Συμβαίνει τώρα!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πριν 3-4 μήνες κλέψανε από τον αδερφό μου το κοντέρ πάνω στην πλατεία Κλαυθμώνος. Πήγε απέναντι στον φύλακα του μουσείου του είπε ότι η κάμερα τσεκάρει το σημείο, οπότε πήγε στην την αστυνομία, έκανε καταγγελία και η αστυνομία ζήτησε το βίντεο. Στο μεταξύ πήγε να περάσει το μηχανάκι απο ΚΤΕΟ, δεν περνούσε λόγω κοντέρ όποτε έβαλε ένα αφτερμαρκετ και σήμερα βρήκε αυτό το σημείωμα.
Του ανθρώπου του το κλέψανε στο ίδιο σημείο, έκανε την ίδια διαδικασία και μάλιστα ο φύλακας είδε τον τύπο, αλλά δεν έκανε τίποτα γιατί έβγαλε το κοντέρ καθιστός στη σέλα.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Μια ερώτηση, ποιο το Μουσείο?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Προσέχετε τα BMW να μην σας πάθουν κάτι πρώτο διαθέσιμο ραντεβού στον παναγιωτόπουλο 5 Οκτωβρίου... Ελεηcον
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Προσέχετε τα BMW να μην σας πάθουν κάτι πρώτο διαθέσιμο ραντεβού στον παναγιωτόπουλο 5 Οκτωβρίου... Ελεηcον
Οι 10-15 μέρες ήταν οι μέρες ραντεβού, από παλαιωθεν
Η βδομαδα τα 2 τελευταία χρόνια που έχουμε μπλέξει
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Την προηγούμενη φορά που το πήγα για "ετήσιο" τύπου λάδι φίλτρο το είχαμε κάνει τσακ μπαμ.

Τώρα λόγω καθυστερήσεων θα δω αν είναι οκ να κάνω και τα υπόλοιπα 1500 να πάει για τις 30,000 μία και έξω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την προηγούμενη φορά που το πήγα για "ετήσιο" τύπου λάδι φίλτρο το είχαμε κάνει τσακ μπαμ.

Τώρα λόγω καθυστερήσεων θα δω αν είναι οκ να κάνω και τα υπόλοιπα 1500 να πάει για τις 30,000 μία και έξω.
Για λαδια δεν χρειαζεσαι ραντεβου, αλλα για σερβις πρέπει
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Την προηγούμενη φορά που το πήγα για "ετήσιο" τύπου λάδι φίλτρο το είχαμε κάνει τσακ μπαμ.

Τώρα λόγω καθυστερήσεων θα δω αν είναι οκ να κάνω και τα υπόλοιπα 1500 να πάει για τις 30,000 μία και έξω.
Να πάτε κύριε, να πάτε.
Να παίρνουμε και οι υπόλοιποι σειρά :cool:

(από Οκτώβρη με βλέπω κι εμένα να το προγραμματίζω, ακόμα μου κάθεται λίγο βαρύ το 500αρι. Κάνω βέβαια και κάτι τσαχπινιές με εξατμίσεις και κάρμπον....)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όχι τώρα αλλά πριν λίγες μέρες

Καλημέρες


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στειλε... Να σου στέλνω μονάδες, να το βάζεις στην ώρα του
Καλημερες
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
ετοιμάζεσαι να φύγεις βόλτα, βιάζεσαι γιατί έχεις ραντεβού, βάζεις την δεξιά βαλίτσα στην μηχανή την οποία για πρώτη φορά δεν την έχω στο κεντρικό όταν την φορτώνω.
Κάνεις τον γύρω της μηχανής για να βάλεις και την άλλη και την βλέπεις να γέρνει και στην συνέχεια να πέφτει σε ενα παρκαρισμένο αυτοκίνητο ...
Φτερό και ίσως και το καπό του αυτοκινήτου θέλουν επισκευή ...
κάποια κοψίματα και εκδορές στο δάχτυλα του αριστερού χεριού απο την προσπάθεια να συγκρατήσω την μηχανή ...

Αναμονή για την ασφαλιστική να έρθει να καταγράψει το γεγονός ...
Επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη να του πούμε για το συμβάν ...

Εχω την εντύπωση ότι το τελευταίο διάστημα δεν μου πάνε όπως τα κανονίζω ...
Ακόμα και όταν δεν κανονίζω πάλι κάτι θα συμβεί ... :(

θα αρχίσω να κυκλοφορώ με μια πλεξούδα σκόρδα σαν τον Ταμτάκο :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έστειλε ο μανιακ data .

Με βλέπω σε λίγα χρόνια μόνιμο στο κωριο


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλοτάξιδο το πριονι
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Phoenix ξέχασα να σε ρωτήσω, είχες έρθει στην περιοχή Αφιδνών για παράδοση με μικρό βανάκι πρόσφατα; Κάποιον είδα speedex με γκρίζο μαλλί και χιψτερ μούσι
 
Top Bottom