Συμμετοχή σε μάθημα ασφαλούς οδήγησης στο χωμα της ....Αθήνας .!!

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εγω δηλωσα και συνενοηθηκα για την πληρωμη οποτε με θεωρειτε εντος...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Όποιος έχει τακτοποιήσει την υποβολή φόρμας στοιχείων κι έχει τακτοποιήσει και την πληρωμή, ας συμπληρώνει ξανά τη λίστα ;)
Ride it Κυριακή 23/10/2016
Level 1

1. kaf (επαναληψη level 1.στην περιπτωση που συμπληρωθει ο max αριθμος βγαινω ωστε να συμμετασχει αναβατης που δεν εχει κανει καθολου σχολειο)
2. gkpapa - Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
3. forester ((εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
4. el-gatto (...ζητείται δανεικό ΚΤΜ)
5.gsmaniac(εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
6.flash
7.lmb990
8. zorro Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
9. Moniker
10.giannisL
11.gio_diego_950adv
12.Simitis
13.phoenix συμπλήρωσε στοιχεία και πλήρωσε!
14.surikenjim
15.xarisiero
16.freco (κατά προτίμηση το Σάββατο) ΚΤΜ λέμεεεε
17.ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
18. Φίλος του Freco
19.
20.


Συμπληρώστε με μπλε χρώμα αναλόγως, για να έχουμε μπούσουλα.... ;)
Υπάρχουν κάποιοι ακόμα που έχουν τακτοποιήσει τα παραπάνω αλλά δε γνωρίζω ονόματα!
 
Last edited by a moderator:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Θοδωρή αν και το level 1 έχει ήδη δρομολογηθεί μήπως είχατε την (προαναφερθείσα) Κυριακάτικη επαφή με τον Ορφανό?

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θοδωρή αν και το level 1 έχει ήδη δρομολογηθεί μήπως είχατε την (προαναφερθείσα) Κυριακάτικη επαφή με τον Ορφανό?

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργη είχε κανονιστεί μια συνάντηση χθες, βρεθήκαμε στον ίδιο χώρο, αλλά δε στάθηκε δυνατόν να μιλήσουμε τελικά.
Ο Ορφανός είναι πολύ απασχολημένος και λόγω του φόρτου για τη διεξαγωγή του μαθήματος την επόμενη Κυριακή, ουσιαστικά δε γίνεται να κάνω κάτι παραπάνω. Όποιος θέλει μπορεί να κάνει επαφή μαζί του και να ανοίξει καινούριο θέμα.
Το ίδιο θα γίνει μετά την ολοκλήρωση του Level 1 και για level 2 με το Ride it.
Αλλά πρέπει να τα παίρνουμε ένα-ένα, ξεχωριστά. Αλλιώς δημιουργείται σύγχυση, ακόμα και στην παρακολούθηση.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Όποιος έχει τακτοποιήσει την υποβολή φόρμας στοιχείων κι έχει τακτοποιήσει και την πληρωμή, ας συμπληρώνει ξανά τη λίστα ;)
Ride it Κυριακή 23/10/2016
Level 1

1. kaf (επαναληψη level 1.στην περιπτωση που συμπληρωθει ο max αριθμος βγαινω ωστε να συμμετασχει αναβατης που δεν εχει κανει καθολου σχολειο)
2. gkpapa - Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
3. forester ((εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
4. el-gatto (...ζητείται δανεικό ΚΤΜ)
5.gsmaniac(εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
6.flash
7.lmb990
8. zorro Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
9. Moniker
10.giannisL
11.gio_diego_950adv
12.Simitis
13.phoenix συμπλήρωσε στοιχεία και πλήρωσε!
14.surikenjim
15.xarisiero
16.freco (κατά προτίμηση το Σάββατο) ΚΤΜ λέμεεεε Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
17.ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
18. Φίλος του Freco
19.
20.


Συμπληρώστε με μπλε χρώμα αναλόγως, για να έχουμε μπούσουλα.... ;)


Ο γνωστός αδιευκρίνιστος ξαναχτυπά.................:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ρώτησα γιατί μέχρι μια σελίδα πριν ο Ορφανός ήταν στην κουβέντα (φυσικά όχι για το προσεχές level 1).Αν θέλεις σβήσε τα τελευταία μηνύματα (2 δικά μου+δικό σου) για να συνεχιστεί απρόσκοπτα η οργάνωση για το μάθημα που προηγείται ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρώτησα γιατί μέχρι μια σελίδα πριν ο Ορφανός ήταν στην κουβέντα (φυσικά όχι για το προσεχές level 1).Αν θέλεις σβήσε τα τελευταία μηνύματα (2 δικά μου+δικό σου) για να συνεχιστεί απρόσκοπτα η οργάνωση για το μάθημα που προηγείται ;)
Καλά έκανες Γιώργη, έπρεπε να το έχω πει ήδη.
Πάμε για το κανονισμένο, να γίνει με το καλό και βλέπουμε ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Όποιος έχει τακτοποιήσει την υποβολή φόρμας στοιχείων κι έχει τακτοποιήσει και την πληρωμή, ας συμπληρώνει ξανά τη λίστα ;)
Ride it Κυριακή 23/10/2016
Level 1

