Συμμετοχή σε μάθημα ασφαλούς οδήγησης στο χωμα της ....Αθήνας .!!

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εσεις θαβπατε ολο παραλια απο Σούνιο και μετα λαυριο?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βλέποντας και κάνοντας
Αν φύγουμε 9 παρά. ..προλαβαινουμε, διαφορετικά κόβουμε από μαρκοπουλο
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
καλη διασκεδαση σε ολους.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλο μαθημα σε ολους
Ετοιμαστείτε για λασπιτσα!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κάποιο μπουζί ή πολλαπλασιαστης.......αποφάσισε να πάρει ρεπό και δεν μπόρεσα να ακολουθήσω την δίωρη εκπαιδευτική βόλτα στην λαυρεωτικη.
Προς λύπη των κτμδων. ....δεν έμεινα και πάρα τις διακοπές του κινητήρα, έφτασα στη βάση μου.

Το μάθημα νομίζω ότι ήταν πολύ ενδιαφέρον και όλοι κάτι κέρδισαν από αυτό.
Πολλά νέα παιδιά, αλλά και παλιοι σκύλοι. ....που νομίζω ότι έμαθαν καινούργια κόλπα.
Φώτο. .....ψήνονται
Ελπίζω να βγάλει κάποιος φώτο από την απονομη κλπ κλπ κππ
 

xarisiero

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα-Ηρακλειο
Όνομα
Χαρης
Μοτό
XRV 750
Σπίτι λοιπόν... Σήμερα ήταν μια πολύ όμορφη Κυριακή... Τι μάθημα ήταν πολύ καλό για τα δικά μου δεδομένα.. Συγχαρητήρια σε όσους το διοργάνωσαν και τους ευχαριστώ προσωπικά. Χάρηκα για την γνωριμία και στα επόμενα εύχομαι...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ενα ΜΠΡΑΒΟ σε οσους τρεξατε,φανερους και αφανεις ηρωες,για να παρει σαρκα και οστα αυτο που ειναι τα μεγιστα σημαντικο για εναν Μοτοσυκλετιστη...η σωστη Γνωση της Μοτοσυκλετας!Καλη συνεχεια ευχομαι και σε καποιο κυκλο ελπιζω να ειμαι αναμεσα στα θρανια...;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
3 ηταν τα ωραια για μενα σημερα.
1ο και καλυτερο που γνωρισα πανω απο 10 φιλους που δεν ειχα ξαναδει ζωντανα σε παρεα.
2ο οτι εμπειροι αναβατες με πολλα χλμ διεθνως και με προηγουμενη εμπειρια σε σχολεια ασφαλτινα και χωματινα σχολεια, καθισαν με ολους εμας τους νεους και πρωταρηδες στα ιδια θρανια κι εκαναν τις ιδιες βασικες ασκησεις ελεγχου κατευθυνσης και ταχυτητας της μοτο τους με αμειωτο ενδιαφερον. Αυτο απο μονο του δειχνει την αξια της εκπαιδευσης και τη σημασια της θεμελιωδους γνωσης.
3ο και πολυ σημαντικο, η αψογη συμπεριφορα ολων σε καθε επιπεδο! Τοσο σε ερωτησεις ουσιας και συζητηση υψηλου επιπεδου με αμοιβαιο σεβασμο, οσο και στη συμπεριφορα μας στις ασκησεις και στη βολτα.

Εκτιμω οτι ολοι μας κατι κερδισαμε, κατι καινουριο μαθαμε, καταλαβαμε το "γιατι και το πως" σε καποια πραγματα που κανουμε ενστικτωδως, διορθωσαμε καποια λαθη και αντιληφθηκαμε τη σημασια της συνεχους επαφης με το αντικειμενο και της προπονησης με καθε ευκαιρια. Οπως ειπα κι εκει, ο δασκαλος εδωσε οσα ειχε να δωσει μεχρι τις 17:30. Απο εκει και μετα ο καθενας πρατει κατα βουληση κι εκμεταλλευεται, η οχι, οσα εμαθε!!!

Το μεγαλο ευχαριστω παει στους 22 που εισασταν μαζι μας σημερα εκει, για τη συνεπεια σας στην τηρηση ωραριων και ολων των οδηγιων απο τη σχολη.


Φιλια σε ολους και παμε γι αλλα!!!!


Keep riding mates ;) ;) ;) ;)

ΥΓ: ολοι απροπονητοι... λιωσαμε για πλακα στις ασκησεις :p :p :p :p :eek: :eek: :eek:

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Φοβερο το μαθημα, φοβερη παρεα, οποιος δεν το εχει κανει αξιζει... αποκτας αλλον αερα δεν φοβασαι την μηχανη σου.. Υ.Γ τις φωτογραφιες ππυ εβγαζε ο ταλης που μπορουμε να τις βρουμε???
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φοβερο το μαθημα, φοβερη παρεα, οποιος δεν το εχει κανει αξιζει... αποκτας αλλον αερα δεν φοβασαι την μηχανη σου.. Υ.Γ τις φωτογραφιες ππυ εβγαζε ο ταλης που μπορουμε να τις βρουμε???
Φώτο. ...θα ανέβουν και εδώ
Είναι πολλές και είναι στο φούρνο.
Λίγο υπομονή και ερχονται
 
Top Bottom