Σωληνάκια υψηλής

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ωραίος καλορίζικα!!
Εγώ περτεκαλί φωσφοριζέ είχα πάρει στο όχημα :)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Οι βίδες είναι οι πιο ακριβές όπου μπορεί κάποιος να χρησιμοποιησει τις μαμά ..... (10 ευρώ η μία) εγώ επειδή έκανα custom ότι του είπα το κατάλαβε και μου είπε ότι αν θέλω μπορώ να τα στρίψω ελάχιστα με ένα κατσαβίδι και μια πένα.... Σωλήνας με τους ανταπτορες που ζήτησα και βίδες και ένα πιαστρακο στην μέση και ροδελες (54 ευρώ) ..... Σε χθεσινή μου pro custom παραγγελία που πήγα να κάνω στην venhill ήθελε χωρίς τελωνείο 94 ευρώ και αν ερχόταν αυτό που ήθελα γιατί οι μοίρες δεν φαινοντουσαν καλά από τι φωτό ....ωσον αφορά το πάχος δεν νομιζω να έχει θέμα απλα πάντα με τα αντίστοιχα πιαστρακια όπως τις φωτό μπορείς να σταθεροποιήσεις αλλά και με εντουραδικα πιαστρακια όπως στο κοπκιτ η όπου πιστεύει να είναι γλυκιά η διαδρομή...... Τέλος αυτός έχει όλα τα εξαρτήματα της hell και τα πρεσαρει σε ότι γωνίες κλπ θες....τα σωληνάκια επειδή τον ρώτησα έχει μόνο ένα μέγεθος σε εσωτερικό πάχος και από κει και μετά διαλέγεις χρώμα.....ήθελα να βάλω ροζ αλλά θα έπεφτε γλεντη χαχαχα


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Thanks Απόστολε! :friendship:
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Καλησπέρα παίδες , να επαναφέρω αυτό το θέμα , λέω να πάω στο παφιτη να φτιάξω ένα σωληνάκι μπροστινό , έχεις κάνει άποψη από ποιότητα;;;; Επίσης αν έχετε κάποιον άλλον να πάω εννοείτε πείτε μου .... Επίσης αν ξέρατε κάποιο μαγαζί να πουλάει χύμα venhill να προσαρμόσω θα ήθελα να μου πείτε γιατί ο kostas parts στην Δημητρακοπούλου που πήγαινα παλιότερα δυστυχώς έκλεισε!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μια χαρά είναι ο Παφίτης!
 
Top Bottom