Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάτσανε πάνω οι καντεμοσαυροι τα μαγαρισανε τα μηχανάκια
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγέλη, δεν είναι Σαρακάκης :secret:
Κοίτα εδω μέσα σε παρακολουθούμε αυτά που λες. Ούτε η σχέση σου δεν τα προσέχει αυτά να το εκτιμάς!

Συνεπώς θα ποντάρω τα λεφτά μου στο triumph Trident 660. Καθώς είναι περίπου ένας χρόνος που έχει εμφανιστεί και το ζαχάρωνες και άσε τα σάπια!!

Μην φοβάσαι δεν σε γκαντεμιάζει κανείς. Όλοι ευχόμαστε τα καλύτερα και να το πάρεις γρήγορα και να καβαλάς άλλα 40 χρόνια χωρίς ούτε στατική πτώση!
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Κοίτα εδω μέσα σε παρακολουθούμε αυτά που λες. Ούτε η σχέση σου δεν τα προσέχει αυτά να το εκτιμάς!

Συνεπώς θα ποντάρω τα λεφτά μου στο triumph Trident 660. Καθώς είναι περίπου ένας χρόνος που έχει εμφανιστεί και το ζαχάρωνες και άσε τα σάπια!!

Μην φοβάσαι δεν σε γκαντεμιάζει κανείς. Όλοι ευχόμαστε τα καλύτερα και να το πάρεις γρήγορα και να καβαλάς άλλα 40 χρόνια χωρίς ούτε στατική πτώση!
Καμάρι μου, δε θα σου πω. Τώρα αν το μαντέψεις το μάντεψες. Σου είπα για τον Σαρακάκη για να μην αφήσω αιχμές για κάποιον που δε μου φταίει. Όσο για τις εταιρείες που έχω προαναφέρει το κάθε άλλο παρά παράπονο έχω!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Triumph μυρίζομαι :secret:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Νομίζω πως είναι λίγο άχαρο να προσπαθούμε να αντλήσουμε μια πληροφορία από τη στιγμή που η Νατάσα θεωρεί για οποιονδήποτε λόγο ότι δεν πρέπει να ειπωθεί.

Ο Σαρακάκης Βαγγέλη έχει τα περισσότερα μοντέλα του διαθέσιμα για test ride, τουλάχιστον ξέρω ότι έχει σίγουρα τα κινήσημα. Κάνει και rotation σε αντιπροσώπους του εποχιακά. Π.χ. τώρα έβρισκες Africa, NC750X δεν έβρισκες το XADV που το είχε όμως στο παρελθόν.

Η Yamaha είχε τα πάντα αλλά αυτό άλλαξε από τον κορωνοϊό και μετά που μειωθήκαν δραματικά οι εισαγωγές της. Επίσης πάντως έστελνε τα Test ride της στις διαφορες αντιπροσωπείες εντός και εκτός Αθηνών.

Γενικά όχι, δεν είναι ιδανικά τα πράγματα γιατί ακόμη και με τα rotation δε λύνεται το πρόβλημα όταν εγώ θέλω σήμερα να δοκιμάσω (για να αγοράσω) και μου λένε τον επόμενο μήνα...
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καμάρι μου, δε θα σου πω. Τώρα αν το μαντέψεις το μάντεψες. Σου είπα για τον Σαρακάκη για να μην αφήσω αιχμές για κάποιον που δε μου φταίει. Όσο για τις εταιρείες που έχω προαναφέρει το κάθε άλλο παρά παράπονο έχω!!!
Επειδή έχω έναν θείο στο Mεξικό, που έλεγε τα χαρτιά και με έμαθε και εμένα, ξέρω από τώρα.
tuono 660
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ανεβαίνοντας τώρα μεσημέρι για δουλειά , σε όλη τη μεγάλη ευθεία στη Βαρυμπόμπη έχουν ξεκινήσει δουλειά πρασινισματος!! Εύχομαι να μην είναι μόνο για εκεί μπροστά στο δρόμο και να προχωρήσουν και σε άλλα σημεία στο δάσος


