Συμβαίνει τώρα!

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πολλά πεσμένα δέντρα, προσοχή στα βουνά παιδιά και το πιο εύκολο μονοπάτι μπορεί να έχει γίνει χάλια μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία.
Στην Πάρνηθα πρέπει να υπάρχει σοβαρό θέμα, στη Πεντέλη όχι τόσο γιατί δεν έχει και πολύ πράσινο πια.
Στον Υμηττό είναι εντάξει μόνο από τη πίσω μεριά, πάνω από το Κορωπί.

Επίσης δηλώνω πως επήλθε εντουρο- κορεσμός , έχω πεθυμήσει άσφαλτο και καμιά εκδρομική χωματάδα.

Και στην τελευταία φωτό φαίνεται πως πιάσαμε στα πράσα ένα ζευγάρι, συγνώμες ρε παιδιά. :)

 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Που είσαι εδω?
Κηφισιά. Δεν έχει πιο κοντά, είπαμε να μας φτιάξουν ένα καφέ, όχι να μεταναστεύσουμε που έλεγαν και στην βιντεοκασέτα. Πήραμε φραπουτσίνο, είχα ξεχάσει πόσο γλυκό είναι.

Η εικόνα εγκατάλειψης στα μαγαζιά παντού είναι θλιβερή. Αλλά νικάμε την μάχη, κουράγιο, λίγη κρίσιμη περίοδος ακόμα.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εκατσα να φκιασω του γειτονα το πισω φρενο στο DRZ του και ανακαλυψα οτι ο Μπαμπης ο Τενερες μου εχει πεταξει (παλι) κολαρο ψυγειου...

Αυτά ειναι adventures
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κηφισιά. Δεν έχει πιο κοντά, είπαμε να μας φτιάξουν ένα καφέ, όχι να μεταναστεύσουμε που έλεγαν και στην βιντεοκασέτα. Πήραμε φραπουτσίνο, είχα ξεχάσει πόσο γλυκό είναι.

Η εικόνα εγκατάλειψης στα μαγαζιά παντού είναι θλιβερή. Αλλά νικάμε την μάχη, κουράγιο, λίγη κρίσιμη περίοδος ακόμα.
Αυτό είδα, εγκατάλειψη και ρώτησα. Εδώ δεν είναι έντονο, αλλά με φίλους που μιλάω αυτό μου λένε.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό είδα, εγκατάλειψη και ρώτησα. Εδώ δεν είναι έντονο, αλλά με φίλους που μιλάω αυτό μου λένε.
Το συγκεκριμένο σημείο έχει κόσμο γιατί έχει το λόκαλ σούπερ μάρκετ απέναντι #μόνοστηνΚηφισιά και είναι σε πλατεία. Αλλά οπουδήποτε αλλού περάσαμε στην διαδρομή ήταν ζόμπι τάουν, Ερυθραία, Καστρί, Δροσιά, Άνοιξη, Άγιος Στέφανος.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Κωδικός 6 σιδερόκωλη στο ναό γιατί που αλλού να πας βόλτα;


[/ΕΕQUOTE]
Κ εγω περασα αλλα στη Γλυφαδα...κοσμος εξω πολυς αλλα στα μαγαζια ιδια εικονα οπως λες εκτος απο κανα δυο ορθαδικα με πεζουλια μπροστα που στην κοβιντ εποχη εχουν γινει μαστ σημειο συναντησης των ΝΠ....!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συνέβη το μεσημέρι...
Κούλη, Κούλη είσαι δω...?


Στάλθηκε άρα έχει σήμα...
 
Top Bottom