Τήνος - Το νησί με τις 1000 εκκλησίες

BabisStinson

Μέλος
Όνομα
Μπάμπης
Μοτό
Moto Guzzi V85TT 2023 Verde Altaj
Καλησπέρα σε όλους, τις επόμενες μέρες θα βρεθούμε για ένα τριήμερο στην Τήνο με την γυναίκα μου, πρώτη φορά εκδρομή με την μηχανή. Μια φορά έχω επισκεφτεί το νησί κι αυτό για λίγες ώρες για την εκκλησία της Παναγίας.
Θα μένουμε στην χώρα και θα βολτάρουμε στο νησί. Αν έχετε να προτείνετε ενδιαφέρουσες διαδρομές και παραλίες θα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτες!
Θα επανέλθω με φωτογραφίες μετά την εκδρομή :cool:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φαγητό καλό έχει ο Πύργος και μια επίσκεψη στον Χαλεπά θα σας αρέσει.
Οι βόρειοανατολικες παραλίες σπάνια έχουν μπουνάτσα, αλλά αν πετύχετε ηρεμία είναι οι πιο όμορφες
Κολυμπήθρα νομίζω η πιο ωραια
Υστέρνια για ψαράκι....γενικά έχει γύρα καλή
Καλά να περασετε

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Αξίζει η βόλτα με μηχανή μέχρι Πύργο και μετά προς Αετοφωλιά.
Θυμάμαι είχαμε φάει καλά στα Δυό Χωριά.
Γενικά γύρισέ το, έχει τις ομορφιές του.
Καλά να περάσετε.

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Να περάσεις οπωσδήποτε από Βώλακα, ένα τοπίο λες και έχει βρέξει βράχους. Μάλλον από έκρηξη υφαιστείου.
Επίσης φοβερό φαγητό με ντόπιες γεύσεις εδώ Like salt · Ir. Politechniou, Tinos 842 00, Griekenland

Γενικά το νησί έξω από το κέντρο έχει μια άγρια ομορφιά και αξίζει να το εξερευνήσεις.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να περάσεις οπωσδήποτε από Βώλακα, ένα τοπίο λες και έχει βρέξει βράχους. Μάλλον από έκρηξη υφαιστείου.
Επίσης φοβερό φαγητό με ντόπιες γεύσεις εδώ Like salt · Ir. Politechniou, Tinos 842 00, Griekenland

Γενικά το νησί έξω από το κέντρο έχει μια άγρια ομορφιά και αξίζει να το εξερευνήσεις.
Μετεωρίτη....λένε οι ντοπιοι

Top Bottom