1. kaf (επαναληψη level 1.στην περιπτωση που συμπληρωθει ο max αριθμος βγαινω ωστε να συμμετασχει αναβατης που δεν εχει κανει καθολου σχολειο)
2. gkpapa - Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
3. forester ((εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
4. el-gatto (...ζητείται δανεικό ΚΤΜ)
5.gsmaniac(εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
6.flash
7.lmb990
8. zorro Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
9. Moniker
10.giannisL
11.gio_diego_950adv
12.Simitis
13.phoenix συμπλήρωσε στοιχεία και πλήρωσε!
14.surikenjim
15.xarisiero
16.freco (κατά προτίμηση το Σάββατο) ΚΤΜ λέμεεεε Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
17.ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
18. Φίλος του Freco
19.
20.


Συμπληρώστε με μπλε χρώμα αναλόγως, για να έχουμε μπούσουλα.... ;)


Ο γνωστός αδιευκρίνιστος ξαναχτυπά.................:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
εγω παραχωρω την θεση μου και το μηχανακι μου(ktm) σε οποιον θελει το λεβελι ενα το εχω κανει!!!
βαλτε με στο λεβελι 2
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εγω παραχωρω την θεση μου και το μηχανακι (ktm) σε οποιον θελει το λεβελι ενα το εχω κανει!!!
Αν χρειαστεί Στέργιο μας!
Θα δούμε... ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
και εχω και εναν κατεμα που δεν γραφει στο φλορουμε αλλα θελει!!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
εγω παραχωρω την θεση μου και το μηχανακι μου(ktm) σε οποιον θελει το λεβελι ενα το εχω κανει!!!
βαλτε με στο λεβελι 2
Για ρίξε ενα σύρμα στον @el-Gatto.Νομίζω ψάχνει κάτι σε Κάθε Τρίτη Μάθημα.:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Συμπληρωσα την φόρμα για το Level 1
στις 23/10/2016
Ride it Κυριακή 23/10/2016
Level 1

1. kaf (επαναληψη level 1.στην περιπτωση που συμπληρωθει ο max αριθμος βγαινω ωστε να συμμετασχει αναβατης που δεν εχει κανει καθολου σχολειο)
2. gkpapa - Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
3. forester ((εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
4. el-gatto (...ζητείται δανεικό ΚΤΜ)
5. gsmaniac(εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
6. flash
7. lmb990
8. zorro Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
9. Moniker
10. giannisL
11. gio_diego_950adv
12. Simitis
13. phoenix συμπλήρωσε στοιχεία και πλήρωσε!
14. surikenjim
15. xarisiero
16. freco (κατά προτίμηση το Σάββατο) ΚΤΜ λέμεεεε Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
17. Φίλος του Freco
18. nvythoul Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
19..
 
Last edited by a moderator:

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εκανα εγγραφη στην φορμα! Αυριο θα καταθεσω και τα λ7!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ride it Κυριακή 23/10/2016
Level 1

1. kaf (επαναληψη level 1.στην περιπτωση που συμπληρωθει ο max αριθμος βγαινω ωστε να συμμετασχει αναβατης που δεν εχει κανει καθολου σχολειο)
2. gkpapa - Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
3. forester ((εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
4. el-gatto (...ζητείται δανεικό ΚΤΜ) YAMAHAρα λέμεναιςςς :D Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή :ok:
5. gsmaniac(εννοείται ότι αν συμπληρωθεί 20δα, παραχωρω την θέση μου) Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
6. flash
7. lmb990
8. zorro Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
9. Moniker
10. giannisL
11. gio_diego_950adv
12. Simitis
13. phoenix συμπλήρωσε στοιχεία και πλήρωσε!
14. surikenjim
15. xarisiero
16. freco (κατά προτίμηση το Σάββατο) ΚΤΜ λέμεεεε Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
17. Φίλος του Freco
18. nvythoul Συμπλήρωσε στοιχεία - τακτοποίησε πληρωμή
19..
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
εγω παιδια δυστυχως κυριακη ειναι η μονη μερα που δουλευω και δεν μπορει να με καλυψει κανεις..Θα επαναληφθει κατι αντιστοιχο?Κριμα που δεν μπορω να ερθω..ελπιζω την επομενη και οσοι πανε να περασουν ομορφα..
 
Top Bottom