Συμμετοχή σε έρευνα πτυχιακής εργασίας

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω την κοπέλα, είναι συμμαθήτρια της δικής μου, τελειόφοιτη. Η δική μου είναι σπασικλακι και έχει ήδη παραδώσει, δυστυχώς (λόγω προθεσμιών) άλλοι ακόμα μαζεύουν δεδομένα.

Η έρευνα αφορά την σχέση γονιού και παιδιού σε δύο γενιές, απευθύνεται σε γονείς άνω των 18 ετών. Είναι ανώνυμη, είναι στα αγγλικά, θέλει ελάχιστο χρόνο, είναι πολλαπλών επιλογών. Έχει μια προειδοποίηση για το ότι μπορεί να σας θυμίσει άσχημες στιγμές με τους γονείς σας ή ίσως άσχημες στιγμές με το/τα παιδιά σας, δεν ξέρω τι συμπεριφορές υπάρχουν σε κάθε σπίτι. Δεν το βρήκα τόσο τρομερό προσωπικά, οι ερωτήσεις είναι πολύ γενικές αλλά ζούμε σε περίεργη εποχή.


Η ερευνήτρια δεν θα προλάβει την κανονική ημερομηνία υποβολής (εκτός αν είναι παιδί θαύμα) αλλά εδώ που έχει φτάσει κάθε βοήθεια είναι πολύτιμη και για αυτό σκέφτηκα και εσάς.


Περιττό να πούμε, αλλά τέλος πάντων... Είναι ευκαιρία για "φάρσα", αν δεν έχει κάποιος την διάθεση να βοηθήσει ειλικρινά, μην δώσει δεδομένα που θα "χαλάσουν" το αποτέλεσμα. Φίλτρα υπάρχουν, γίνεται η ζωή του ερευνητή λίγο πιο δυσκολη και στο σημείο αυτό είναι κρίμα να ταλαιπωρείται περισσότερο.

Το λινκ είναι εδώ

Συνδεσμος

Edit: το αίτημα για πρόσβαση στο pdf όταν με το καλό τελειώσει ή αν δημοσιευτεί κάπου για παροχή του συνδέσμου, έχει μεταφερθεί.





Σας ευχαριστούμε όλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
έχεις δίκιο έχει ανοίξει την φόρμα στην σελίδα, λογικά δουλεύει και έτσι.


Μισό να βάλω και κάτι που θα ανοίξει σε άλλο παράθυρο.

Edit
Μπήκε και σύνδεσμος που ανοίγει σε άλλο παράθυρο.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Εξαιρετικό ερωτηματολόγιο, θα ήθελα να διαβάσω και τα αποτελέσματα της έρευνας, όταν αυτή ολοκληρωθεί.
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Έγινε.

Να είσαι καλά για την βοήθεια που πρόσφερες στην κοπέλα.Καλή της πρόοδο καθώς και στην δική σου.Να τη χαίρεσαι..

:friendship:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Done :yew: ενδιαφέρον καθότι σκέφτεσαι και λίγο μήπως πρέπει να αλλάξεις κάποια πραγματα
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Done!
Πολύ ωραίο ερωτηματολόγιο.
Όπως λεει και ο γιατρός από πάνω.
Μπαίνεις σε σκέψεις πως μεγάλωσες και πως μεγαλώνεις τα παιδιά σου.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πολύ ωραίο ερωτηματολόγιο...
Σε πάει αρκετά χρόνια πίσω για το πώς μεγάλωσες και για το τι πρέπει να κρατήσεις ή να αλλάξεις για τα δικά σου παιδιά.
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
... "ακόμπλισιντ ας γουέλ",
Γιάννη (amyrou), όπως γράφει και ο Stefos ανωτέρω,
θα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον να έχουμε πρόσβαση στην επεξεργασία των καταγραφών / συμπεράσματα της έρευνας,
εφόσον υπάρχει τρόπος πρόσβασης.
/// Β
 
Top Bottom