Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μόλις παρελήφθη το νέο μου απόκτημα....Vstrom 1000 στόκ 2018 χρώματος...κίτρινο

Εντυπώσεις-παρατηρήσεις σύντομα...
Ευχάριστα νέα...!!!
Καλοτάξιδοι να είστε...!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
πανέμορφο ;)

καλοτάξιδο και καλά χιλιόμετρα
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Ειπαμε με ενα φιλο να παμε βραδυνη βολτα μεχρι το Σουνιο. Αυτος Transalp 650 εγω με το Tiger 800.
Μας σταματαει η Τροχαια στη βαρκιζα, ολα οκ, παω να βαλω μπροστα......δεν...

Hello μιζα my old frieeend...! :ha

Παλι λυσιμο το μισο μηχανακι για να την βγαλω να την επισκευασω να αντεξει λιγο ακομα πριν δωσω το "τετρακοσαρι" στους Βρετανους για μονιμη λυση, οπως ισχυριζονται...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
κάτι για αρχή...








Καλοτάξιδο μπάρμπα Ντίνο!!!
Δεν είναι ευρωπαϊκό αλλά είναι ένα ωραίο ον οφ!!!

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θελω παρουσιαση τυπου "ξεκινησα να παω στο γκαζι, αλλα περνωντας απο καλλιροης ειδα ενα κιτρινο βεστρομ και λιγο η ζεστη λιγο τα γηρατεια νομιζα οτι ειναι πορτοκαλι σε νεο μαγαζι κτμ και μπηκα κσι το πηρα"

Λεγε ποιος δοσιλογος ευρωπροδοτης σε εκανε να αλλαξεις γνωμη. Μιλα.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μόλις παρελήφθη το νέο μου απόκτημα....Vstrom 1000 στόκ 2018 χρώματος...κίτρινο

Εντυπώσεις-παρατηρήσεις σύντομα...
ΚαλοΤάξιδοι να είστε.
Πολύ καλή επιλογή. Ικανότατη μοτοσυκλέτα. & VFM τα stock.
Εξυπνη επιλογή.
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Θελω παρουσιαση τυπου "ξεκινησα να παω στο γκαζι, αλλα περνωντας απο καλλιροης ειδα ενα κιτρινο βεστρομ και λιγο η ζεστη λιγο τα γηρατεια νομιζα οτι ειναι πορτοκαλι σε νεο μαγαζι κτμ και μπηκα κσι το πηρα"

Λεγε ποιος δοσιλογος ευρωπροδοτης σε εκανε να αλλαξεις γνωμη. Μιλα.
Λοιπόν εν τάχει...δεν απέχει καθόλου αυτό που γράφεις απ'την πραγματικότητα...''βασανίστηκα'' πολύ πριν κάνω το έγκλημα...
Οντως ένα πρωινό κατέβαινα την πειραιώς και κάνω δεΞά στην πλαταιών...καβαληκεύω το 790s..ξεκαβάλησα και το.....ξέχασα-διέγραψα ΑΜΕΣΩΣ.
Αφού στο μυαλό και στην ψυχή υπάρχει μόνο 1050-1090...και δεν είναι διαθέσιμα τώρα που μπορώ...
Βάλε στην εξίσωση γηρατειά, χρήμα, κορωνοιούς, συγκυρίες άλλων γεγονότων π.χ τελευταίο κομμάτι φούλ έξτρα σε τιμή απίστευτη έστω και κίτρινο...
Να σκεφτείς τρέμω στη ιδέα να ξαναμπώ στο ψάρ.g.r και...
Και ΝΑΙ ο δοσίλογος ευρωπροδότης είναι υπαρκτό πρόσωπο μέλος τούτου του φόρουμ...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Από εμένα μπράβο για την στυλιστικά άρτια επιλογή κίτρινης πόλο μπλουζας με ελαφριά μουσταρδί απόχρωση και μαύρο τσαντάκι που ταιριάζουν με τα βασικά χρώματα της μοτό, η Βίκυ Καγιά σε θέλει στο σοπινγκ σταρ.

Το μηχανάκι είναι εξαιρετικό, μην λες κουβέντα. Ανυπομονώ να το δούμε βόλτα! Είσαι και πολύ τυχερός φαίνεται, πρώτο σκ και βρέχει.

Δεν υπάρχει S λέμε, είναι σκέτο 790. Είναι όντως κακό για το μπόι μας, αν είχες καβαλήσει R ίσως σε κέρδιζε. Τέλος πάντων, ο κύβος ερρίφθη, το επόμενο θα είναι ηλεκτρικό όπως πάμε...
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Από εμένα μπράβο για την στυλιστικά άρτια επιλογή κίτρινης πόλο μπλουζας με ελαφριά μουσταρδί απόχρωση και μαύρο τσαντάκι που ταιριάζουν με τα βασικά χρώματα της μοτό, η Βίκυ Καγιά σε θέλει στο σοπινγκ σταρ.

Το μηχανάκι είναι εξαιρετικό, μην λες κουβέντα. Ανυπομονώ να το δούμε βόλτα! Είσαι και πολύ τυχερός φαίνεται, πρώτο σκ και βρέχει.

Δεν υπάρχει S λέμε, είναι σκέτο 790. Είναι όντως κακό για το μπόι μας, αν είχες καβαλήσει R ίσως σε κέρδιζε. Τέλος πάντων, ο κύβος ερρίφθη, το επόμενο θα είναι ηλεκτρικό όπως πάμε...
Σε ευχαριστώ για τον Υψηλό βαθμό που μούδωκες...σειρά της Βίκυς τώρα...
 
Top Bottom