Συμβαίνει τώρα!

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
αν βολεψει θα ερθει και η τετραδα μας . Επισης υπαρχει ξενωνας κοντα με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ οικοδεσποτες. Δεν ξερω αν το γραψω εδω.
Γράψε να τους ξέρουμε...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Γράψε να τους ξέρουμε...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εννοείται δεν λέω κουβέντα, κρατώ κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα.
Δεν πήραμε μηχανάκια για να τρέχουμε, χαλάει ο αφρός από το πάμκιν σπέσιαλ στην ποτηροθήκη έξτρα έξτρα εξοπλισμού. Άσε τώρα που με την μικρή ζελατίνα θα με χτυπάει και ο αέρας παραπάνω.
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Σκεφτόμαστε το σκ που θα έχουμε και αργίες να κάνουμε μία βόλτα προς Μπάρο, ένας πρόχειρος χάρτης για αρχή είναι αυτός. Για τρεις ημέρες τι διαδρομή προτείνεται να ακολουθήσουμε που να έχουν μέσα το Μπάρο και να μην ξεπερνάμε πολύ τα 300χλμ την ημέρα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ίσα που ζεσταίνεται το λάδι...


Αν καταλαβα καλα ημουν στα μερη σου σημερα.
Και ειδα την παρακατω πινακιδα
Και το σκεφτεσαι για 8 ωρες αποσταση?

:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πηγα να γραψω οτι εγω ειμαι ο μονος μαζι σου υπερ του οριου στην εθνικη, αλλα μου την ειπες για την ποτηροθηκη, οποτε γιουρ ον γιορ οουν...
Η ποτηροθήκη είναι κωμικό αξεσουάρ, χρήσιμο υπό προϋποθέσεις, σε ram ball για να βγαίνει το συζητάμε. Έχω αξεσουάρ επαναχρησιμοποιούμενη σακούλα για δύο καφέδες, δοκιμασμένη στον γάντζο ποδιάς και βραχιόλι αριστερο χέρι. Δίνει λιγότερο στόχο.

Επίσης να ξαναπώ, 130 όριο με... ο,τι κατέβει στον κάθε ένα έχει διαφορά 100 χιλιόμετρα στο ρεζερβουάρ και ξεκούραση με το cc ενεργοποιημένο. 750 χιλιόμετρα δεν είναι σοβαρή απόσταση για ένα μεγάλο μηχανάκι. Απλά η βόλτα αυτή είναι ζόρι για ΣΚ από Αθήνα, δεν θα έχεις χρόνο να γυρίσεις εκεί καθόλου.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Όνομα
Νίκος
Μοτό
GSXR 750
Bandit 1250
GSX 400F
κάτι για αρχή...








Καλορίζικο και καλοτάξιδο !!!! Ευτυχώς έκανες τη σωστή κίνηση.... Το καλύτερο μπροστινό και το καλύτερο μηχανάκι για την κατηγορία του σε συμπεριφορά στην άσφαλτο..... Japan only
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καλορίζικο και καλοτάξιδο !!!! Ευτυχώς έκανες τη σωστή κίνηση.... Το καλύτερο μπροστινό και το καλύτερο μηχανάκι για την κατηγορία του σε συμπεριφορά στην άσφαλτο..... Japan only
Προσοχη...μεγαλη προσοχη...παιδες..κατι θα συμβει (οχι μονο φουρνος θα γκρεμισθει) αυτο ειναι τιποτα μπρος σε αυτα που θα δουμε..!!!!


Πρωτη φορα μετα απο χρονια εγραψε στο φορουμ ο "ερωτικος"....κ βεβαια τι αλλο...μονο Suzuki...χαχα...!!!!
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Δημοφιλής για βόλτες, επαρχιακός δρόμος στην Καταλονία, αποκτά ένδειξη ιδανικής γραμμής για μοτοσυκλέτες σε συγκεκριμένες στροφές! Πρόκειται για ένα μέτρο που εφαρμόζεται πιλοτικά και θα επεκταθεί και σε άλλους δρόμους που χρησιμοποιούνται συχνά από μοτοσυκλετιστές για βόλτα.

Ο δρόμος δείχνει την ιδανική γραμμή οδηγώντας με ασφαλή ρυθμό και προφανώς όχι αυτό που θα έκανε κάποιος που στρίβει ξύνοντας γόνατα.


Πηγή
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δημοφιλής για βόλτες, επαρχιακός δρόμος στην Καταλονία, αποκτά ένδειξη ιδανικής γραμμής για μοτοσυκλέτες σε συγκεκριμένες στροφές! Πρόκειται για ένα μέτρο που εφαρμόζεται πιλοτικά και θα επεκταθεί και σε άλλους δρόμους που χρησιμοποιούνται συχνά από μοτοσυκλετιστές για βόλτα.

Ο δρόμος δείχνει την ιδανική γραμμή οδηγώντας με ασφαλή ρυθμό και προφανώς όχι αυτό που θα έκανε κάποιος που στρίβει ξύνοντας γόνατα.


Πηγή
Ωχ παναιαμου, θα μπερδεύει τους κουτακιδες χαμός θα γίνει :wacky::laugh::roflmao:
 
Top Bottom