Συμβαίνει τώρα!

DayDreamer

Μέλος
Περιοχή
Δραπετσώνα
Όνομα
Dimitris
Μοτό
BMW, KTM
Δεν είναι τόσο σημαντικό για να ανοίξω θέμα, έχει κανείς άποψη για το αν αξίζει επίσκεψη Λουτρά Σμοκόβου;

Το ΣΚ που έλεγα θα το κάνω πριν κλείσει ο καιρός αλλά μια ημερήσια την Πέμπτη που λέει 27 βαθμούς είναι στην φάση σχεδιασμού.
Σαν μέρος δεν λέει και πολλά... αλλα αν θέλεις να οδηγήσεις σε παλιά επαρχιακά δίκτυα, ειναι πολύ όμορφη διαδρομή από Αθήνα. Εγώ σήμερα έκανα: Αθήνα, Αράχωβα, Γραβιά, Παλιός Μπράλος, Γοργοποταμος, Λαμία, Μακρυρραχη, Σμοκοβο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν είναι τόσο σημαντικό για να ανοίξω θέμα, έχει κανείς άποψη για το αν αξίζει επίσκεψη Λουτρά Σμοκόβου;

Το ΣΚ που έλεγα θα το κάνω πριν κλείσει ο καιρός αλλά μια ημερήσια την Πέμπτη που λέει 27 βαθμούς είναι στην φάση σχεδιασμού.
Τα λουτρά είναι σε καλή κατασταση και αξίζει μια βουτιά και ένα μασαζακι
 

DayDreamer

Μέλος
Περιοχή
Δραπετσώνα
Όνομα
Dimitris
Μοτό
BMW, KTM
Τα λουτρά είναι σε καλή κατασταση και αξίζει μια βουτιά και ένα μασαζακι
Το πως θα γυρίσει δε ξέρω... θα είναι δύσκολο μετά από Λουτρά, μασάζ, φαΐ, επιστροφή στην Αθήνα την ίδια ημέρα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα λουτρά είναι σε καλή κατασταση και αξίζει μια βουτιά και ένα μασαζακι
Για πόση ώρα μιλάμε, για να δω με πόσα χιλιόμετρα να το κολλήσω και αν θα είναι αρχή η τέλος της ημέρας;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το πως θα γυρίσει σε ξέρω... θα είναι δύσκολο μετά από Λουτρά, μασάζ, φαΐ, επιστροφή στην Αθήνα την ίδια ημέρα...
Δεν μασάει....με 130 κάνει τον γύρο της Ελλάδας
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καμμία ωρίτσα..
Αν είναι φάση φεύγεις πρωί, μπάνιο στους 38, μασάζ, διαδρομή, φαγητό και βράδυ πίσω ίσως βγαίνει.


Τελευταία φορά σε τέτοιο ιαματικό βέβαια μετά ήθελα λίγο ύπνο, θα δω.. τόσα κουπόνια, τόσος λόγος χρόνος.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αν είναι φάση φεύγεις πρωί, μπάνιο στους 38, μασάζ, διαδρομή, φαγητό και βράδυ πίσω ίσως βγαίνει.


Τελευταία φορά σε τέτοιο ιαματικό βέβαια μετά ήθελα λίγο ύπνο, θα δω.. τόσα κουπόνια, τόσος λόγος χρόνος.
Μετά από λουτρό, κοίτα να έχεις ζεστο ντύσιμο για την επιστροφή, γιατί θα το τσιμπήσεις το κρύωμα σίγουρα!!!
Δεν λένε, ζεστά λουτρά και επιστροφή (συνήθως σε πιάνει το σκοτάδι) με μηχανή, χωρίς ζεστο ντύσιμο. Πιο ζεστό από ότι χρειάζεται συνήθως!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όχι ακριβώς τώρα.

Ψάχνοντας μονοπάτια για την επόμενη ξενάγηση στην Βοιωτία.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φτιάξε μας αγορίνα!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μετά από λουτρό, κοίτα να έχεις ζεστο ντύσιμο για την επιστροφή, γιατί θα το τσιμπήσεις το κρύωμα σίγουρα!!!
Δεν λένε, ζεστά λουτρά και επιστροφή (συνήθως σε πιάνει το σκοτάδι) με μηχανή, χωρίς ζεστο ντύσιμο. Πιο ζεστό από ότι χρειάζεται συνήθως!!!
Το έχω στα υπόψη αυτό, για αυτόν τον λόγο στο μυαλό μου καλύτερα το πρωί, πρώτη στάση εκεί ώστε ακόμα και αν βγει "κούραση" λόγω του ζεστού νερού κλπ να έχω επιστροφή με ιδανικές συνθήκες μέρας και ηλίου/θερμοκρασίας.

Μετά την δουλειά αύριο θα το βάλω στο "τελευταία στιγμή" νήμα ή στο μεσοβδόμαδη κοπάνα, κάτι τέτοιο.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Το έχω στα υπόψη αυτό, για αυτόν τον λόγο στο μυαλό μου καλύτερα το πρωί, πρώτη στάση εκεί ώστε ακόμα και αν βγει "κούραση" λόγω του ζεστού νερού κλπ να έχω επιστροφή με ιδανικές συνθήκες μέρας και ηλίου/θερμοκρασίας.

Μετά την δουλειά αύριο θα το βάλω στο "τελευταία στιγμή" νήμα ή στο μεσοβδόμαδη κοπάνα, κάτι τέτοιο.
Αν βρεθείς Σμόκοβο κανόνισε επιστροφή από Τυμφρηστό είναι ωραία διαδρομή ...
 
Top Bottom