Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δε συμβαίνει τώρα, αλλά θα συμβεί αύριο!!!




"Σας το δίνω από απόψε ώστε να κυκλοφορήσει έγκαιρα η είδηση. Αύριο βράδυ, Τετάρτη 23 Μαΐου στις 9:30 με 10 παρά 25, περνά πάνω ακριβώς από τα Γιάννενα και τη Θεσσαλονίκη ο διεθνής διαστημικός σταθμός ISS με 6μελές πλήρωμα. Θα φαίνεται από όλη την Ελλάδα, αλλά ειδικά για Γιαννιώτες και Θεσσαλονικείς θα περάσει ακριβώς πάνω από τα κεφάλια τους, σε ύψος 400 χιλιομέτρων και με ταχύτητα πάνω από 27.000 χλμ/ώρα. Θα φαίνεται ασφαλώς με γυμνό μάτι, μοιάζει με υπέρλαμπρο αστέρι, πιο λαμπερό από κάθε άλλο αστέρι στη νύχτα, που γλιστρά αθόρυβα στον ουρανό. Μην το χάσετε, θα είναι από τις πιο ωραίες εικόνες που είδατε ποτέ. Τετάρτη βράδυ στις 9 και μισή. Κοινοποιήστε ελεύθερα"

Από το Βασίλη Γούσια, https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213657677611015&set=a.1098737783441.2017303.1076534431&type=3&theater
Μολις τωρα το χαζευα
 

chaosm

Μέλος
Καλημέρα. Κανείς από Καλαμάτα Σπάρτη να μας πει τι γίνεται με τον καιρό εκεί; και τι βλέπει για τις επόμενες μέρες. Ευχαριστώ
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχουν ακόμα σχοινί για να κατέβεις?
Έχει σχοινί και έχει και ένα κομμάτι ξύλινη σκάλα..αλλά έχει γίνει πιο απότομο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τελευταία φορά που είχα πάει, ήταν μιά φλούδα άμμου, ίσα που χωρούσε η πετσέτα και τίγκα στον λαό που διεκδικούσε το τετραγωνικό εκατοστό ομορφιάς και ηρεμίας μουα-χα-χα στην διάσημη παραλία, για να χαζέψει τα σκάφη που έκλειναν την θέα στην θάλασσα και να ανεβάσει ένα ίνστα στόρι "από τον παράδεισο". Υπερτιμημένο. Αυτή την εποχή λογικά θα είναι "καρτ ποστάλ". Για λίγο ακόμα.
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
Τελευταία φορά που είχα πάει, ήταν μιά φλούδα άμμου, ίσα που χωρούσε η πετσέτα και τίγκα στον λαό που διεκδικούσε το τετραγωνικό εκατοστό ομορφιάς και ηρεμίας μουα-χα-χα στην διάσημη παραλία, για να χαζέψει τα σκάφη που έκλειναν την θέα στην θάλασσα και να ανεβάσει ένα ίνστα στόρι "από τον παράδεισο". Υπερτιμημένο. Αυτή την εποχή λογικά θα είναι "καρτ ποστάλ". Για λίγο ακόμα.
Ακριβώς όπως τα λες!!
Τώρα που πήγα ήμουν μόνος...αλλά μέσα στα καλά της σεζόν...ο ένας πάνω στον άλλο,και μπορεί να θέλεις και κανένα μισάωρο για να ανέβεις!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Καλημέρα.
Εδώ κόβουμε φλέβες ναούμε


Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος



Sent from my iPhone using Tapatalk
Κατά τ' άλλα γελάμε με τους μονόδρομους που φοράνε μόνο bmw....
(Πλάκα κάνω, μη παρεξηγηθουμε κι όλας ;) )


Παρόλα αυτά και τα ρούχα της KTM είναι πιο ωραία από τα μονοδρομικά ...
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Μπα εγώ δεν έχω τέτοιο κολημα απλά μου άρεσε το σχέδιο και το τσίμπησα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom