Συμβαίνει τώρα!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Γιατί υπάρχουν και οι οικογενειακές στιγμές.
Καλή Κυριακή


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βγήκε? Έκανε τραγανή πέτσα?

(Πως μας πετσόκοπσες έτσι ρε Οικονομίδη, τι σκαμπό και π2π2ρια)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πως τα τρώτε τα ζωάκια βρε παιδί μου.... ποποπο..

@ouloi_vegan_tha_ginete
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Βγήκε? Έκανε τραγανή πέτσα?

(Πως μας πετσόκοπσες έτσι ρε Οικονομίδη, τι σκαμπό και π2π2ρια)
Δεν απαντάς, άντε να φέρω εγώ τα rocket παγωτά (α χάσω γώ, α χάσεις κι συ) Κωστάρας :fun:fun
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Καταυλακιωτης
Γέννημα Μεσσήνιος , η καλύτερη γουρνοπούλα στην Αλλαγή πριν φτιαχτεί ο δρόμος (ποτισμένη με τα φρένα των φορτηγών που κατέβαιναν Κωλοσούρτη) και θρέμμα Κορίνθιος (γουρνοπουλο Μπόκου Βόχας). Με ονοματεπώνυμο 2συλλαβο από Γκ να παραπέμπει σε Αρβανίτη (όμως όταν το είπα στον μακαρίτη πατέρα με πήγε στο νεκροταφείο Αλωνίστενας που είναι οι ρίζες τις φάρας)
Παλιοελλαδίτης καταυλακιώτης λοιπόν (ευτυχώς ή δυστυχώς)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γέννημα Μεσσήνιος , η καλύτερη γουρνοπούλα στην Αλλαγή πριν φτιαχτεί ο δρόμος (ποτισμένη με τα φρένα των φορτηγών που κατέβαιναν Κωλοσούρτη) και θρέμμα Κορίνθιος (γουρνοπουλο Μπόκου Βόχας). Με ονοματεπώνυμο 2συλλαβο από Γκ να παραπέμπει σε Αρβανίτη (όμως όταν το είπα στον μακαρίτη πατέρα με πήγε στο νεκροταφείο Αλωνίστενας που είναι οι ρίζες τις φάρας)
Παλιοελλαδίτης καταυλακιώτης λοιπόν (ευτυχώς ή δυστυχώς)
Έτσι.... Και η γρνπλα η καλή υπάρχει ακόμα στην Μεσσηνία, με την κυπαρίσσια και την περιοχή γύρω από το κοπανακι, να πρωτοστατεί στην πετσουλα.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Από γεωγραφία, γαστρονομία σκίζεις Κωστάκη

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από γεωγραφία, γαστρονομία σκίζεις Κωστάκη

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
30 χρόνια κάνουμε ελεύθερο στην Ελαια.
Θυμάμαι τον Μπάμπη τον Τσερτο να το λαλαει μέσα στις καλαμιές κλπ κλπ
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Γέννημα Μεσσήνιος , η καλύτερη γουρνοπούλα στην Αλλαγή πριν φτιαχτεί ο δρόμος (ποτισμένη με τα φρένα των φορτηγών που κατέβαιναν Κωλοσούρτη) και θρέμμα Κορίνθιος (γουρνοπουλο Μπόκου Βόχας). Με ονοματεπώνυμο 2συλλαβο από Γκ να παραπέμπει σε Αρβανίτη (όμως όταν το είπα στον μακαρίτη πατέρα με πήγε στο νεκροταφείο Αλωνίστενας που είναι οι ρίζες τις φάρας)
Παλιοελλαδίτης καταυλακιώτης λοιπόν (ευτυχώς ή δυστυχώς)
Εισαι φαουλ....

Στην αλλαγη εκανες δεξια προς Κυπαρισσια και βγαινεις Κοπανακι να φας Γουρνοπουλα ονειρο στον Αλεκο.

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Εισαι φαουλ....

Στην αλλαγη εκανες δεξια προς Κυπαρισσια και βγαινεις Κοπανακι να φας Γουρνοπουλα ονειρο στον Αλεκο.

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Να κανονίσουμε επιτόπια αυτοψία . Πριν ένα mini Dakar στην παραλία Καλού Νερού. Δεν έχει χελώνες τώρα και οι φωλιές είναι σημαδεμένες. Έχω δικά μου πεύκα εκεί
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Να κανονίσουμε επιτόπια αυτοψία . Πριν ένα mini Dakar στην παραλία Καλού Νερού. Δεν έχει χελώνες τώρα και οι φωλιές είναι σημαδεμένες. Έχω δικά μου πεύκα εκεί
Οπως βλεπεις...οι περισσοτεροι εδω μεσα...ειναι Πυργιωτες....Καλαματιανοι....Κορινθιοι.....ουτε ψυλος στον κορφο μας....χαχα..!!!!
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Γέννημα Μεσσήνιος , η καλύτερη γουρνοπούλα στην Αλλαγή πριν φτιαχτεί ο δρόμος (ποτισμένη με τα φρένα των φορτηγών που κατέβαιναν Κωλοσούρτη) και θρέμμα Κορίνθιος (γουρνοπουλο Μπόκου Βόχας). Με ονοματεπώνυμο 2συλλαβο από Γκ να παραπέμπει σε Αρβανίτη (όμως όταν το είπα στον μακαρίτη πατέρα με πήγε στο νεκροταφείο Αλωνίστενας που είναι οι ρίζες τις φάρας)
Παλιοελλαδίτης καταυλακιώτης λοιπόν (ευτυχώς ή δυστυχώς)
αμα ησουν τυχερος και δεν ειχε κατσει μυγα...μπορει και η χειροτερη της μεσσηνιας στην Αλλαγη
το κοπανακι πολυ μπροστα!!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Κοσμά πλάκα κάνω, ο Γιώργος είναι πολύ φίλος μου (μη με περάσεις για τίποτα "περίεργο" τύπο). :p
Σε καμία περίπτωση Στέφανε.
Εγώ χτες είδα έναν τύπο που του αρέσει αυτό που κάνει και είμασταν τυχεροί που τον είχαμε σε αυτή την βόλτα και την πρώτη μεγάλη δική μου.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ελπίζω να τον πήγατε με το μαλακό γιατί δεν φθάνει που δεν "το 'χει" είναι και φοβιτσιάρης. :p

Περάσατε ωραία παίδες;
Πολύ ωραία ήταν. Είπαμε κάποιο σκ για μεγαλύτερη. Αντε να έρθεις και εσύ. ;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πολύ ωραία ήταν. Είπαμε κάποιο σκ για μεγαλύτερη. Αντε να έρθεις και εσύ. ;)
Εννοείτε απλά τώρα ήμουν σε φάση προετοιμασίας για το τριήμερο και ήθελα να απολαύσω τον γιο μου. Χαίρομαι που περάσατε ωραία! :friendship:
 
Top Bottom