Συμμετοχή σε μάθημα ασφαλούς οδήγησης στο χωμα της ....Αθήνας .!!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πολλά συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία! Ομολογώ ότι ζήλεψα πολύ, δυστηχώς δεν μπόρεσα να συμμετάσχω λόγω εργασίας.

Ελπίζω να ξαναγίνει κάτι παρόμοιο. Πολλά μπράβο και πάλι!

Στάλθηκε από το BV6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Ποίος έχει το GT??? και μάλιστα το βάζει στο χώμα..... :hailbig:


Το έχω μάγαλο έρωτα αυτό το μηχανάκι ..... όποιος το καβάλησε ας πει ένα δυο λόγια!!!
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Ρε παιδιά να ξαναρωτησω γιατι απάντηση δεν πήρα... Γιατι σβηστηκε το ποστ μου;; Και απ ότι ειδα αβηστηκε και αλλο ενα... Είπαμε κατι που δεν έπρεπε;; (Δεν θυμάμαι καν τι έγραψα αλλα έγραψα κατι λαθος; Η πρόσβαλα κάποιον;;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρε παιδιά να ξαναρωτησω γιατι απάντηση δεν πήρα... Γιατι σβηστηκε το ποστ μου;; Και απ ότι ειδα αβηστηκε και αλλο ενα... Είπαμε κατι που δεν έπρεπε;; (Δεν θυμάμαι καν τι έγραψα αλλα έγραψα κατι λαθος; Η πρόσβαλα κάποιον;;)
Τώρα που κοίταξα πίσω ,είδα οτι κι απ'το δικό μου πόστ ,σβήστηκε μιά παράγραφος. (edited by moderator ,λέει...)
Αν μου εξηγούσε ο moderator και το γιατί :thinking: ...θα το εκτιμούσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ευχαριστούμε για τις φωτό Κωστή. :friendship::friendship::friendship:
Ρε παιδιά να ξαναρωτησω γιατι απάντηση δεν πήρα... Γιατι σβηστηκε το ποστ μου;; Και απ ότι ειδα αβηστηκε και αλλο ενα... Είπαμε κατι που δεν έπρεπε;; (Δεν θυμάμαι καν τι έγραψα αλλα έγραψα κατι λαθος; Η πρόσβαλα κάποιον;;)
Τώρα που κοίταξα πίσω ,είδα οτι κι απ'το δικό μου πόστ ,σβήστηκε μιά παράγραφος. (edited by moderator ,λέει...)
Αν μου εξηγούσε ο moderator και το γιατί :thinking: ...θα το εκτιμούσα.
Noμιζω πως το παρακατω μηνυμα περιεχει την εξηγηση που αναζητειτε
Ειναι του Θοδωρη απο αυτην την κουβεντα που παγωσε για τον ιδιο λογο

http://www.advride.gr/threads/Κουβέντα-για-τα-μαθήματα-οδηγησης.5960/

Λάμπρο καλημέρα,

Όταν έγραψα το παρακάτω :

Π Α Ρ Α Κ Λ Η Σ Η !!!!
Παρακαλώ όλους, να μην υπεισέλθουμε σε συζητήσεις περί ποιότητας/τιμών κλπ. Οι άνθρωποι πίσω από τις σχολές είναι γνωστοί και η ιστορία τους στο χώρο επίσης. Οι προσφερόμενες υπηρεσίες διαφέρουν, όπως κι οι συνθήκες που δουλεύει/πληρώνει και πληρώνεται ο καθένας απ' αυτούς.Άλλος κάνει μάθημα παράλληλα με άλλα πράγματα, άλλος κάνει μόνο μάθημα, άλλος το κάνει σε χώρο επί πληρωμή, άλλος στην ύπαιθρο αλλά έχει μετακινήσεις μακρινές, βενζίνες κλπ....
Οποιαδήποτε απορία λύνεται με πμ, ή με τηλ σ' εμένα (6977418414) κι όχι εδώ.
Σ΄αυτό το θέμα: http://www.advride.gr/threads/Συμμετοχή-σε-μάθημα-ασφαλούς-οδήγησης-στο-χωμα-της-Αθήνας.5917/page-9
δεν εννοούσα να ανοίξει νέο θέμα και να γίνει τέτοια κουβέντα. Αυτά κουβεντιάζονται κατ' ιδίαν, σε καφέδες κλπ .
Δεν είναι δική μου παραξενιά, αλλά απαράβατη προϋπόθεση που τέθηκε από όλες τις σχολές για τη συνέχεια ή όχι όλης αυτής της προσπάθειας. Με λίγα λόγια, μία που άνοιξε τέτοιο θέμα και μία που δε γίνεται κανένα μάθημα.
Εκτιμώ ότι καταλαβαίνεις την κατάσταση και σίγουρα θα συμφωνήσεις να το σβήσουμε.
Παρακαλώ τη διαχείριση να κλειδώσει το θέμα , μέχρι να το δει κι ο Λάμπρος και να ειδοποιήσει κάποιον με πμ για να σβηστεί.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Να δεν συγκρινα το μαθημα που κάναμε με του σπανού η με του ορφανού.. Γι αυτό ειμαι σίγουρος γιατι δεν εχω παρακολουθήσει αλλο μαθημα με άλλον εκπαιδευτή!! Αποφασίστηκε να κάνουμε με τον μανιατη και οκ! Απλά είπαμε τα μπράβο μας και ότι ήταν ωραία και ότι μαθαίνεις.. Το ίδιο ισχύει και για σπανο-ορφανό.. Θα μαθαίνεις σίγουρα πραγματα και τεχνικές!

