Συμμετοχή σε μάθημα ασφαλούς οδήγησης στο χωμα της ....Αθήνας .!!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πάλι καλά που δεν είναι στο φόρουμ ο δικός μου και τον ψηνω να πάρει Bmw:p!Πιάστηκε κάνεις η μόνο εγώ κάνω σαν ματρακας;
Όλοι θα είναι χάλια σημερα
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Δεν χαλάνε μαρη τα gs.... :p
Το μπουζί βραχυκυκλωσε τελικά. ..



advφον
Εχουν και μπουζι τα gs?:eek:ποσο μπροστα ειναι αυτα τα μηχανακια πια ποσο?:D
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Δεν χαλάνε μαρη τα gs.... :p
Το μπουζί βραχυκυκλωσε τελικά. ..



advφον
Ναι, και τα 990 δε χαλάνε, απλά βραχυκυκλώνουν λίγο οι τρόμπες τους και οι αντλίες τους! :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Τοτε ειναι ωρα να ξεκινησεις τις διαβουλευσεις για μαθημα στην Κατερινη!!!
Ο @forester εχει δηλωσει πως ειναι στη διαθεση ολων οσοι θελουν να προχωρησουν κατι αντιστοιχο σε αλλες πολεις.
Καλά, βολεύομαι και με Θεσσαλονίκη, είμαι πολύ large!
Άλλο τώρα αν επιμένετε να γίνουν στην Κατερίνη που έχει κι ένα κάρο διαδρομές (Όλυμπος γαρ) και πολύ ωραίες σούβλες... :hungry:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
θελω και γω με τη σειρα μου να ευχαριστησω τον Τεο για την πρωτοβουλια-τρεξιμο, τον εκπαιδευτη Μανιατη μαjι με τον βοηθο του Σπυρο κ το μανιακο...φωτοπυροβολο Κωστα.Περασαμε υπεροχα,μαθαμε αρκετα,πιαστηκαμε στους τετρακεφαλους:Dκαι για αλλη μια φορα νοιωθω ομορφα πoυ ανηκω στην καλυτερη παρεα του ADVride.gr.Επισης χαρηκα ιδιαιτερα που ειδα τον Sliv να ξανακαβαλαει το θεριο του.
 
Last edited by a moderator:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Κάποιο μπουζί ή πολλαπλασιαστης.......αποφάσισε να πάρει ρεπό και δεν μπόρεσα να ακολουθήσω την δίωρη εκπαιδευτική βόλτα στην λαυρεωτικη.
Προς λύπη των κτμδων. ....δεν έμεινα και πάρα τις διακοπές του κινητήρα, έφτασα στη βάση μου.

Το μάθημα νομίζω ότι ήταν πολύ ενδιαφέρον και όλοι κάτι κέρδισαν από αυτό.
Πολλά νέα παιδιά, αλλά και παλιοι σκύλοι. ....που νομίζω ότι έμαθαν καινούργια κόλπα.
Φώτο. .....ψήνονται
Ελπίζω να βγάλει κάποιος φώτο από την απονομη κλπ κλπ κππ
:muted::muted::muted::p
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS
Πολύ ωραίος ο χώρος στο Τεχνολογικό Πάρκο Λαυρίου, έμοιαζε σαν από πιστα video game. Οι εκπαιδευτές οργανωμένοι (αίθουσα με προτζεκτορα και έδρανα για σημειωσεις :wacky:) μεθοδικοί (πότε μας κατέβασαν τις πιέσεις στα λάστιχα δεν κατάλαβα :mad:) υπομονετικοί και με αρκετό χιούμορ.
Οι τετρακέφαλοι δούλεψαν αρκετά και το μυαλό μας γέμισε με νέες πληροφορίες και τεχνικές.
Αυτό που θα ήθελα είναι να ήταν μικρότερα τα group κυριώς στο εκδρομικό που κάναμε. Πολυς συνωστισμός ρε παιδί μου

Ευχαριστούμε πολύ τους εκπαιδευτούς για τις πολυτιμές γνώσεις που μας προσέφεραν, όλους τους φίλους του forum:welcome: και τον φωτογράφο μας :photo: για τις ομορφες στιγμές που μας απαθανάτισε.

