Συμβαίνει τώρα!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα ποιο πρόγραμμα είναι αυτό ; Σφυγμούς πως δείχνει και επίπεδο πίεσης . Το έχεις συνδέσει με ρολόι ή άλλο ;

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι πρόγραμμα της garmin και πρέπει να έχεις το ρολοι
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η φουτεροζακέτα σου όλα τα λ7...:)
Θέλω μερικές ακόμα, στην επόμενη έκθεση. Πχ πενφέ δεν έχουμε σε φούτερ, μεγάλη παράλειψη. Δεν ξέρω και πως κάθεται το ορίτζιναλ μερτσαντάιζ, να πάρω κλασικό XXL ή είναι "τευτονικά" τα μεγέθη, προβλήματα Α' κόσμου εν μέσω καραντίνας.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν εννοείς το gallery... Είναι φρέσκο, γύρω στα 7 χρονακια
Στραβομάρα, o_O και να φανταστείς δεν το πάτησα εγώ, κατά λάθος πατήθηκε και πήρε μπρος :laugh::laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μετά από αρκετό καιρό, πάτησα χώμα, 10 χιλιόμετρα γύρω από το σπίτι. Το βασικό ερωτηματικό, το οποίο η επιστήμη δεν έχει απαντήσει ακόμα, ενώ βλέπω την "καθαρή" γραμμή, ενώ το μηχανάκι απλά δεν νιώθει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ, γιατί ο εγκέφαλος στέλνει μηνύματα πανικού συνεχώς. Έχω λίγο εκνευριστεί με τον εαυτό μου, το οποίο παραγωγικό δεν είναι, τέλος πάντων. Θα την ξανακάνω, έχει και λάσπη λίγο και κατηφόρα με πέτρα λίγο και ανηφόρα/κατηφόρα με λάσπη λίγο και αστεία νεροφαγώματα λίγο, κάποια στιγμή θα σταματήσει το μυαλό να καταλαβαίνει "άσχημη διαδρομή" και θα το παίρνει ως "περίπατος".

Μεγάλο μπράβο στα παιδιά με τα ποδήλατα.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Ενώ είχε έρθει μέιλ ότι δεν θα τα στείλουν με καθυστέρηση 1,5 μήνα ήρθαν !!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Εγω πάντως δεν θα ξανα-παραγγείλω απο XL Moto.

Είχα παραγγείλει τον Σεπτεμβριο ένα Κlim τζάκετ και ενω έλαβα ειδοποίηση ότι εστάλη δεν το έλαβα ποτέ (χάθηκε λέει με την ταχυδρομική εταιρία, θα τα βρούνε μεταξύ τους).
Μετά από emails έστειλαν άλλο τζάκετ χωρίς να λάβω καμία ειδοποίηση. Στο άσχετο τον Νοέμβρη το έλαβα.
Δεν μου έκανε και το έστειλα πίσω.

Και τώρα ακόμα τραβιέμαι και μου ζητούν να πληρώσω το τζάκετ που έστειλα πίσω. Ενώ το έχουν λάβει, μπορώ να το δω πότε ακριβώς τους έφτασε.

Ενώ απαντούν πολυ γρήγορα στα emails δεν υπάρχει ουσιαστική επικοινωνία με περιεχόμενο και κατανόηση του τι συμβαίνει.

Σημείωση: εδω πάνω μπορείς να αγοράσεις κάτι και να πληρωθεί 14 μέρες μετά την αποστολή του. Γι'αυτό και δεν το είχα προπληρώσει.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εγω πάντως δεν θα ξανα-παραγγείλω απο XL Moto.

Είχα παραγγείλει τον Σεπτεμβριο ένα Κlim τζάκετ και ενω έλαβα ειδοποίηση ότι εστάλη δεν το έλαβα ποτέ (χάθηκε λέει με την ταχυδρομική εταιρία, θα τα βρούνε μεταξύ τους).
Μετά από emails έστειλαν άλλο τζάκετ χωρίς να λάβω καμία ειδοποίηση. Στο άσχετο τον Νοέμβρη το έλαβα.
Δεν μου έκανε και το έστειλα πίσω.

Και τώρα ακόμα τραβιέμαι και μου ζητούν να πληρώσω το τζάκετ που έστειλα πίσω. Ενώ το έχουν λάβει, μπορώ να το δω πότε ακριβώς τους έφτασε.

Ενώ απαντούν πολυ γρήγορα στα emails δεν υπάρχει ουσιαστική επικοινωνία με περιεχόμενο και κατανόηση του τι συμβαίνει.

Σημείωση: εδω πάνω μπορείς να αγοράσεις κάτι και να πληρωθεί 14 μέρες μετά την αποστολή του. Γι'αυτό και δεν το είχα προπληρώσει.
Μια απο τα ιδια, μου αφησαν κακιστες εντυπωσεις.