Δεν θυμάμαι τι έγραψα ακριβώς και σβήστηκε..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ποίος έχει το GT??? και μάλιστα το βάζει στο χώμα..... :hailbig:


Το έχω μάγαλο έρωτα αυτό το μηχανάκι ..... όποιος το καβάλησε ας πει ένα δυο λόγια!!!
Το είχαν φέρει από την αντιπροσωπεια για testride.
Δεν ήταν εύκολο στο χωμα βέβαια, αλλά όντως είναι ένα κουκλι+
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να δεν συγκρινα το μαθημα που κάναμε με του σπανού η με του ορφανού.. Γι αυτό ειμαι σίγουρος γιατι δεν εχω παρακολουθήσει αλλο μαθημα με άλλον εκπαιδευτή!! Αποφασίστηκε να κάνουμε με τον μανιατη και οκ! Απλά είπαμε τα μπράβο μας και ότι ήταν ωραία και ότι μαθαίνεις.. Το ίδιο ισχύει και για σπανο-ορφανό.. Θα μαθαίνεις σίγουρα πραγματα και τεχνικές!

Δεν θυμάμαι τι έγραψα ακριβώς και σβήστηκε..
Αυτο που λες ειναι πολυ σωστο....
Ολοι οι εκπαιδευτες εχουν να προσφερουν στην προσπαθεια μας να γινουμε καλυτεροι
Ειμαστε πολυ τυχεροι που ονοματα σαν τον Νικο Σπανο , Τακη Μανιατη και Βασιλη Ορφανο......ειναι στον χωρο της εκπαιδευσης.
Μακαρι να κανονισετε και με τους αλλους εκπαιδευτές κατι αναλογο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Να δεν συγκρινα το μαθημα που κάναμε με του σπανού η με του ορφανού.. Γι αυτό ειμαι σίγουρος γιατι δεν εχω παρακολουθήσει αλλο μαθημα με άλλον εκπαιδευτή!! Αποφασίστηκε να κάνουμε με τον μανιατη και οκ! Απλά είπαμε τα μπράβο μας και ότι ήταν ωραία και ότι μαθαίνεις.. Το ίδιο ισχύει και για σπανο-ορφανό.. Θα μαθαίνεις σίγουρα πραγματα και τεχνικές!

Δεν θυμάμαι τι έγραψα ακριβώς και σβήστηκε..
Αυτα που γραφουμε και ξαφνικα δεν τα βλεπουμε δεν σβηνονται.
Μεταφερονται και ειναι στη διαθεση σας ανα πασα ωρα κ στιγμη.
Αυτα που βλεπω εγω στις μεταφορες εχουν να κανουν με τον σπονσορα της σχολης και ειναι χαρακτηριστικα που ολες οι σχολες ομοφωνα ζητησαν να μην γινουν αντικειμενο δημοσιας συζητησης οπως σας εγραψε ηδη η "ψυχη" του εγχειρηματος.

advphone
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Κάποιο μπουζί ή πολλαπλασιαστης.......αποφάσισε να πάρει ρεπό και δεν μπόρεσα να ακολουθήσω την δίωρη εκπαιδευτική βόλτα στην λαυρεωτικη.
Προς λύπη των κτμδων. ....δεν έμεινα και πάρα τις διακοπές του κινητήρα, έφτασα στη βάση μου.

Το μάθημα νομίζω ότι ήταν πολύ ενδιαφέρον και όλοι κάτι κέρδισαν από αυτό.
Πολλά νέα παιδιά, αλλά και παλιοι σκύλοι. ....που νομίζω ότι έμαθαν καινούργια κόλπα.
Φώτο. .....ψήνονται
Ελπίζω να βγάλει κάποιος φώτο από την απονομη κλπ κλπ κππ
Αυτο με τους ktmαδες να το κοιταξεις πια καποια στιγμη σου εχει γινει εμμονη:D.Οσο για τα άλλα μενω καταπληκτος,χαλανε τα gs?πεφτω απτα συννεφα δεν το εχω ξανακουσει!!!:p
Μπραβο για το μαθημα σε ολους!;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ποίος έχει το GT??? και μάλιστα το βάζει στο χώμα..... :hailbig:


Το έχω μάγαλο έρωτα αυτό το μηχανάκι ..... όποιος το καβάλησε ας πει ένα δυο λόγια!!!
Ποιο GT λες?


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Θέλω κι εγώωωωωωωωω :arghh::arghh::arghh::arghh::arghh:
Τοτε ειναι ωρα να ξεκινησεις τις διαβουλευσεις για μαθημα στην Κατερινη!!!
Ο @forester εχει δηλωσει πως ειναι στη διαθεση ολων οσοι θελουν να προχωρησουν κατι αντιστοιχο σε αλλες πολεις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτο με τους ktmαδες να το κοιταξεις πια καποια στιγμη σου εχει γινει εμμονη:D.Οσο για τα άλλα μενω καταπληκτος,χαλανε τα gs?πεφτω απτα συννεφα δεν το εχω ξανακουσει!!!:p
Μπραβο για το μαθημα σε ολους!;)
Δεν χαλάνε μαρη τα gs.... :p
Το μπουζί βραχυκυκλωσε τελικά. ..



advφον
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πω πωω!!! Πρέπει να την ακούσατε απ τα Ντουκάτια...... Έτσι φαίνεται από τις φώτο!!!! :yew:
Σας περνούσαν;.... Σας περνούσαν ρε;;; :D:D:D:D
Μιλάμε για έρωτα. ...
Χωρίς πλάκα. ...τρομερά εργαλεία
 
Top Bottom