Συμβαίνει τώρα!

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Μένω τόσο κοντά (Αιγάλεω ) και δεν έχω αξιωθεί ποτέ να πάω μια βόλτα προς τα εκεί γιατί δεν έχω γνωστούς που να ξέρουν το μέρος.

Δώσε αν μπορείς στίγμα από που μπαίνεις;Έχω δει κάτι μπάρες όταν γυρίζω από Ασπρόπυργο που πάνε προς το βουνό αλλά δεν έχει τύχει να πάω όπως έγραψα πιο πάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και γιατί χρειάζεσαι γνωστούς? Απλά πάς όπου πάει.Δεν πάει? γυρνάς τόσο απλά.
Δες,εξερεύνησε,αμφισβήτησε!!!
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Μένω τόσο κοντά (Αιγάλεω ) και δεν έχω αξιωθεί ποτέ να πάω μια βόλτα προς τα εκεί γιατί δεν έχω γνωστούς που να ξέρουν το μέρος.

Δώσε αν μπορείς στίγμα από που μπαίνεις;Έχω δει κάτι μπάρες όταν γυρίζω από Ασπρόπυργο που πάνε προς το βουνό αλλά δεν έχει τύχει να πάω όπως έγραψα πιο πάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ερχόμενος από Σκαραμαγκά για χαιδαρι , περνάς , την γέφυρα του ΟΣΕ, και μετα απο 300 μέτρα , εχει μια κατεβασμένη μπάρα διέλευσης οχημάτων … ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΔΕΞΙΑ, κ βρίσκεσαι στο παράδεισο πιςω απο τη μόνη Δαφνίου

Επιςης ερχόμενος απο το σχιστο περάματος προς Σκαραμαγκά , 1 η 2km μετα το παζάρι του Σχιστού , κόβεις ταχυτητα κ πας με 20 max km/h , στα δεξιά σου, μετα απο μια κλειστή στροφή , θα δεις παλι ,μια κατεβασμένη μπαρα διέλευσης οχηματων και
Μια ανηφόρα …. Ανεβαίνεις προς τα πανω απο τον χωματόδρομο κ βγαίνεις στα πυροβολεία Σχιστού - Άνω κορυδαλλου

Επιςης 3ον , απο το άνω δαςος χαιδαριου , κοντά στην οδό ακροπολεως εχει παλι μια κατεβασμένη μπαρα , την περνάς , και μπαινεις στο ποικίλο όρος κ μπορεις να φτάσεις εως την Πετρούπολη κ το Καματερό ή να βγεις στην περιφερειακή αιγαλεω , πανω απο τα νεόκτιστα ασπροπυργου ….


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Service 140000 χλμ και πρώτη φορά λάστιχο ακριβώς έξω από το συνεργείο.
Καλά πήγε αυτό



advphone
Με τι θα εισαι σημερα?
Με G310 ή XR?
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Service 140000 χλμ και πρώτη φορά λάστιχο ακριβώς έξω από το συνεργείο.
Καλά πήγε αυτό



advphone
Άλλος ένας λόγος για να πάρεις προπέλα.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πρωινό καφεδάκι και είπα να ανέβω μέχρι τη Ζαρούχλα και από κει να πέσω λίμνη Δόξα !! Πανέμορφη η διαδρομή μέσα στο δάσος !!άξιζε το σκονισμα!!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πρωινό καφεδάκι και είπα να ανέβω μέχρι τη Ζαρούχλα και από κει να πέσω λίμνη Δόξα !! Πανέμορφη η διαδρομή μέσα στο δάσος !!άξιζε το σκονισμα!!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το εκκλησάκι έχει μπατάρει ή είναι καλλιτεχνική η φωτογραφία :laugh:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Το εκκλησάκι έχει μπατάρει ή είναι καλλιτεχνική η φωτογραφία :laugh:
Κάτι συμβαίνει προς τα κει πάντως!!
Η έχει ανέβει πολύ η στάθμη του νερού ή έχει πάρει τη κάτω βόλτα το εκκλησάκι:ha:ha:ha
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ερώτηση, ποιος είναι ο πιο σύντομος και γρήγορος δρόμος από Ναύπλιο για Ολυμπία; (όχι με μοτό)
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ερώτηση, ποιος είναι ο πιο σύντομος και γρήγορος δρόμος από Ναύπλιο για Ολυμπία; (όχι με μοτό)
ξεκαθαρα απο καλο νερο
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Σήμερα το μεσημεράκι εκεί στα φανάρια της ιχθυόσκαλας πετούσε απο πάνω ένας γλάρος που είχε πιάσει ένα ψαράκι (ή το χε κλέψει απο την ιχθυόσκαλα!) και ένας άλλος γλάρος τον κυνήγαγε απο πίσω να το πάρει.

Φάση top gun καταδίωξη!

Απο κάτω απο το σκηνικό στο απέναντι φανάρι ένα πανέμορφο Τ700 με αυτοκόλλητα μπλε κόκκινα. Ίσως να ήταν και αυτό το παιδί ο Shogun δεν πρόλαβα να καταλάβω με τα κράνη. Χρηστάρα εσύ ήσουν?

Αργοτερα παρκαρισμένη σε μια εταιρεία έπεσα πάνω σε μια ωραία κυρία..

tc-drift Ναι ρε εγω ήμενα ...κατεβαίνω κάθε πρωί στον ΟΛΠ, κι επιεδή δεν ξερω τι μου ξημερώνει το καρυδώνω στον περιφεριακό....:drt:
 
Top Bottom