Συμβαίνει τώρα!

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Πολύ ωραία μέρα.
Μέσα σε μια εβδομάδα από τότε που έβγαλα τις βίδες έχω κάνει τόσα πράγματα όσα δεν έκανα τρία χρόνια.
Υγεία πάνω από όλα παιδιά.
Τα μάτια μας 1000….

Τώρα αρχίζει η απόλαυση.
Ή μάλλον όταν παραλάβεις την εγγλέζα.
Καλά χιλιόμετρα girl. :friendship::friendship:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Πολύ ωραία μέρα.
Μέσα σε μια εβδομάδα από τότε που έβγαλα τις βίδες έχω κάνει τόσα πράγματα όσα δεν έκανα τρία χρόνια.
Υγεία πάνω από όλα παιδιά.
Τα μάτια μας 1000….

Άξιος κ ο πλέον ενδεικτικός ο τρόπος που επιλεγεις να επανέλθεις κοπελιά!
Εύγε πολλά!!
 

christetr

Ο ηλίθιος είναι αήττητος!!!!
Περιοχή
ATHENS MAROUSI
Όνομα
Chris
Μοτό
TDM 900 2003 - Lambretta Li 150 s2 1961
R 1200 GS 2009
Πολύ ωραία μέρα.
Μέσα σε μια εβδομάδα από τότε που έβγαλα τις βίδες έχω κάνει τόσα πράγματα όσα δεν έκανα τρία χρόνια.
Υγεία πάνω από όλα παιδιά.
Τα μάτια μας 1000….

Συγχαρητήρια!! Σου εύχομαι να έχεις ένα όμορφο καλοκαίρι γεμάτο απολαυστικές μοτοσυκλετιστικές αποδράσεις!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πολύ ωραία μέρα.
Μέσα σε μια εβδομάδα από τότε που έβγαλα τις βίδες έχω κάνει τόσα πράγματα όσα δεν έκανα τρία χρόνια.
Υγεία πάνω από όλα παιδιά.
Τα μάτια μας 1000….

Συγχαρητήρια για την επιμονή και το πείσμα...!
Καλή συνέχεια!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Νόμιζα ανέβηκες αριστερά στο χωματόδρομο πριν το Μπάφι Στέφανε !!!
πρωινός σήμερα στη δουλειά,τριγυρναγα στα ίδια μέρη ,δεν σε πέτυχα !!! Next time ελπίζω να τα πούμε πάνω στο βουνό!!! :friendship:
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Νόμιζα ανέβηκες αριστερά στο χωματόδρομο πριν το Μπάφι Στέφανε !!!
πρωινός σήμερα στη δουλειά,τριγυρναγα στα ίδια μέρη ,δεν σε πέτυχα !!! Next time ελπίζω να τα πούμε πάνω στο βουνό!!! :friendship:
Δε πατάει χώματα το NUDA. Σταμάτησα στην άκρη του δρόμου που ξεκινάει το χωμάτινο μονοπάτι για τους πεζοπόρους προς το Μπάφι. Πήγα περίπου στις 13:30 το μεσημέρι να συναντήσω τους Λευκάδιος και Corki . Νωρίτερα ήμουν με petros KLR και Eversman σε βόλτα της τελευταίας στιγμής γύρω από τα χωριά μεταξύ Καπανδριτίου και Βαρνάβα που επίσης απ' όσο θυμάμαι βολτάρεις.

















 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Χρόνια κ ζαμάνια να δω τον καλό φίλο Eversman..!
Στεφ STF που είναι αυτός ο δροσερός καφενές με τις κουρελουδες;
Ο Παναγιώτης έχει ταλέντο να ανίχνευει τέτοια στέκια..
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Δε πατάει χώματα το NUDA. Σταμάτησα στην άκρη του δρόμου που ξεκινάει το χωμάτινο μονοπάτι για τους πεζοπόρους προς το Μπάφι. Πήγα περίπου στις 13:30 το μεσημέρι να συναντήσω τους Λευκάδιος και Corki . Νωρίτερα ήμουν με petros KLR και Eversman σε βόλτα της τελευταίας στιγμής γύρω από τα χωριά μεταξύ Καπανδριτίου και Βαρνάβα που επίσης απ' όσο θυμάμαι βολτάρεις.

















Κλασικοί προορισμοί Μικροχώρι και Ρεματιά απλά λόγω δουλειάς σήμερα περιορίστηκα στη Πάρνηθα :roflmao::roflmao::roflmao:
Πάντα τέτοια Στέφανε!!!!
Και τα κοντινά έχουν τη χάρη τους!!!:friendship:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Χρόνια κ ζαμάνια να δω τον καλό φίλο Eversman..!
Στεφ STF που είναι αυτός ο δροσερός καφενές με τις κουρελουδες;
Ο Παναγιώτης έχει ταλέντο να ανίχνευει τέτοια στέκια..
Το καφέ Γιώργη είναι στο Μικροχώρι.. πράγματι ανακάλυψη του Πάνου..
Εγώ είχα ξαναπάει...ο Στέφανος ενθουσιάστηκε...
Η ρεματιά είναι στον Βαρνάβα... λειτουργεί και η καντίνα...!!!!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είπα να πάω σήμερα μια σόλο φυσιολατρική. Το κάστρο που ήθελα να δω, ερείπια δηλαδή οκ, κλειστό για ανακαίνιση.

Οπότε απλά χάρηκα την θέα, μετά καταρράκτης βρόντου όπου το μονοπάτι είναι γτπ και κατέβηκα στην "παραλία" κάτω από το γεφύρι Κούκου και βούτηξα στο παγωμένο νερό, ευτυχώς ντύθηκα λίγο πριν έρθουν βάρκες εταιρεία περιπέτειας με τουρίστες, γλίτωσαν το σοκ. Μαγιό και πετσέτα την επόμενη φορά, όλο το λέω και όλο το αμελω.

Εννοείται ότι βόλτα χωρίς χώμα με το XR δεν υπάρχει. Το Google maps δίνει πάντα ρεσιτάλ, βέβαια καλύτερα λίγο πολύ πατημένο χώμα και 6χλμ διαδρομή παρά 45.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είπα να πάω σήμερα μια σόλο φυσιολατρική. Το κάστρο που ήθελα να δω, ερείπια δηλαδή οκ, κλειστό για ανακαίνιση.

Οπότε απλά χάρηκα την θέα, μετά καταρράκτης βρόντου όπου το μονοπάτι είναι γτπ και κατέβηκα στην "παραλία" κάτω από το γεφύρι Κούκου και βούτηξα στο παγωμένο νερό, ευτυχώς ντύθηκα λίγο πριν έρθουν βάρκες εταιρεία περιπέτειας με τουρίστες, γλίτωσαν το σοκ. Μαγιό και πετσέτα την επόμενη φορά, όλο το λέω και όλο το αμελω.

Εννοείται ότι βόλτα χωρίς χώμα με το XR δεν υπάρχει. Το Google maps δίνει πάντα ρεσιτάλ, βέβαια καλύτερα λίγο πολύ πατημένο χώμα και 6χλμ διαδρομή παρά 45.
Είναι πολύ όμορφο αυτό το μέρος όταν δεν έχει κόσμο. Μου είχε δώσει πληροφορίες ο γάτος σε ένα ταξίδι που γυρνούσα με τη γυναίκα ποτάμια και καταρράκτες της Αρκαδίας (και πέριξ).

Όντως το μονοπάτι ως τον καταρράκτη είναι αδιευκρίνιστο και το κορίτσι θυμάμαι είχε δυσκολευτεί να ακολουθήσει.
 
Top Bottom