Συναγερμου bmw r1150gs 5

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
χανεις το χειριστηριο συναγερμου... και ο συναγερμος με το που σβησεις την μηχανη ενεργοποιειται .. τι κανεις σε αυτη την περιπτωσει για να παρει μπροστα η ΚΟΜΠΡΑ?
1 εχω παραγγειλει τηλεχειρισμο (περιμενω)
2 εχω παρει ηδη τον ηλεκτρολογο και μου λεει: ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ @#$$%^& για το 5.1.

και κατι αλλο μηπως ξερει καποιος πως ρυθμιζουμε το καινουργιο χειριστηριο??
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φιλε δε ξερω τιποτα απο αυτα αλλα σου κανω παρεα
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
χανεις το χειριστηριο συναγερμου... και ο συναγερμος με το που σβησεις την μηχανη ενεργοποιειται .. τι κανεις σε αυτη την περιπτωσει για να παρει μπροστα η ΚΟΜΠΡΑ?
1 εχω παραγγειλει τηλεχειρισμο (περιμενω)
2 εχω παρει ηδη τον ηλεκτρολογο και μου λεει: ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ @#$$%^& για το 5.1.

και κατι αλλο μηπως ξερει καποιος πως ρυθμιζουμε το καινουργιο χειριστηριο??
Αν βαλεις το κλειδι της κ το γυρισεις στο on θα πρεπει να απενεργοποιηθει αυτοματα.Αλλιως περιμενεις παρεα με τον απο απαν :oops:

adv phone
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αν βαλεις το κλειδι της κ το γυρισεις στο on θα πρεπει να απενεργοποιηθει αυτοματα.Αλλιως περιμενεις παρεα με τον απο απαν :oops:

adv phone
Αυτό ισχύει για τον BMW συναγερμό. Ο φίλος έχει aftermarket, δεν ξέρω αν έχει παρόμοια συμπεριφορά.

_________________
Ντακάρετε-φον
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αυτό ισχύει για τον BMW συναγερμό. Ο φίλος έχει aftermarket, δεν ξέρω αν έχει παρόμοια συμπεριφορά.

_________________
Ντακάρετε-φον
Η ελπιδα πεθαινει τελευταια.αλλωστε μονο αυτο ηξερα :cool:

adv phone
 

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
δυστυχως πρεπει να εχω το χειριστηριο..οταν γυρναω το κλειδι δεν ακουω την τρομπα βενζινης να ενεργοποιειται...μαλλον θα μεινω το 3μερο σπιτακι..:arghh::UH:
 

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
θα ερθει το σαββατο το χειριστηριο 60€... γα#$$%^& να το εχω ζητησει απο την ωρα που το ειδα να σου λενε 30€ και μετα να σου λεει: εεε μου ειπαν 60€. πας και τους βαζεις φωτια η δεν πας!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στον δικο μου συναγερμο, ο ηλεκτρολογος εβαλε μια ασφαλεια η οποια τον απενεργοποιει, οταν υπαρχει καποιο προβλημα.......νομιζω οτι ειναι πολυ καλη λυση.
 
Reactions: yns

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Στον δικο μου συναγερμο, ο ηλεκτρολογος εβαλε μια ασφαλεια η οποια τον απενεργοποιει, οταν υπαρχει καποιο προβλημα.......νομιζω οτι ειναι πολυ καλη λυση.
Αυτό ακριβώς ήθελα να γράψω τώρα, δεν υπάρχει κάπου το σχεδιάγραμμα;
 

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
Στον δικο μου συναγερμο, ο ηλεκτρολογος εβαλε μια ασφαλεια η οποια τον απενεργοποιει, οταν υπαρχει καποιο προβλημα.......νομιζω οτι ειναι πολυ καλη λυση.
αν μπορεις να μου πεις που ειναι για να παω να μου τα κανει και εμενα ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
αν μπορεις να μου πεις που ειναι για να παω να μου τα κανει και εμενα ...
Ο δικός μου συναγερμός είναι Scorpio και έχει την ίδια λογική. ....δηλαδη δεν πατάς κουμπιά.
Θα σου βγάλω φώτο την ασφάλεια και πιστεύω θα βγάλει άκρη ο ηλεκτρολόγος σου
 

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
Ο δικός μου συναγερμός είναι Scorpio και έχει την ίδια λογική. ....δηλαδη δεν πατάς κουμπιά.
Θα σου βγάλω φώτο την ασφάλεια και πιστεύω θα βγάλει άκρη ο ηλεκτρολόγος σου
σε ευχαριστω πολυ..
 

memos

Μέλος
Περιοχή
αθηνα
Όνομα
Mωχαμεντ
Μοτό
BMW r 1150 gs 2001 - ΤDM 900 2008 - XTX 660 motard
χανεις το χειριστηριο συναγερμου... και ο συναγερμος με το που σβησεις την μηχανη ενεργοποιειται .. τι κανεις σε αυτη την περιπτωσει για να παρει μπροστα η ΚΟΜΠΡΑ?
1 εχω παραγγειλει τηλεχειρισμο (περιμενω)
2 εχω παρει ηδη τον ηλεκτρολογο και μου λεει: ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ @#$$%^& για το 5.1.

και κατι αλλο μηπως ξερει καποιος πως ρυθμιζουμε το καινουργιο χειριστηριο??
ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ...

30/3/2016
ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ (ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ) ΦΩΝΑΞΕ Κ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ: ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΙΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Υ.Γ: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙΑ... ΤΕΣΠΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ 50€ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ....
 
Top Bottom