν βολεύει και στάθμευση σε κεντρικούς δρόμους δεν. Αθήνα 24 βαθμοί και ήλιο. Γυρνάμε στο χωριό, 13 και ψιχάλα. Λίγη απόσταση, άλλος θεός.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δικό σου; 'μολόγα!
:ha...για να γυριζω γρηγορα σπιτι. :fun
Παρε και μια μετατροπουλα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Το "σκουτεράκι" έχει μια σοβαρή υποψηφιότητα για μελλοντικό απόκτημα ως δεύτερο εργαλείο.
το χω δει να ξεκολαει σε φαναρι κ επαθα....
χαθηκε!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
το χω δει να ξεκολαει σε φαναρι κ επαθα....
χαθηκε!!
Αν δε το λυπάται κανείς σίγουρα και σε χωμάτινες τύπου adv-troffy θα ανταπεξέλθει. Εγώ θεωρώ πως είναι ένα εξαιρετικό εργαλείο που εξυπηρετεί τις καθημερινές μετακινήσεις, τις ταξιδιωτικές διακοπές στα νησιά, την ηπειρωτική Ελλάδα αλλά και το εξωτερικό (τουλάχιστον σε Ευρωπαϊκό επίπεδο).
Αν κάποιος το επεξεργαστεί προσεκτικά θα συναντήσει ποιότητα κατασκευής που κατά τη γνώμη μου συναντάς σε premium μοτοσυκλέτες, όσο το χαζεύεις τόσο σε μαγνητίζει.
Το έχουμε συζητήσει αρκετά στο forum νομίζω, πολλοί το θεωρούν σκούτερ. Εγώ το έκανα τεστ ράϊντ, έχω αντίθετη άποψη. Πλην εμφάνισης δεν έχει κανένα άλλο κοινό χαρακτηριστικό. Επίσης, με ύψος 1.80 η ανεμοκάλυψη του ήταν καλύτερη ή εφάμιλλη με αυτή του Africa στα 160 χλμ/ώρα.
Έχω ξεπεράσει κάποια στερεότυπα καθώς είμαι ένα βήμα πριν τα 50. Το εργαλείο -και είναι τέτοιο- είναι μια εξαιρετική προσφορά της Honda στον μοτοσυκλετισμό. Προσωπική και όχι αλάνθαστη η άποψη μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα ήθελα να το δω στο "μονοπάτι" πριν τα κοκκαλια με τις 17 15 ζαντουλες αν χωρούσε και τι θα συνέβαινε αν ακουμπούσε κάπου στα κοκκαλια τα 230 και βάλε κιλά του.
Εκεί που θα περνούσε άνετα είναι στο κομμάτι των βαρδουσιων.
Πολύ θα ήθελα να το έχουμε κοντά μας για να φωτογραφήσω και μόνο... Γιατί όντως είναι κουκλί αυτό το σκουτερ
 
Top Bottom