Πότε θα κανονίσουμε για level2? :thinking:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
δεν δηλωσα συμμετοχη λογω εργασιας,ομως σιγουρα να υπαρξει επομενη θα ηθελ να ειμαι παρων!
οι φωτογραφιες κ οι περιγραφες δειχνουν οτι εγινε εξαιρετικη δουλεια που σε ολους αφησε ενα κοματι γνωσης πολυτιμο για την επιπλεον ασφαλεια μας στους δρομους!

συγχαρητηρια σε οσους εριξαν την ιδεα κ την εκαναν πραγματικοτητα αλλα κ σε οσους ελαβαν μερος!!
τετοιες πρωτοβουλιες ξεχωριζουν!!
 

freco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Χίος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tracer 9
Στο τελευταίο κομμάτι της βόλτας μετά το σημείο με την εκπαίδευση σε ανηφορική/κατηφορική στροφή, άρχισε να βαράει ο συναγερμός μου και δεν είχα το τηλεκοντρόλ. Ξέμεινα πίσω με τη "σκούπα" μέχρι να το "σενιάρω" και το πήγα λίγο σβέλτα για να σας προλάβω.
Ήταν το καλύτερο κομμάτι της μέρας. Εκεί φάνηκε η διαφορά του πριν και μετά το σεμινάριο.
Α... ρε ΚΤΜ, χαμόγελα που μοιράζεις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στο τελευταίο κομμάτι της βόλτας μετά το σημείο με την εκπαίδευση σε ανηφορική/κατηφορική στροφή, άρχισε να βαράει ο συναγερμός μου και δεν είχα το τηλεκοντρόλ. Ξέμεινα πίσω με τη "σκούπα" μέχρι να το "σενιάρω" και το πήγα λίγο σβέλτα για να σας προλάβω.
Ήταν το καλύτερο κομμάτι της μέρας. Εκεί φάνηκε η διαφορά του πριν και μετά το σεμινάριο.
Α... ρε ΚΤΜ, χαμόγελα που μοιράζεις.
Όχι πάντα. ....μην ψάξω φώτο από ρυμουλκηση και οδικές βοηθειες:p

Πέρα από την πλάκα. ....θέλει προπόνηση για να δουλέψουμε όσα μαθαμε
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πιαστήκατε "γατάκια" . . . ;;;
Πως ; . . . Που ; . . . Απο τι ; . . . :thinking:


Εγώ τίποτα...μια χαρά...duros...γιατ'είμαι PouroDuros !!! :D


:friend:
Εσύ από ότι κατάλαβα εχθές στα λόγια του δασκάλου. ....κλέβεις με το tt.:p
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Εσύ από ότι κατάλαβα εχθές στα λόγια του δασκάλου. ....κλέβεις με το tt.:p
Απο την ζήλεια του τα'λεγε αυτά...επειδή είναι "αναγκασμένος" να καβαλάει μπετονιέρες.:D
(κ για να μην σας ρίξει το ηθικό):p
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
δεν δηλωσα συμμετοχη λογω εργασιας,ομως σιγουρα να υπαρξει επομενη θα ηθελ να ειμαι παρων!
Το αυτό κι απο μένα... Θα ήθελα να υπάρξει ένας 2ος γύρος....

Απ ότι κατάλαβα όλοι φύγατε ικανοποιημένοι (οι νέοι από αυτά που έμαθαν και οι παλιοί από αυτά που επανέλαβαν) !!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Το αυτό κι απο μένα... Θα ήθελα να υπάρξει ένας 2ος γύρος....

Απ ότι κατάλαβα όλοι φύγατε ικανοποιημένοι (οι νέοι από αυτά που έμαθαν και οι παλιοί από αυτά που επανέλαβαν) !!!
Μεσα κι'εγω σε δευτερο γυρο μονο να το ξερουμε λιγο πιο νωρις για να κανονισω καθοδο.
 
Top Bottom