Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αύριο Κυριακή πολύ γρήγορη βόλτα Stork με δύο φίλους.
08:30 θα βγαίνουμε στη Νέα Περαμο.
Πήγαινε έλα Κόρινθο από Εθνική.

Όποιος πσηθει είναι ευπρόσδεκτος.
Καλό βράδυ.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αύριο Κυριακή πολύ γρήγορη βόλτα Stork με δύο φίλους.
08:30 θα βγαίνουμε στη Νέα Περαμο.
Πήγαινε έλα Κόρινθο από Εθνική.

Όποιος πσηθει είναι ευπρόσδεκτος.
Καλό βράδυ.
Φωτό καλοδεχουμενες:photo::allk:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αύριο Κυριακή πολύ γρήγορη βόλτα Stork με δύο φίλους.
08:30 θα βγαίνουμε στη Νέα Περαμο.
Πήγαινε έλα Κόρινθο από Εθνική.

Όποιος πσηθει είναι ευπρόσδεκτος.
Καλό βράδυ.
Αυτή δεν είναι η κλασική «τύπου αεροπορίας» βόλτα αμπεμπαμπλομ :p!!!
Να γίνει άμεσα αλλαγή ναύλου!
Πχ: Νέα Πέργαμος- Μέτσοβο αυθημερόν!
08:30 Νέα Πέργαμος, ΕΤΑ Μέτσοβο 11:30!!! Καφές,τσιγάρα φαγητό Μέτσοβο, και αναχώρηση 14:00. ΕΤΑ Νέα Πέργαμος 17:30!
Σου μένει και χρόνος για καφέ και σέρβις του ΚΤΜ στη Σαλαμίνα !:ltg:
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Αύριο Κυριακή πολύ γρήγορη βόλτα Stork με δύο φίλους.
08:30 θα βγαίνουμε στη Νέα Περαμο.
Πήγαινε έλα Κόρινθο από Εθνική.

Όποιος πσηθει είναι ευπρόσδεκτος.
Καλό βράδυ.
Δηλαδή άμα έρχόμασταν σιγούλια σιγούλια Κόρινθο και σας συναντούσαμε εκεί για καφέ,
δεν έπαιζε? :thinking:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δηλαδή άμα έρχόμασταν σιγούλια σιγούλια Κόρινθο και σας συναντούσαμε εκεί για καφέ,
δεν έπαιζε? :thinking:
Ναι ρε συ εννοείται... Είμαστε ήδη Stork, θα πάμε μετά Λουτράκι για burger..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πρώτη φορά GPS στο αυτοκίνητο "να δούμε πως δουλεύει" ας πούμε. Εννοείται έχω χρησιμοποιήσει πολλάκις το κινητό ως τέτοιο, αλλά είναι άλλη ιστορία η μονάδα. Θες να πας Γλυφάδα ας πούμε (όλοι ξέρουμε να πάμε, ΟΚ) και λες να δω πως δουλεύει το πράγμα με τις αναφορές κίνησης, πως ανασχεδιάζει διαδρομές, αν υπολογίζει σωστά χρόνο στην πόλη. Κατ' αρχήν γέλιο. Η "Λεωφόρος Δημάρχου Αγγέλου Μεταξά" είναι κατά την Garmin η "Λεωφόρος Δημάρχου Μεταξά Αγγέλου" και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν την βρίσκει όταν την βάΝεις όπως την λέει όλος ο κόσμος, το google, οι χάρτες όλων των άλλων εταιριών. Το here ας πούμε γράφεις "Μεταξά ...." και δίνει το σωστό αποτέλεσμα. Garmin, λίγο συνουσιάζεσαι. Βέβαια ΑΝ λέμε τώρα το ψάξεις από το garmin drive, βγάζει εξίσου "εύκολα" αποτελέσματα όπως οι άλλες εταιρίες. Γιατί όχι η ίδια η συσκευή, άβυσσος η ψυχή του προγραμματιστή.

Ομοίως για την νέα Πέργαμο του φίλου με το μπόξερ η οποία δεν υπάρχει και θα την έψαχνε αενάως και ματαίως. Ή θα τον έστελνε στο Μπέργκαμο. Ή στην Τουρκία ξερω 'γω.

Το θυμήθηκα τώρα γιατί.... συμβαίνει τώρα το μαγικό, μήνυμα "υπάρχει αναβάθμιση λογισμικού, συνδεθείτε για να την κάνετε" και ταυτόχρονα "έχουμε πρόβλημα με τους σέρβερς, δοκιμάστε αργότερα". ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πρώτη φορά GPS στο αυτοκίνητο "να δούμε πως δουλεύει" ας πούμε. Εννοείται έχω χρησιμοποιήσει πολλάκις το κινητό ως τέτοιο, αλλά είναι άλλη ιστορία η μονάδα. Θες να πας Γλυφάδα ας πούμε (όλοι ξέρουμε να πάμε, ΟΚ) και λες να δω πως δουλεύει το πράγμα με τις αναφορές κίνησης, πως ανασχεδιάζει διαδρομές, αν υπολογίζει σωστά χρόνο στην πόλη. Κατ' αρχήν γέλιο. Η "Λεωφόρος Δημάρχου Αγγέλου Μεταξά" είναι κατά την Garmin η "Λεωφόρος Δημάρχου Μεταξά Αγγέλου" και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν την βρίσκει όταν την βάΝεις όπως την λέει όλος ο κόσμος, το google, οι χάρτες όλων των άλλων εταιριών. Το here ας πούμε γράφεις "Μεταξά ...." και δίνει το σωστό αποτέλεσμα. Garmin, λίγο συνουσιάζεσαι. Βέβαια ΑΝ λέμε τώρα το ψάξεις από το garmin drive, βγάζει εξίσου "εύκολα" αποτελέσματα όπως οι άλλες εταιρίες. Γιατί όχι η ίδια η συσκευή, άβυσσος η ψυχή του προγραμματιστή.