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ανεβαίνοντας τώρα μεσημέρι για δουλειά , σε όλη τη μεγάλη ευθεία στη Βαρυμπόμπη έχουν ξεκινήσει δουλειά πρασινισματος!! Εύχομαι να μην είναι μόνο για εκεί μπροστά στο δρόμο και να προχωρήσουν και σε άλλα σημεία στο δάσος
Θα σε στεναχωρήσω Αποστόλη, αλλά άκουσα πως αυτή η ''αναδάσωση΄΄ είναι χορηγία του Τατόιclub...
Οπότε πιο μέσα μην περιμένεις και πολλά....
Γκαζμαδάκι, φτυαράκι, νεράκι και πάμε για αναδάσωση όταν κι όπου το επιτρέψουν.... ;)
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Θα σε στεναχωρήσω Αποστόλη, αλλά άκουσα πως αυτή η ''αναδάσωση΄΄ είναι χορηγία του Τατόιclub...
Οπότε πιο μέσα μην περιμένεις και πολλά....
Γκαζμαδάκι, φτυαράκι, νεράκι και πάμε για αναδάσωση όταν κι όπου το επιτρέψουν.... ;)
Άρα η περιοχή θέλει "όργωμα" στα χώματα Παντελή !!!!
Θα μας ευγνωμονούν κάποια μέρα :roflmao:

:roflmao::roflmao:
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Άρα η περιοχή θέλει "όργωμα" στα χώματα Παντελή !!!!
Θα μας ευγνωμονούν κάποια μέρα

Καλύτερα να μην υπάρχει ανθρώπινη παρέμβαση στα δάση που έχουν καεί, μέχρι να φυτρωσουν τα πρώτα δεντράκια.
Αλλιώς δεν φυτρώνει τίποτε, ποτέ.

Στάλθηκε από το POT-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grafty

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
kle 500 , f650gs
Ωραίες διαδρομές τις έχω κάνει πολλές φορές με τζιπ
Όμορφα μέρη ,πολύ ωραίες οι διαδρομές !!
Αν και είχα περάσει πρόσφατα , τα χόρτα εχουν μεγαλώσει τόσο πολύ και έχουν ξεραθεί ειδικά στο κομμάτι από Κορώνεια προς αγ Τριάδα ,σε σημείο που δυσκολεύεσαι να αναγνωρίσεις το δρόμο , φαίνονται όλα διαφορετικά!!
Είναι αλήθεια αυτό και θέλει προσοχή αρκετή .
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Έχουμε πρόταση για καλό φαγητό σε Τρίπολη και Καλαμάτα; Ιδανικά εντός πόλης ή πολύ κοντά, δεν μπορούμε να παρεκκλίνουμε πολύ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχουμε πρόταση για καλό φαγητό σε Τρίπολη και Καλαμάτα; Ιδανικά εντός πόλης ή πολύ κοντά, δεν μπορούμε να παρεκκλίνουμε πολύ.
Αντώνη στην Τρίπολη υπάρχει ένα εστιατόριο που λέγεται Villa Ingognito. Απλά θα πάθετε πλάκα με τη κουζίνα του.


Τώρα για καλαμάτα ας μιλήσουν οι ντόπιοι, νομίζω πώς κάτω στον παραλιακό είναι ιδανικά αυτή την εποχή. Έχει 3-4 ωραία.
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Έχουμε πρόταση για καλό φαγητό σε Τρίπολη και Καλαμάτα; Ιδανικά εντός πόλης ή πολύ κοντά, δεν μπορούμε να παρεκκλίνουμε πολύ.
''Ελιά'' στη Γιάλοβα.
Πρόσφατο feedback τριημέρου Αγίου Πνεύματος.
Άψογο σε όλα του.
Εστιατόριο Ελιά, Γιάλοβα - Κριτικές εστιατορίων - Tripadvisor
 
Top Bottom