Κι εγω ειχα παραγγειλει στο βλακ φραιντει ενα μπουφαν δικο τους 4ων εποχων (btw για 95 ευρω που το πηρα ηταν κλοπη, παρα πολυ καλο) , κατι σακιδια πλατης, ενα δοχειο λαδιων και κλειδακια για ακτινες. Λιγες μερες μετα μου στειλανε οτι η DHL εχει βαλει περιορισμους για Ελλαδα και θα παρουν πισω το δεμα και θα μου δωσουν τα χρηματα πισω. Ζητησα να μην το κανουν και να το αφησουν να ερθει οποτε ερθει, θα περιμενα. Απαντηση οχι θα το παρουμε πισω. Ξαναεστειλα και τους εξηγησα οτι δεν ειναι λυση αυτη, προτιμησα το μαγαζι τους για να ακουμπησω τα χρηματα μου στο Βλακ Φραηδει αντι για αλλα καταστηματα με παρομοιες τιμες, και οτι πλεον οι τιμες αυτες δεν ισχυουν, οποτε το πρεπον θα ηταν να βρουν αλλο τροπο να μου το στειλουν, με αλλη μεταφορικη. Η απαντηση ηταν παλι οχι, ζμπουτσα μας, η DHL εχει κολλημα...

... Μια βδομαδα μετα ηρθε το δεμα σπιτι. Mε την DHL. Τωρα εχουν παλι κατι προσφορες, τους κανω μια ερωτηση, μπα ακυρο μου λενε, δε στελνουμε Ελλαδα μεχρι να αρει η DHL τους περιορισμους.

Κωλοχανιο.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ενώ είχε έρθει μέιλ ότι δεν θα τα στείλουν με καθυστέρηση 1,5 μήνα ήρθαν !!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
κλασικο . Στελνει mail οτι δεν στελνει , και σουρχονται.
Στειλε και εσυ mail οτι δεν σουρθαν και θα παρεις τα λεφτα σου πισω :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
κλασικο . Στελνει mail οτι δεν στελνει , και σουρχονται.
Στειλε και εσυ mail οτι δεν σουρθαν και θα παρεις τα λεφτα σου πισω :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
A μπα, στο τρακινγκ ειναι γατες... Μολις μου ήρθαν τα πράγματα, 2 μερες μετα την υποτιθέμενη μερα που θα εβλεπα το refund που επίσης υποτιθεται ειχαν κανει μια βδομαδα πριν, τους εστειλα μειλ "τι θα γινει περασαν 7 μερες απο τοτε που μου ειπατε your money has been refunded και δεν εχω δει φραγκο;". Μου απαντησαν σε μιση ωρα μεσα "το δεμα το παραλαβατε σημερα "...

Κατα τα αλλα μιλαμε για τον πολιτισμενο ευρωπαικο βορρα ρε...
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Οκ, επισημως πλημμυρισαμε εδω πανου... Αμα ανοιξουν και οι Βουλγαροι τα φραγματα , με βλεπω να με ξεβραζει Ηρακλειο.
Μη φοβάσαι ,έχει ξαναγινει πολλάκις(όχι ο Κρητικός Μουστακαλής ,το επίρρημα) :laugh:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μη φοβάσαι ,έχει ξαναγινει πολλάκις(όχι ο Κρητικός Μουστακαλής ,το επίρρημα) :laugh:
Το ξερω αλλα δε μου λεει κατι. Δουλευουμε και εχουμε ολα τα υλικα μας πανω στην οχθη...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μη φοβάσαι ,έχει ξαναγινει πολλάκις(όχι ο Κρητικός Μουστακαλής ,το επίρρημα) :laugh:
Eπειδη εκανα μια βολτα σημερα Διδυμοτειχο/Σουφλι/Φερες, μαλλον δεν ηταν απο αυτα που γινονται συχνα. Εχουν πεσει γεφυρες, βρηκα στην Εθνικη 2-3 αμαξια πλημμυρισμενα, χαλασανε δρομοι, εχουν πλημμυρισει σπιτα. Ειδα απειρες εκτασεις χωραφιων πλημμυρισμενες. Και δεν εχει σκασει ακομη το κυμα απο τα φραγματα που ανοιξαν οι Βουλγαροι...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εδώ και 20 χρόνια (που έχω ένα μικρό ενδιαφέρον για την περιοχή) αυτό το πράγμα είναι μόνιμη κατάσταση, αλλά επαρκή έργα προστασίας από τις υπερχειλίσεις δεν.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εδώ και 20 χρόνια (που έχω ένα μικρό ενδιαφέρον για την περιοχή) αυτό το πράγμα είναι μόνιμη κατάσταση, αλλά επαρκή έργα προστασίας από τις υπερχειλίσεις δεν.
Mα δεν υπερχειλισε το ποταμι, εριξε πολυ νερο κι εδω το εδαφος δεν τραβαει.
 
Top Bottom