Συμβαίνει τώρα!

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Δέκα χρόνια από τον θάνατο του τεράστιου Θανάση Βέγγου.
Για πάντα στις καρδιές μας.






Στάλθηκε από τον ηλεκτρονικό μου ρουφιάνο χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εμείς για αρβανιτσα ξεκινήσαμε.... Χαχαχαχα , γράφετε από κάτω ποια είναι η μακρινή σας μονοήμερη σε πλάτος χαρτί


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv


Αρβανιτσα νόμου Βοιωτίας ... 13:30μμ
Χαιδαρι - σταθμός 14 - μανδρα - Οινόη - ερυθρες - Λεύκτρα - δομβραινα - Θίσβη - Αγία Άννα - αρβανιτσα
Και επιστροφή
Αρβανιτσα - Αγία τριάδα - άλιαρτος - Θήβα ( λιγο πριν δεξιά, απο περιφερειακό δρόμο εκτος Θήβας ) - ερυθρες - Οινόη - ελευσινα - χαιδαρι

 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Όχι τώρα αλλά προ 3ωρου.... Αλλά όσες φορές και να την δω αυτή την θέα δεν θα την αντικαταστησω από το νούμερο 1 με καμοια άλλη.... Καλήνυχτες και καλή λευτεριά όπως την ορίζει ο καθένας για να ναι ευτυχισμένος....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Όχι τώρα αλλά προ 3ωρου.... Αλλά όσες φορές και να την δω αυτή την θέα δεν θα την αντικαταστησω από το νούμερο 1 με καμοια άλλη.... Καλήνυχτες και καλή λευτεριά όπως την ορίζει ο καθένας για να ναι ευτυχισμένος....


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Που ειναι εκει Αποστολή;
Άντε να αμολάμε σιγα σιγα!!!
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Να ευχαριστήσω mitsosdom και τα αλλα παιδια για τη βολτα χθες περιξ της Πατρας και τη βοηθεια στις τουμπες που μαζεψα ..μακαρι να προλαβαινα να ακολουθησω και στο αλλο κομματι αλλα τελικα επρεπε να γυρισω ξανα χωριο...φωτο δεν επαιξαν πολλες οποτε οτι εχω..
Υ.γ Λοιπον το f 650 σχετικα βαρυ και χαμηλο(πρεπει να διορθωθει αυτο) για τετοιες δουλειες αλλα τουλαχιστον παροτι τα σπαστηρια γυρισε ολοκληρο πισω...περιεργο.


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Να ευχαριστήσω mitsosdom και τα αλλα παιδια για τη βολτα χθες περιξ της Πατρας και τη βοηθεια στις τουμπες που μαζεψα ..μακαρι να προλαβαινα να ακολουθησω και στο αλλο κομματι αλλα τελικα επρεπε να γυρισω ξανα χωριο...φωτο δεν επαιξαν πολλες οποτε οτι εχω..
Υ.γ Λοιπον το f 650 σχετικα βαρυ και χαμηλο(πρεπει να διορθωθει αυτο) για τετοιες δουλειες αλλα τουλαχιστον παροτι τα σπαστηρια γυρισε ολοκληρο πισω...περιεργο.


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακη χαρηκα που σε γνωρισα . Το παναχαικο πολυ σπαστηρι , εσενα εβρισκε η ποδια , εγω καθε φορα γινομαι φραπέ με τους σουμιεδες που εχω.

Υ.Γ Και εμεις τελικα χώρια γυρίσαμε , χαθηκαμε καπου στη Ζήρια μεταξυ μας και τα΄παμε παλι στο πλυντηριο. Αντε και στην επομενη βολτα....:friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλημέρα σε όλη την κοινότητα
Ο Άγιος Χριστόφορος ήταν ένας από τους πρώτους μοτοσυκλετιστες κατά κάποια έννοια ....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom