Συμβαίνει τώρα!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ίσως Κυριακή.



Συνέβη αργά χτες το βράδυ ολονυχτία λόγω έργων χωρίς σήμανση στην Κηφισιά και ανοιχτής τάφρου, ομαδική εκτέλεση ζαντών αυτοκινήτων και ενός XR, ευτυχώς χωρίς πτώση. Οπότε ενώ σκεφτόμουν επίσκεψη χαρούμενη δίτροχη, τώρα αν γίνει θα γίνει με κουτί.
Κυριακή θα είναι πίκρα ο γυρισμός, δεν λέει. Ίσως πάω αυριο, με το καρ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επίσης να τονίσω την σημασία του καλού σκόρδου, όταν η παρέα ασχολείται με το μηχανάκι καλοπροαίρετα, μπορεί και να μη γυρίσεις σπίτι.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κάποιος έγραψε ότι ήταν για καιρό Σαντορίνη.
Υπάρχει κανένα tip για καλό φαγητό χωρίς να χρειάζεται να αφήσεις το νεφρό σου ενέχυρο;
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Κάποιος έγραψε ότι ήταν για καιρό Σαντορίνη.
Υπάρχει κανένα tip για καλό φαγητό χωρίς να χρειάζεται να αφήσεις το νεφρό σου ενέχυρο;
Στην Οία πάνω στο κεντρικό δρόμο.. ήταν ένα ζευγάρι..γεροντακια..είχαν πέντε τράπεζα στην αυλή τους..
Όταν ρωταγες τι υπάρχει από φαγητό...έλεγε η γιαγιά...έλα στη κουζίνα του σπιτιού...σου έδειχνε τις δύο κατσαρόλες που είχε φτιάξει...τι να σου βάλει...
Στο τέλος κερναγε γαλακτομπούρεκο δικό της φυσικά...κ όταν έλεγες για λογαριασμό....χαμογελούσαν κ μας λέγανε ότι θέλετε αφήστε παιδιά μου..
Αυτό βέβαια πριν..25-30 χρόνια...στη Σαντορίνη... ήταν ακριβό κ τότε το φαγητό... . θυμάμαι στο frankos ο καφές κ τα ποτά είχαν 2.5 φορές πάνω από την Αθηνα...φαντάζομαι τώρα θα είναι σχεδόν αδύνατο να φας οικονομικά...!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Στην Οία πάνω στο κεντρικό δρόμο.. ήταν ένα ζευγάρι..γεροντακια..είχαν πέντε τράπεζα στην αυλή τους..
Όταν ρωταγες τι υπάρχει από φαγητό...έλεγε η γιαγιά...έλα στη κουζίνα του σπιτιού...σου έδειχνε τις δύο κατσαρόλες που είχε φτιάξει...τι να σου βάλει...
Στο τέλος κερναγε γαλακτομπούρεκο δικό της φυσικά...κ όταν έλεγες για λογαριασμό....χαμογελούσαν κ μας λέγανε ότι θέλετε αφήστε παιδιά μου..
Αυτό βέβαια πριν..25-30 χρόνια...στη Σαντορίνη... ήταν ακριβό κ τότε το φαγητό... . θυμάμαι στο frankos ο καφές κ τα ποτά είχαν 2.5 φορές πάνω από την Αθηνα...φαντάζομαι τώρα θα είναι σχεδόν αδύνατο να φας οικονομικά...!!!!
Νομίζω ότι πλέον τα γεροντάκια έχουν πάει μια βόλτα.... γράψε άκυρο Αντώνη antsoar
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Χωρίς σχόλια...!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ακομα προσπαθώ να καταλαβω γιατι ηρθα!!
Εδω βγάλανε τα bmw σκάρτα!! gsmaniac
Ε ναι... Μαζί τους ειμαι
Εσυ συνέχισε να γράφεις χλμ, με το ΡΔΕΛΟ και ας λένε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ε ναι... Μαζί τους ειμαι
Εσυ συνέχισε να γράφεις χλμ, με το ΡΔΕΛΟ και ας λένε.
Η καλύτερη παρέα ever...!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Άντε και ένα γεια από την 666 σελίδα, κατόπουλο μπλοκ
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
έχει και την ομιλία του παιδιού στην ΔΕΘ... να περάσουμε γρήγορα στην 667

καλό είναι αυτά τα πράγματα να τα προσέχουμε....
 
Top Bottom