Συμβαίνει τώρα!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δεν ειπες οτι θα το κανεις χωματινο..;;

Διπλα εισαι..πεταξου...κερναω μπυριτσες...κατι εμεινε κ απο πιτσα...!!!!

Σιγα σιγα πετραν!!!!! Δεν παιζει σαλιο προς το παρον!!!!!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βγαίνοντας από το λιμάνι της Σύρου με κατεύθυνση Μύκονο.
Έχει αέρα, κουνάει και ξερνοβολανε αβερτα.
Προσωπικά το μόνο που με ανησυχεί είναι αν έδεσαν καλά την μηχανή στο γκαράζ. Μάλλον έπρεπε να το είχα κάνει μόνος μου.
Τι κάνετε συνήθως;


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Βγαίνοντας από το λιμάνι της Σύρου με κατεύθυνση Μύκονο.
Έχει αέρα, κουνάει και ξερνοβολανε αβερτα.
Προσωπικά το μόνο που με ανησυχεί είναι αν έδεσαν καλά την μηχανή στο γκαράζ. Μάλλον έπρεπε να το είχα κάνει μόνος μου.
Τι κάνετε συνήθως;


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχω γυρισει απο Μυκονο με καταμαραν και μποφορια στο οριο πλευσης του (πηγαινε τοσο αργα που μας περνουσαν τα Μπλου Σταρ σαν σταματημενους, μεσα στο σαλονι ηταν σαν βολτα σε "ταψι" του λουνα παρκ...) και τη μηχανη τη βρηκα μια χαρα.

Παντα στο πλευρικο σταντ, δεν την δενω εγω αλλα καθομαι και περιμενω μεχρι να ερθει καποιος απο το πληρωμα να τη δεσει.

Παντως γενικα ειναι προσεκτικοι, δεν τις αφηνουν λασκα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ετοιμάζεις το gay friendly τρόφι 2021;
Όταν κατέβηκα να το πάρω βρήκα δίπλα δεμένο ένα XR,... μήπως ήρθες πρώτος :laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μη φοβάσαι Αντώνη, έκανα τη δουλειά αυτή όταν ήμουν μικρός.

Ξέρουν να τα μποτζαρουν τα μηχανάκια, νταξ καμία φορά κάνουν και τσαπατσοδουλειες, αλλά σε γενικές γραμμές το πάνε το γράμμα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όταν κατέβηκα να το πάρω βρήκα δίπλα δεμένο ένα XR,... μήπως ήρθες πρώτος :laugh::laugh:
Με 130 χαω στην Εθνικη μάλλον μαζί με τον καταπέλτη ανέβηκε :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν το είχε πει ότι θα πάει στο νησί, θα έχανα εγώ την ευκαιρία για τέτοια μοτοβόλτα; Εντάξει δεν θα ζούσα την απόλυτη περιπέτεια στην ΛΕΑ με 160 σαν κάτι άλλους μουσάτους αλλά τέλος πάντων, αργά βαδίζω ζωή κερδίζω, ο Ιαβέρης θα ήταν περήφανος.



Εντελώς άσχετο, ψάχνω ένα αυθαίρετο στο Μαρούσι και χαζεύω αεροφωτογραφίες, είχα ξεχάσει πόσο χωριό ήταν στα 70ς, ήμουν και μικρός τότε. Τώρα ανοίγεις γκουκλεμαπς και δεν έχει πράσινο καν, πέραν του άλσους Συγγρού.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Με 130 χαω στην Εθνικη μάλλον μαζί με τον καταπέλτη ανέβηκε :p
Πωπω το εχω κανει κι αυτο πριν καμια 10αρια χρονια που ημουν νιατο και δεν με ενοιαζε, ειχε αργησει το τοτε ετερον ήμισυ και πηγα ολο τον Κηφισο-Α.Ο. μεχρι Ραφηνα φορτωμενο δικαβαλο τριβαλιτσο το Βεστρομ το σωστο το εξημισο καρυδι, και κυριολεκτικα σηκωσε καταπελτη την ωρα που μπηκαμε μεσα...


... βεβαια αλλη φαση τα 320χαω που ταξιδευει το Βεστρομ το εξημισο και εχει και αλλο γκαζι για καμια προσπεραση σε καμια Veyron αμα λαχει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν το είχε πει ότι θα πάει στο νησί, θα έχανα εγώ την ευκαιρία για τέτοια μοτοβόλτα; Εντάξει δεν θα ζούσα την απόλυτη περιπέτεια στην ΛΕΑ με 160 σαν κάτι άλλους μουσάτους αλλά τέλος πάντων, αργά βαδίζω ζωή κερδίζω, ο Ιαβέρης θα ήταν περήφανος.



Εντελώς άσχετο, ψάχνω ένα αυθαίρετο στο Μαρούσι και χαζεύω αεροφωτογραφίες, είχα ξεχάσει πόσο χωριό ήταν στα 70ς, ήμουν και μικρός τότε. Τώρα ανοίγεις γκουκλεμαπς και δεν έχει πράσινο καν, πέραν του άλσους Συγγρού.
Κόλλησες με τα 160...τα 200 ασχολίαστα???
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κόλλησες με τα 160...τα 200 ασχολίαστα???
Δεν ήξερα ότι υπάρχουν μοτοσικλέτες που πάνε με τόσα πολλά, θα το βλέπετε και θα είναι σαν να μην το είδατε, μπορεί και να κλέβει το κοντέρ όπως της χόνδα που δείχνει 220 και στην πραγματικότητα έχει κόφτη στα 199. Εντάξει το βεστρόμ 650 εξαιρείται γιατί καμπυλώνει το χωροχρονικό συνεχές, σε ταχύτητες κοντά στου φωτός κανένα όργανο δεν έχει ακρίβεια.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ήξερα ότι υπάρχουν μοτοσικλέτες που πάνε με τόσα πολλά, θα το βλέπετε και θα είναι σαν να μην το είδατε, μπορεί και να κλέβει το κοντέρ όπως της χόνδα που δείχνει 220 και στην πραγματικότητα έχει κόφτη στα 199. Εντάξει το βεστρόμ 650 εξαιρείται γιατί καμπυλώνει το χωροχρονικό συνεχές, σε ταχύτητες κοντά στου φωτός κανένα όργανο δεν έχει ακρίβεια.
Πενφέ έχεις πχια... Ξέρεις ότι δεν κλέβουν.

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ως εκεί που έχω πάει κλέβει μονοψήφια χαω, κοντά στην δεκάδα, εννοείται με ό,τι ακρίβεια έχει το Navi 6 σε σχέση με το κοντέρ.
Αν βρω ευκαιρία σε κλειστό ελεγχόμενο ιδιωτικό δρόμο να πάω με τόσα πολλά, θα ενημερώσω για τα ευρήματα. Δεν έχει πλήκτρο για screenshot το navi 6 όπως άλλα garmin, κρίμας.
 
Top Bottom