Ομοίως για την νέα Πέργαμο του φίλου με το μπόξερ η οποία δεν υπάρχει και θα την έψαχνε αενάως και ματαίως. Ή θα τον έστελνε στο Μπέργκαμο. Ή στην Τουρκία ξερω 'γω.

Το θυμήθηκα τώρα γιατί.... συμβαίνει τώρα το μαγικό, μήνυμα "υπάρχει αναβάθμιση λογισμικού, συνδεθείτε για να την κάνετε" και ταυτόχρονα "έχουμε πρόβλημα με τους σέρβερς, δοκιμάστε αργότερα". ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ.
Έχω την αίσθηση ότι η Garmin δουλεύει κορυφαίο hardware με ξεπερασμένο λογισμικό.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ναι ρε συ εννοείται... Είμαστε ήδη Stork, θα πάμε μετά Λουτράκι για burger..
Ελα να σε παω στον 'μπατζαβαλη' του ψαριου να κανεις τα ...κακα σου. Ακου μπερκερ, τα σκαμπο μου και τα @@@ μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ελα να σε παω στον 'μπατζαβαλη' του ψαριου να κανεις τα ...κακα σου. Ακου μπερκερ, τα σκαμπο μου και τα @@@ μου
Για να κάνω τα κακά μου, φαντάζομαι τι θα με ταΐσεις μαρή Λουκία.... :roflmao::roflmao::friend:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πρώτη φορά GPS στο αυτοκίνητο "να δούμε πως δουλεύει" ας πούμε. Εννοείται έχω χρησιμοποιήσει πολλάκις το κινητό ως τέτοιο, αλλά είναι άλλη ιστορία η μονάδα. Θες να πας Γλυφάδα ας πούμε (όλοι ξέρουμε να πάμε, ΟΚ) και λες να δω πως δουλεύει το πράγμα με τις αναφορές κίνησης, πως ανασχεδιάζει διαδρομές, αν υπολογίζει σωστά χρόνο στην πόλη. Κατ' αρχήν γέλιο. Η "Λεωφόρος Δημάρχου Αγγέλου Μεταξά" είναι κατά την Garmin η "Λεωφόρος Δημάρχου Μεταξά Αγγέλου" και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν την βρίσκει όταν την βάΝεις όπως την λέει όλος ο κόσμος, το google, οι χάρτες όλων των άλλων εταιριών. Το here ας πούμε γράφεις "Μεταξά ...." και δίνει το σωστό αποτέλεσμα. Garmin, λίγο συνουσιάζεσαι. Βέβαια ΑΝ λέμε τώρα το ψάξεις από το garmin drive, βγάζει εξίσου "εύκολα" αποτελέσματα όπως οι άλλες εταιρίες. Γιατί όχι η ίδια η συσκευή, άβυσσος η ψυχή του προγραμματιστή.

Ομοίως για την νέα Πέργαμο του φίλου με το μπόξερ η οποία δεν υπάρχει και θα την έψαχνε αενάως και ματαίως. Ή θα τον έστελνε στο Μπέργκαμο. Ή στην Τουρκία ξερω 'γω.

Το θυμήθηκα τώρα γιατί.... συμβαίνει τώρα το μαγικό, μήνυμα "υπάρχει αναβάθμιση λογισμικού, συνδεθείτε για να την κάνετε" και ταυτόχρονα "έχουμε πρόβλημα με τους σέρβερς, δοκιμάστε αργότερα". ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ.
Τα λογισμικά της Garmin είναι για τον μπέο όσον αφορά την πλοήγηση. Σε ότι έχει να κάνει με το hardware και την κατασκευή γενικά είναι σούπερ... όταν του βάζεις να σκεφτεί.... Άστο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ελα να σε παω στον 'μπατζαβαλη' του ψαριου να κανεις τα ...κακα σου. Ακου μπερκερ, τα σκαμπο μου και τα @@@ μου
Ωπ για εμάς που τρώμε τέτοια χωρίς να κάνουμε δίαιτα, this post is worthless without maps
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ωπ για εμάς που τρώμε τέτοια χωρίς να κάνουμε δίαιτα, this post is worthless without maps
Καντια φιλε, πανω στην θαλασσα, ψαρικο σε μεριδες μπατζαβαλη κ οικονομικα. Καθημερινες ειναι καλυτεραν
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Για να κάνω τα κακά μου, φαντάζομαι τι θα με ταΐσεις μαρή Λουκία.... :roflmao::roflmao::friend:
Εγω βαζω το μυαλο φιλε, εσυ τα λαλα, ετσι ειναι οι μπιζνες:D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εγω βαζω το μυαλο φιλε, εσυ τα λαλα, ετσι ειναι οι μπιζνες:D
Αν κάνω μπίζνα μαζί σου, ζήτω που καήκαμε Κωστάκη...:p
 
Top Bottom