Συμβαίνει τώρα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μονο Χονδα !!!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στον υπνο σου το βλεπες και περιμενες ποτε θα ανοιξει? :roflmao::inlove:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εδώ και κάτι μέρες, ένας φίλος μου έχει αφήσει ένα 885 tiger (λόγω χώρου) και το κάνω καμιά βόλτα. Θεόβαρο (μάλλον δείχνει το βάρος επειδή είναι ψηλά), δεν μπορώ να το κατεβάσω από το διπλό, αλλά ρε παιδιά, αυτός ο ήχος, αυτό το σφύριγμα, αυτή η κ@λα από το μοτέρ, δεν υπάρχει. Το κάτι άλλο. Σου βγάζει ένα παιδάκι που έχεις μέσα σου καλά κρυμμένο. Αυτά.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εδώ και κάτι μέρες, ένας φίλος μου έχει αφήσει ένα 885 tiger (λόγω χώρου) και το κάνω καμιά βόλτα. Θεόβαρο (μάλλον δείχνει το βάρος επειδή είναι ψηλά), δεν μπορώ να το κατεβάσω από το διπλό, αλλά ρε παιδιά, αυτός ο ήχος, αυτό το σφύριγμα, αυτή η κ@λα από το μοτέρ, δεν υπάρχει. Το κάτι άλλο. Σου βγάζει ένα παιδάκι που έχεις μέσα σου καλά κρυμμένο. Αυτά.....
Για μενα ο ηχος του ειναι "μελωδια" με τρελαινει.......τα πουλανε φθηνα.....φιλος πηρε ενα με 2χιλιαρικα.....οι βλαβες ομως με τα πιστονια κ μπιελες πολλες !!!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Για μενα ο ηχος του ειναι "μελωδια" με τρελαινει.......τα πουλανε φθηνα.....φιλος πηρε ενα με 2χιλιαρικα.....οι βλαβες ομως με τα πιστονια κ μπιελες πολλες !!!!!
Αυτό έχει καμιά 100.000 κλμ, δεν έχει πάθει- αλλάξει κάτι, α τρόμπα βενζίνης και νομίζω είναι από μάζντα, και δεν το προσέχει καθόλου, είναι σε άθλια κατάσταση. Τι να του πω να προσέξει, που σιγά μην προσέξει κάτι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Του κτμ εγινε σημερα


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Επιτέλους...
Ανέβηκες σε μοτοσυκλέτα...:p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυτό έχει καμιά 100.000 κλμ, δεν έχει πάθει- αλλάξει κάτι, α τρόμπα βενζίνης και νομίζω είναι από μάζντα, και δεν το προσέχει καθόλου, είναι σε άθλια κατάσταση. Τι να του πω να προσέξει, που σιγά μην προσέξει κάτι.
Σημερα ηρθε φιλος απο Κρητη με 885....εχει κ δευτερο κινητηρα ...ο ενας καιει λαδια ο αλλος χτυπαει μπιελα.....τους εχει στον παγκο κ κανει μετατροπες !!!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σημερα ηρθε φιλος απο Κρητη με 885....εχει κ δευτερο κινητηρα ...ο ενας καιει λαδια ο αλλος χτυπαει μπιελα.....τους εχει στον παγκο κ κανει μετατροπες !!!!!
Έχουν πολλά κλμ?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εδώ και κάτι μέρες, ένας φίλος μου έχει αφήσει ένα 885 tiger (λόγω χώρου) και το κάνω καμιά βόλτα. Θεόβαρο (μάλλον δείχνει το βάρος επειδή είναι ψηλά), δεν μπορώ να το κατεβάσω από το διπλό, αλλά ρε παιδιά, αυτός ο ήχος, αυτό το σφύριγμα, αυτή η κ@λα από το μοτέρ, δεν υπάρχει. Το κάτι άλλο. Σου βγάζει ένα παιδάκι που έχεις μέσα σου καλά κρυμμένο. Αυτά.....
Το πιο σοβαρό θέμα για μένα με αυτό το εργαλείο είναι ότι έχει την μίζα μέσα στο μοτέρ με ότι συνεπάγεται.....
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Το πιο σοβαρό θέμα για μένα με αυτό το εργαλείο είναι ότι έχει την μίζα μέσα στο μοτέρ με ότι συνεπάγεται.....
Δηλ για κάτι πολύ απλό, λύνεις μοτέρ. Ναι έχεις δίκιο. Νομίζω το άλλαξαν στα 1050.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στην φυσική του θέση.
//uploads.tapatalk-cdn.com/20181105/0b19f7ebe7ec5ec212d2bab9037b8fb9.jpg

Advphone....
Άρε τραχανακο
Δηλ για κάτι πολύ απλό, λύνεις μοτέρ. Ναι έχεις δίκιο. Νομίζω το άλλαξαν στα 1050.
Το αλλάξανε στο 955 και μετά
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μονο Χονδα !!!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μέσα στο νεκροταφείο βγάλατε φωτό ; Βλέπω από πίσω κάτι μνήματα.

Παρακαλώ να είστε σοβαροί στις απαντήσεις σας

Follow me, I'm lost too
 
Top Bottom