Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για να το πω αυτό, εγώ τρανσαλπ δεν.

*Να προσθέσω, οι φωτογραφίες το αδικούν. Είναι πολύ πιο... Ισορροπημένη η σχεδίαση ζωντανά.


Όρθιος τα γόνατα δεν πιάνουν πουθενά, στο vstrom φωλιάζουν οκ και το vstrom δείχνει άλλης κατηγορίας μηχανή σε όλα του.

Τιμή του hornet 750 ήταν 7000 αγγλικές, εξαιρετικά καλά τιμολογημενο, πιο φτηνά από sv650 (7150)

Επίσης ψωνίζαμε το νέο gsxs800 και R1250RS, μάλλον όχι το νέο XR, η σέλα του είναι μόνο λολ, η HP λίγο καλύτερη. Το συζητούσαμε και με άλλους κατόχους, κρίμα.

Το 890R είναι κουκλί.

Και... Σχεδόν κανένα από τα καινούριο δεν είναι φιλόξενο για τον δεύτερο. Με κορόιδευε πωλητής της Suzuki που έκατσα πίσω σέλα στο 1000gt, δεν θα καταδίκαζα την γυναίκα σε τέτοια μετακίνηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πηγες ταξίδι και δεν είπες τίποτα;;; :p
Έφυγα με την ψυχή στο στόμα που λένε, πραγματικά, με την μέση μου σε φάση μπορεί και να μείνω στο αεροπλάνο για πάντα κλαίγοντας και... Πίστεψα ότι έφυγα μόνο όταν ξύπνησα εκτός σπιτιού.

Εκδρομή με κόστος λιγότερο από δύο ντεπόζιτα και καινούρια μηχανάκια που έχουν ανάψει φωτιές :)

Με ρώτησε πωλητής στην Χόντα αν έχουμε έκθεση μοτοσυκλέτας στην Ελλάδα, δεν έχει έρθει ποτέ στην χώρα και του έκανε εντύπωση που κάποιος ταξίδεψε για να δει μηχανάκια.


Χαγιαμπουσα με 169 λίρες τον μήνα για τρία χρόνια και προαιρετικά και λιγότερο από 10,000 μπαλουν στο τέλος. Κλάμα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε παιδιά που πήγαν τα φτηνά αεροπορικά εισιτήρια; :Watching:
Ξέφυγαν τόσο οι τιμές ή εγώ ξέχασα πως ψάχνουμε;
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ρε παιδιά που πήγαν τα φτηνά αεροπορικά εισιτήρια; :Watching:
Ξέφυγαν τόσο οι τιμές ή εγώ ξέχασα πως ψάχνουμε;
κοιταζω αυτές τις μέρες για ένα ταξίδι που θέλω να κάνω τον Μάρτιο. Αν έχεις ευελιξία στις ημερομηνίες και κλείσεις μήνες νωρίτερα, δε στοιχίζει όσο ούτε ένα γέμισμα (αυτοκινήτου :p) που λέει και ο αμυρου
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ρε παιδιά που πήγαν τα φτηνά αεροπορικά εισιτήρια; :Watching:
Ξέφυγαν τόσο οι τιμές ή εγώ ξέχασα πως ψάχνουμε;
Υπάρχουν φτηνά. Λονδίνο πηγαινελα με 65ε για πρωτοχρονιά. Δεν το λες κακό 1μιση μήνα πριν τα εισητηρία
 
Top Bottom