Συμβαίνει τώρα!

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Ευχαριστώ Παναγιώτη!!!

Όλους σας ευχαριστώ θερμά!

κοιτάμε μόνο μπροστά ;)
Αυτό έκανες και κάνεις πάντα.
Περιμένω να βολτάρουμε ξανά μαζί όπου και όποτε. :friendship::friendship:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Απογευματινή βάρδια και ήρθα μια βουνοκορφή δίπλα στο γείτονα για επίσκεψη και κορμό γλυκό!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Και μένα οι προηγούμενες, και κνήμη και μηρό, δε με είχαν πονέσει καθόλου, όποτε πήγα χαρωπή χαρωπή σήμερα στο εξοχικό (ΚΑΤ), αλλά αυτή τη φορά με ΓΑΜ…. με άκουσε όλο το νοσοκομείο. Οι πάνω βίδες έξυναν κάποιο νευράκι. Ξεράθηκε όλο το ποδι. Ήδη έχει υποχωρήσει βέβαια, μη γκρινιάζω. Αλλά τα χρειάστηκα. Τουλάχιστον κατάλαβα πως έχω ξεχάσει όλους τους προηγούμενους πονους και κυρίως αυτούς του ατυχήματος, γιατί όσο πόνεσα σήμερα νομίζω δεν έχω ξανά πονέσει στη ζωή μου. Καμία σχέση φυσικά. :D

Να’χαμε να λέγαμε.

Οι επόμενες ιστορίες να είναι από βουνά και θάλασσες.
Σιδερένια κορίτσι,
Καλή επάνοδο.
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Η Φρίντα δε θα βρίσκει πια βίδες στο ποδι μου να ξύνει τη μούρη της!!!
Ποτέ ξανά τέτοια ατυχήματα. μονο χαρές!

Χαζή ερώτηση, αλλά φαντάζομαι ειναι εξωτερικές?

Ανυπομονώ για τη μέρα που θα βγάλω τις δικές μου, αλλά φανταζόμουν οτι ήθελε σε όλες νάρκωση κλπ.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Ποτέ ξανά τέτοια ατυχήματα. μονο χαρές!

Χαζή ερώτηση, αλλά φαντάζομαι ειναι εξωτερικές?

Ανυπομονώ για τη μέρα που θα βγάλω τις δικές μου, αλλά φανταζόμουν οτι ήθελε σε όλες νάρκωση κλπ.
Νάρκωση; :pointu:μόνο άμα €€€€ ή αν λιποθυμήσεις κατά την πρώτη βίδα!
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Νάρκωση; :pointu:μόνο άμα €€€€ ή αν λιποθυμήσεις κατά την πρώτη βίδα!
Οι ναρκωσεις ΔΕΝ γινονται για πλακα,ουτε σε ολες τις περιπτωσεις.Ειναι πολυ σοβαρη και υπευθυνη ιατρικη πραξη, και εμπεριεχει κινδυνους.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Οι ναρκωσεις ΔΕΝ γινονται για πλακα,ουτε σε ολες τις περιπτωσεις.Ειναι πολυ σοβαρη και υπευθυνη ιατρικη πραξη, και εμπεριεχει κινδυνους.
Σωστά ! Αλλά......
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Σωστά ! Αλλά......
Στην συγκεκριμμενη περιπτωση ΔΕΝ γινεται ναρκωση.Η εξαγωγη καρφιδων γινεται εν ξηρω,και οποιος αντεξει.Ειναι πολλες φορες επιπονη αλλα μπρος στα καλλη τι ειναι ο πονος.Παντως μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει να πεθανε κανεις,απ την διαδικασια.Και γινονται δεκαδες τετοιου ειδους εξαγωγες καθε μερα στα νοσοκομεια.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Στην συγκεκριμμενη περιπτωση ΔΕΝ γινεται ναρκωση.Η εξαγωγη καρφιδων γινεται εν ξηρω,και οποιος αντεξει.Ειναι πολλες φορες επιπονη αλλα μπρος στα καλλη τι ειναι ο πονος.Παντως μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει να πεθανε κανεις,απ την διαδικασια.Και γινονται δεκαδες τετοιου ειδους εξαγωγες καθε μερα στα νοσοκομεια.
Το έζησα 32 συναπτά έτη...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Έχω δώσει ραντεβού και περιμένω να κατέβουν , Μπίλιας, Χάλιας, η Σοφία και ο Σταμάτης ,Πανός ,Στάθης και Καιτούλα (που λέν και τα ημι) ο Σήφης ο μποξέρ ,τα τσακάλια ,οι επικίνδυνοι ,οι χούλιγκανς και όλη η παλιοπαρέα !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω δώσει ραντεβού και περιμένω να κατέβουν , Μπίλιας, Χάλιας, η Σοφία και ο Σταμάτης ,Πανός ,Στάθης και Καιτούλα (που λέν και τα ημι) ο Σήφης ο μποξέρ ,τα τσακάλια ,οι επικίνδυνοι ,οι χούλιγκανς και όλη η παλιοπαρέα !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ξέχασες τον Κυργιάκο....πολύ κωλοπαιδο
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Έχω δώσει ραντεβού και περιμένω να κατέβουν , Μπίλιας, Χάλιας, η Σοφία και ο Σταμάτης ,Πανός ,Στάθης και Καιτούλα (που λέν και τα ημι) ο Σήφης ο μποξέρ ,τα τσακάλια ,οι επικίνδυνοι ,οι χούλιγκανς και όλη η παλιοπαρέα !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καισαριανη?
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Top Bottom