Συμβαίνει τώρα!

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Επιτέλους άδειασαν οι παραλίες να κάνουμε κανα μπανάκι της προκοπής.

Πήγα ως τον Χάρακα στο Σούνιο και πέτυχα πολύ μηχανή να ανεβαίνει στην επιστροφή. Είχε ωραία μέρα σήμερα αλλά σε αρκετές στροφές μετά την Π. Φωκαία είχε χωματα απο τις πρόσφατες βροχές και ήθελε προσοχή στην γρήγορη οδήγηση.

 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Συνέβη νωρίτερα με επιστροφή πριν λίγο !
Αρχικό πλάνο να πήγαινα με το μικρό μέχρι την Πάχη για κάνα καφεδάκι αλλά τελικά άλλο βγήκε...πάλι καλά που με έχω πάρει χαμπάρι ότι μπορεί να μου αλλάξω το πρόγραμμα και πάω προετοιμασμένος
Αντί για Πάχη και αφού είχε πιάσει και ένα ψιλόβροχο, κατέληξα να μπω από Αγ Θεοδώρους και να πιάσω τα βουνά πέρασα από το μνημείο πεσόντων,μπήκα στην Ακροπολική διαδρομή Λουτρακίου με τις ωραίες φλαταδουρες ,ανέβηκα και βγήκα στη μονή Παναγίας Πραθιου , διάλειμμα για τις απαραίτητες φωτό και την απόλαυση της ηρεμίας πάνω εκεί,μέχρι να βάλω μπροστά (έχω βγάλει την τάπα )
Και συνέχεια μετά με προορισμό τα Πίσια από πανεμορφες διαδρομές ,στάση για καφέ στο δεντροσπιτο!!
Η επιστροφή ξεκίνησε με άσφαλτο από Σχίνο προς Αλεποχώρι αλλά μιας και είχα ακόμα βενζίνη ,7.5 λίτρα ρεζερβουάρ όχι αστεία , ανέβηκα πίσω από τον βράχο στην Ψάθα ,πέρασα από τους πύργους Βαθυχωρίων τον κυκλικό και τον τετράγωνο (τον δεύτερο βαρέθηκα να σταματήσω)και βγήκα άσφαλτο κάτω στον αγ Γεώργιο !!
Ε μετά επέστρεψα


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επιτέλους καλά νέα για καγκούρια, φλεξαδόρους, νάρκισσους, αναζητηστές γκομενακίων και γενικά άτομα yo-man was-up??

Ένα κράνος που δεν κρύβει την μούρη σας αλλά την αναδεικνύει!!

¨Ολοι πιά θα ξέρουν πώς εσείς οδηγάτε και εσείς θα μπορείτε να διηγηθείτε την ιστορία χωρίς να ρισκάρετε να γίνετε δωρητής στην επιστήμη.

Το μαλλί απο μέσα μπορεί να χαλάει αλλά απέξω θα είναι πάντα πένα..

Καμια σφίγγα πλέον στο μάτι, κανένας μπουμπουρας μεζές στο στόμα..

πρόστιμο?? χα, ας γελάσω.. θα σας κάνουν σήμα απο μακρυά να σταματήσετε και μόλις φτάνετε κοντά θα μετανιώνουν που έμπλεξαν μαζί σας..

είσαι σα γαμώ το κέρατο μου? κανένα πρόβλημα. Διάλεξε τί μούρη θες να δείξεις..

 

Katsadonis

Κατσαπλιάς
Περιοχή
Ναύπλιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Pegaso Strada
Συνέβη νωρίτερα με επιστροφή πριν λίγο !
Αρχικό πλάνο να πήγαινα με το μικρό μέχρι την Πάχη για κάνα καφεδάκι αλλά τελικά άλλο βγήκε...πάλι καλά που με έχω πάρει χαμπάρι ότι μπορεί να μου αλλάξω το πρόγραμμα και πάω προετοιμασμένος
Αντί για Πάχη και αφού είχε πιάσει και ένα ψιλόβροχο, κατέληξα να μπω από Αγ Θεοδώρους και να πιάσω τα βουνά πέρασα από το μνημείο πεσόντων,μπήκα στην Ακροπολική διαδρομή Λουτρακίου με τις ωραίες φλαταδουρες ,ανέβηκα και βγήκα στη μονή Παναγίας Πραθιου , διάλειμμα για τις απαραίτητες φωτό και την απόλαυση της ηρεμίας πάνω εκεί,μέχρι να βάλω μπροστά (έχω βγάλει την τάπα )
Και συνέχεια μετά με προορισμό τα Πίσια από πανεμορφες διαδρομές ,στάση για καφέ στο δεντροσπιτο!!
Η επιστροφή ξεκίνησε με άσφαλτο από Σχίνο προς Αλεποχώρι αλλά μιας και είχα ακόμα βενζίνη ,7.5 λίτρα ρεζερβουάρ όχι αστεία , ανέβηκα πίσω από τον βράχο στην Ψάθα ,πέρασα από τους πύργους Βαθυχωρίων τον κυκλικό και τον τετράγωνο (τον δεύτερο βαρέθηκα να σταματήσω)και βγήκα άσφαλτο κάτω στον αγ Γεώργιο !!
Ε μετά επέστρεψα


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα! Μπορώ να έχω τη διαδρομή?
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Καλησπέρα! Μπορώ να έχω τη διαδρομή?
Σωστός!! Και εγώ θα την ήθελα αν υπάρχει dodos
Καλησπέρα!!! Βάζω από τους αγ Θεοδώρους όπου άλλαξαν τα σχέδια !!Αυτήν εδώ έκανα ,η οποία μπορούν να προστεθούν και άλλα κομμάτια και στο πήγαινε και στο έλα !! :friendship:

Google Maps
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Καλησπέρα!!! Βάζω από τους αγ Θεοδώρους όπου άλλαξαν τα σχέδια !!Αυτήν εδώ έκανα ,η οποία μπορούν να προστεθούν και άλλα κομμάτια και στο πήγαινε και στο έλα !! :friendship:

Google Maps
Σε ευχαριστούμε!!!:friendship:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Με την ευκαιρία τώρα στο δρόμο της επιστροφής ανέβηκα και στο Κερατοβούνι για το χάζι !!!
Μακρόνησος και Τζιά φαίνονται λες και πας κολυμπώντας


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Με την ευκαιρία τώρα στο δρόμο της επιστροφής ανέβηκα και στο Κερατοβούνι για το χάζι !!!
Μακρόνησος και Τζιά φαίνονται λες και πας κολυμπώντας


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συγνώμη ρε Αποστόλη...
:mooning: δεν έχεις εσύ να κάτσεις λίγο...?:friend:. ................ :inlove::inlove::inlove:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Με την ευκαιρία τώρα στο δρόμο της επιστροφής ανέβηκα και στο Κερατοβούνι για το χάζι !!!
Μακρόνησος και Τζιά φαίνονται λες και πας κολυμπώντας


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν κοιτάξεις από την άλλη φαίνεται και το Μπουρνάζι, έλα για καφέ :laugh:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αν κοιτάξεις από την άλλη φαίνεται και το Μπουρνάζι, έλα για καφέ :laugh:
Είναι μπροστά ο Υμηττός για να δω Μπουρνάζι....χμμμ με έβαλες σε σκέψεις !!! :roflmao::roflmao:
Αν έχω προλάβει να επιστρέψω θα σκάσω μύτη Μπουρνάζι !!!:wacky:
 
Top Bottom