Συμβαίνει τώρα!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Έχω δώσει ραντεβού και περιμένω να κατέβουν , Μπίλιας, Χάλιας, η Σοφία και ο Σταμάτης ,Πανός ,Στάθης και Καιτούλα (που λέν και τα ημι) ο Σήφης ο μποξέρ ,τα τσακάλια ,οι επικίνδυνοι ,οι χούλιγκανς και όλη η παλιοπαρέα !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το πουλάς το εργαλείο ή εσύ είσαι προς πώληση!!!! Η καλύτερη ατάκα στην γέφυρα!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Το πουλάς το εργαλείο ή εσύ είσαι προς πώληση!!!! Η καλύτερη ατάκα στην γέφυρα!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-εισαι να πάμε μέχρι τη Θήβα :roflmao::roflmao::roflmao:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Η ατάκα είναι από τη ταινία του Μουστάκα... αυτή την απάντηση δίνει ο ηθοποιός ( σκληρή φάτσα ταμάμ για τέτοιους ρόλους μου διαφεύγει το όνομα)....στη πρόταση του Μουστάκα....!!!!!!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Η ατάκα είναι από τη ταινία του Μουστάκα... αυτή την απάντηση δίνει ο ηθοποιός ( σκληρή φάτσα ταμάμ για τέτοιους ρόλους μου διαφεύγει το όνομα)....στη πρόταση του Μουστάκα....!!!!!!
Νίκος Τσαχιριδης ,γνωστός κι ως Χρήστος ο σίφουνας :friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Χθες αργα το απογευμα, Mont Ventoux νοτια Γαλλια (1909μ), το ιερο δισκοποτηρο των Ευρωπαιων ποδηλατών. Απο 37'C στους προποδες, 24'C στην κορυφη.

Εχοντας βγει στο τελευταιο γυμνο κομματι, στο βαθος η κορυφη.




Εδω η θεα νοτιο-ανατολικα απο πανω στην κορυφη οπου φαινεται ο νοτιος δρομος της αναβασης απο Bedoin - υπαρχει και βορειος απο Malaucene και ανατολικος απο Sault.




Μερικες απο τις μοτο που ειναι παρκαρισμενες σε διαφορα σημεια στην κορυφη.




Και το δικο μου dependable 4τροχο αυτη τη φορα διπλα στην κορυφη.




Για περισσοτερες πληροφοριες για το Mont Ventoux και την ιστορια του στο Tour de France, δετε τον επομενο συνδεσμο:

Mont Ventoux - Wikipedia
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ποτέ ξανά τέτοια ατυχήματα. μονο χαρές!

Χαζή ερώτηση, αλλά φαντάζομαι ειναι εξωτερικές?

Ανυπομονώ για τη μέρα που θα βγάλω τις δικές μου, αλλά φανταζόμουν οτι ήθελε σε όλες νάρκωση κλπ.
συνήθως δεν πονάει...αλλά...
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Mοτοβόλτα Λιμανάκια, οπου συνάντησα κ την lamborghini aventador με τα 780 άλογα , η μοναδική aventador στην ελλαδα , δεν υπαρχει 2η, διοτι νομίζω κανει 2.500.000 ευρω


Βιντεο λιμανάκια
Μοτοβολτα ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Mοτοβόλτα Λιμανάκια, οπου συνάντησα κ την lamborghini aventador με τα 780 άλογα , η μοναδική aventador στην ελλαδα , δεν υπαρχει 2η, διοτι νομίζω κανει 2.500.000 ευρω


Βιντεο λιμανάκια
Μοτοβολτα ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ

Kαι με αυτην την τιμη, παλι δεν θα την παρουμε ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!! :p
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Mοτοβόλτα Λιμανάκια, οπου συνάντησα κ την lamborghini aventador με τα 780 άλογα , η μοναδική aventador στην ελλαδα , δεν υπαρχει 2η, διοτι νομίζω κανει 2.500.000 ευρω
Κόψε 2 εκατομμύρια και είσαι μέσα
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ βρήκα και πιο φτηνή... με 100€. (σαν Fiatάκι 127 είναι η τιμή...) :roflmao:

Εμένα μου χρέωσε την κάρτα 100€, μόνο και μόνο που "άνοιξα" την αγγελία!!! :ha
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Κόψε 2 εκατομμύρια και είσαι μέσα
:) είναι ειδική έκδοση η λαμπο της φωτο , περιορισμένου αριθμού κομματιών , 2.5 χαρτια κανει με τιμολόγιο κ ελληνικες πινακίδες


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Aυτό που βάζουν στο καρ τέτοια αυτοκίνητα για πώληση, πραγματικά με ξεπερνάει.
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Aυτό που βάζουν στο καρ τέτοια αυτοκίνητα για πώληση, πραγματικά με ξεπερνάει.
Αμα εχεις μισo μυριo για αμαξι έχεις και χρόνο να κάνεις πλάκα με τους πλεμπαιους που διαβαζουν ψαρ.

ΥΓ. Και τσαμπα κλικ για το σαιτ του μαγαζατορα...Να ανεβασει το παιδι στατιστικς...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αμα εχεις μισo μυριo για αμαξι έχεις και χρόνο να κάνεις πλάκα με τους πλεμπαιους που διαβαζουν ψαρ.
Σωστό. Επίσης αν έχεις μισό μύριο για μεταχείρο, ε του πούστη, θα έχεις και ένα 50άρικο παραπάνω για καινούργιο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σωστό. Επίσης αν έχεις μισό μύριο για μεταχείρο, ε του πούστη, θα έχεις και ένα 50άρικο παραπάνω για καινούργιο.
Αυτό ισχύει και για πιο "ταπεινά" μοντέλα, πχ τσιές του 19 σε τιμή 90% του κούτα με εγγύηση και 3easy κλπ κλπ κλπ και "δεν θα πουληθεί με τον εξοπλισμό που βλέπετε στις φωτό".
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αυτό ισχύει και για πιο "ταπεινά" μοντέλα, πχ τσιές του 19 σε τιμή 90% του κούτα με εγγύηση και 3easy κλπ κλπ κλπ και "δεν θα πουληθεί με τον εξοπλισμό που βλέπετε στις φωτό".
Είναι μόνο για γνώσται αυτά, δεν πιάνονται.
 
Top Bottom