Συμβαίνει τώρα!

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Μοιαζεις ρε μπαγασα...
Τα σαμαρια σε προδωσαν...
Εισαι νοικοκυρης ομως,δεμενα ολα τελεια!
Αν πήγαινε σε μένα ευχαριστώ, για τα μπαγκάζια!
Αλλά ποιος μοιάζει σε ποιον? Δεν κατάλαβα καθόλου! :roflmao:
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Δεν είμαι εγώ πάντως καβάλα στη Ρία... Εγώ είμαι 31 χρονών μπουμπούκι! :hungover:

Λοιπόν, ο "κυριούλης" είναι ο Roberto Boano, πολυπρωταθλητής motocross, enduro, και rally, όπως και με 5 συμμετοχές στο Paris Dakar με africa twin 650 και 750....
Μιλήσαμε και τον επισκέφτηκα εχτές στο μαγαζί του στο Caraglio στην Ιταλία. Περισσότερα θα γράψω στο νήμα της Ρίας οταν βρω λιγο χρόνο!

:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν είμαι εγώ πάντως καβάλα στη Ρία... Εγώ είμαι 31 χρονών μπουμπούκι! :hungover:

Λοιπόν, ο "κυριούλης" είναι ο Roberto Boano, πολυπρωταθλητής motocross, enduro, και rally, όπως και με 5 συμμετοχές στο Paris Dakar με africa twin 650 και 750....
Μιλήσαμε και τον επισκέφτηκα εχτές στο μαγαζί του στο Caraglio στην Ιταλία. Περισσότερα θα γράψω στο νήμα της Ρίας οταν βρω λιγο χρόνο!

:friendship:
Κανόνισε κονε.... Θέλω το ραλλυ κιτ για τον σάπιο Γκάντι.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Κανόνισε κονε.... Θέλω το ραλλυ κιτ για τον σάπιο Γκάντι.
Έφτασεεεεε!
Θα πιείτε και κάτι? :p

Το κονέ έγινε! χαχα! Καταπληκτικοί άνθρωποι, και ο ίδιος και ο γιος του ο Jarno.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
O Matt Stevens ...?
Ok, ο δαιμων του τυπογραφειου...
Γιαννακη παρε μια ανασα απο το πληκτρολόγιο...δεν βλαπτει.
Τωρα βεβαια "old habit die hard" θα μου πεις.....σε νιωθω.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ο άλλος ο μπετοβλακας, έχει πιάσει τη μέση του δρόμου επειδή στέλνει μνμ καπου, και όταν του λες να αφήσει το κιν σου λέει πιο είναι το όριο ταχύτητας...Και το λέει και λάθος το γκαβαδι..
Πιάσε το αυγό και κουρεφτο..
Δεν υπάρχει σωτηρία τέλος
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ok, ο δαιμων του τυπογραφειου...
Γιαννακη παρε μια ανασα απο το πληκτρολόγιο...δεν βλαπτει.
Τωρα βεβαια "old habit die hard" θα μου πεις.....σε νιωθω.
Εντάξει, εγώ μια ανάσα, εσύ ένα τζουλουκανο ακόμα, δεν το ψάχνω καν τι είναι μην βγει τίποτα περιεργο πάλι και παρεξηγηθεί, κάπου θα βρεθεί η μέση οδός, το χαμένο χιούμορ, δεν μπορεί, να δεις που φταίει το αυξημένο διοξείδιο από τις φωτιές και η κλιματική αλλαγή.
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Οντως πολύ πραμα! Έχω όμως κ τα πράγματα (ρούχα κ πληρης εξοπλισμός) της γυναίκας μου, την οποία θα παραλάβω από Dubrovnik την Πέμπτη για μείωση της ταλαιπωρίας της (αύριο θα είναι ζόρικη μέρα μέχρι Κοτορ μέσω Vermosh κ Plav) αλλά και του ρίσκου (μας περιμένουν δυο μικρά παιδιά πίσω)! Για τους ίδιους λόγους θα επιστρέψει θεσσαλονικη απευθειας από Βουδαπέστη! Το top case είναι μισό γεμάτο! Καληνύχτα από Bitola! Πρέπει να βαλω μερικές ωρες υπνο!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Top Bottom