Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συν... ότι προπονούμε στο να αποφεύγω τους λάκους.
Θα τους σκάψεις μετά στο βουνό, δεν αφήνουμε ίχνη και υγρομαντηλα βιοσιασπώμενα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Θα τους σκάψεις μετά στο βουνό, δεν αφήνουμε ίχνη και υγρομαντηλα βιοσιασπώμενα
Δε ξες εσύ Κώστα ,με σαρδέλα αρμυρη προπονούνται για να δουν με πόσα λίτρα υδροδοχειο θα βγει :friend:
Πόσα λίτρα ούζο δηλαδή?
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Με αφορμή τον Γκουσγκούνη....πόσο κρίμα που κάτι τέτοιοι άνθρωποι μόνο ρηχοί δεν ήταν ,αλλά δεν μαθαίνουμε την ιστορία τους ,παρά μόνο μετά θάνατον. Ο συγκεκριμένος ήταν "καλλιτεχνική" φύση φωτογράφος ,από φωτογράφο πατέρα γνωστό της εποχής. Στη μετεπειτα ζωη του έκανε πολλά γκεστ σε μεγάλες παραγωγές και εκεί που επεσα απτά σύννεφα ,παραλίγο να παιξει κάποιο μικρό ρολακι στο "εξπρές του μεσονυχτίου".

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ένα ωραίο κομμάτι από τα ανέμελα χρόνια έφυγε.

Αύριο όλοι τα κοντάρια έξω στα μπαλκόνια χωρίς σημαίες.

Τόν γνώρισα... πιτσιρικάς στη Λούτσα...τα σπίτια μας ήταν κοντά...
Κάθε μέρα στη θάλασσα.. έπαιζε ρακέτες συνέχεια...
Πολύ φιλικός με όλους..να γελάει με τα πειράγματα του κόσμου..
Ξεκίνησε σαν ηθοποιός παίζοντας μικρούς ρόλους σε ταινίες εμπορικές του Ελληνικού κινηματογράφου...και χρόνια αργότερα πήρε μέρος στην μεγάλη παραγωγή...ο Χριστός ξανασταυρώνεται... τού Καζαντζάκη..!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τόν γνώρισα... πιτσιρικάς στη Λούτσα...τα σπίτια μας ήταν κοντά...
Κάθε μέρα στη θάλασσα.. έπαιζε ρακέτες συνέχεια...
Πολύ φιλικός με όλους..να γελάει με τα πειράγματα του κόσμου..
Ξεκίνησε σαν ηθοποιός παίζοντας μικρούς ρόλους σε ταινίες εμπορικές του Ελληνικού κινηματογράφου...και χρόνια αργότερα πήρε μέρος στην μεγάλη παραγωγή...ο Χριστός ξανασταυρώνεται... τού Καζαντζάκη..!!!!
Ιεροσυλία ... Αυτό σου έμεινε από τον γίγαντα?? :p
Άκου .. Καζαντζάκη
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Γύρισα απο τη δουλειά μου, κ αντι να παω σπιτι μου, μπήκα στο όρος αιγαλεω για να δω λιγο πράσινο κ να ξεφύγω απο την ηχορύπανση . Η κατάσταση στην αθηνα ειναι ζούγκλα , με το μποτιλιάρισμα κ τις λοιπές καταστάσεις που αντιμετωπίζει ο καθενας απο εμας

Ευτυχως που έχουμε τις μηχανες μας








Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Γύρισα απο τη δουλειά μου, κ αντι να παω σπιτι μου, μπήκα στο όρος αιγαλεω για να δω λιγο πράσινο κ να ξεφύγω απο την ηχορύπανση . Η κατάσταση στην αθηνα ειναι ζούγκλα , με το μποτιλιάρισμα κ τις λοιπές καταστάσεις που αντιμετωπίζει ο καθενας απο εμας

Ευτυχως που έχουμε τις μηχανες μας








Sent from my iPhone using Tapatalk
Μένω τόσο κοντά (Αιγάλεω ) και δεν έχω αξιωθεί ποτέ να πάω μια βόλτα προς τα εκεί γιατί δεν έχω γνωστούς που να ξέρουν το μέρος.

Δώσε αν μπορείς στίγμα από που μπαίνεις;Έχω δει κάτι μπάρες όταν γυρίζω από Ασπρόπυργο που πάνε προς το βουνό αλλά δεν έχει τύχει να πάω όπως έγραψα πιο πάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom