Συμβαίνει τώρα!

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Το νου σας παλικάρια, το νου σας....
Σήμερα το πρωί παραλίγο να γίνω δολοφόνος ενός παιδιού μαζί με την μάνα του.
Στην Άνοιξη, σε δρόμο περαστικό μεν αλλά χωρίς κίνηση αμέσως μετά το apex της δεξιάς στροφής, αποφάσισε η μάνα να περάσει κάθετα απέναντι τον δρόμο.
Λίγο τα φυτά που δεν έχεις ορατότητα στην στροφή, λίγο η απουσία πεζοδρομίων, λίγο η ανοησία της μάνας, παραλίγο να τους περάσω από πάνω.
Ευτυχώς δεν ερχόταν αυτοκίνητο από το αντίθετο (θα την πάταγα εκεί...) και το abs λειτούργησε καταλυτικά.
Το σώσαμε.....με το σκατό στην κάλτσα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ψώνια σήμερα, γιατί καλά τα gps και τα Google maps, αλλά σαν την χάραξη διαδρομής με το δάχτυλο πάνω στον απλωμένο χάρτη δεν υπάρχει!


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Παιδιά το βάζω για να προλάβω κάποιον που πιθανόν θέλει να κάνει αγορά.
Ο χάρτης 3, Ήπειρος - Θεσσαλία είναι εξαιρετικά δυσχρηστος. Όπως όλοι του είδους είναι το κλασικό ο μισός μπροστά και μισός πίσω, αλλά το σημείο που έχουν αποφασίσει να τον χωρίσουν έχει χαλάσει όλο τον χάρτη.
Και οι υπόλοιποι δεν είναι πολύ καλά μελετημενοι ως προς αυτό, αλλά ο Ήπειρος - Θεσσαλία είναι εντελώς χάλια.

Έκανα αγορά μέσω νετ, αν το είχα δει θα πήγαινα σε άλλη εταιρεία.

Σκέφτηκα ότι έπρεπε να ενημερώσω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παιδιά το βάζω για να προλάβω κάποιον που πιθανόν θέλει να κάνει αγορά.
Ο χάρτης 3, Ήπειρος - Θεσσαλία είναι εξαιρετικά δυσχρηστος. Όπως όλοι του είδους είναι το κλασικό ο μισός μπροστά και μισός πίσω, αλλά το σημείο που έχουν αποφασίσει να τον χωρίσουν έχει χαλάσει όλο τον χάρτη.
Και οι υπόλοιποι δεν είναι πολύ καλά μελετημενοι ως προς αυτό, αλλά ο Ήπειρος - Θεσσαλία είναι εντελώς χάλια.

Έκανα αγορά μέσω νετ, αν το είχα δει θα πήγαινα σε άλλη εταιρεία.

Σκέφτηκα ότι έπρεπε να ενημερώσω.
Και παλι ειναι καλυτερος απο αλλους
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Δυστυχώς εγώ σήμερα δεν την γλύτωσα και γνωρίστηκα με μία γειτόνησα ο απολογισμός κάτι γρατζουνιές και μία στραβή δισκόπλακα. Το φταίξιμο είναι όλο δικό μου μιας και είπα να περάσω χωρίς να υπολογίσω το φλάς. Στο θέμα μας αλλάζουμε μόνο την μία η μιά και καλή και τις δύο? Ξέρουμε κάποιο κατάστημα με καλές τιμές να ρωτήσω?
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Χάνι?
Εννοείται, όταν φτάνεις δίπλα στην πηγή... Ήθελα να πάω Δομνίστα να φάω στον μετοικο αλλά η διαδρομή εντελώς ανάποδη και χώμα.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
..



Advphone....
Την έβγαλες για βόσκηση ε?
Λογικό
Με το ήλιο τα βγάζουν με τον ήλιο τα βάζουν

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Περαστικά στα παιδιά.

Δυστυχώς εγώ σήμερα δεν την γλύτωσα και γνωρίστηκα με μία γειτόνησα ο απολογισμός κάτι γρατζουνιές και μία στραβή δισκόπλακα. Το φταίξιμο είναι όλο δικό μου μιας και είπα να περάσω χωρίς να υπολογίσω το φλάς. Στο θέμα μας αλλάζουμε μόνο την μία η μιά και καλή και τις δύο? Ξέρουμε κάποιο κατάστημα με καλές τιμές να ρωτήσω?
Αν έχει ψωμί η παλιά δισκόπλακα, μόνο τη μία. Μέτρα τις με παχύμετρο και ψάξε τα όριά τους στο νετ. Τουλάχιστον σε μηχανάκι χωρίς abs.
 
Top Bottom