Ταξιδι στη Ρουμανια.

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
Κοι γεια σας.Θα ηθελα την βοηθεια σας σχετικα με το ταξιδι που θα παω τον Ιουλιο.Θελω να παω Ρουμανια και ειδικα Μαραμουρες στα μοναστηρια.Δεν βρηκα κατι για να βοηθηθω απο τα ταξιδιωτικα σας.Οποιος εχει παει εκει πανω θα τον παρακαλουσα να μου πει διαδρομες,διαμονες,αξιοθεατα και φυσικα τι να προσεξω και τι να αποφυγω.Θελω να παω απο το "χαρουμενο νεκροταφειο",διαδρομη με τα μοναστηρια,Ιασι,κοκκινη λιμνη και το φαραγκι.Αν υπαρχει καποιο ταξιδιωτικο παρακαλω να μου το υποδειξετε.Σας ευχαριστω εκ των προτερων.Εχω 7 ημερες στην διαθεση μου.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Να περιμένω και εγω μαζι σου γιατι σπο εκει δεν εχω παει
( εχω παει στα κλασικά τρασφαγκαρασαν Δράκουλα κλπ )
 

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
Κι εγω το ιδιο.Μονο αυτη η διαδρομη μου εχει μεινει.Περιμενουμε λοιπον!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ο τατου τα ξερει αυτα νομιζω !!!
Τατουυυυυυυυυυυυυυυυυ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κοιτάξεις καθόλου στα παλιά ταξιδιωτικά ;!;
Δεν εχουμε τιποτα απο Ρουμανία αλλο εκτος απο τα σύνηθες (δρακουλοτρασφαγκαρασμπρασοφκλπ)
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Κοι γεια σας.Θα ηθελα την βοηθεια σας σχετικα με το ταξιδι που θα παω τον Ιουλιο.Θελω να παω Ρουμανια και ειδικα Μαραμουρες στα μοναστηρια.Δεν βρηκα κατι για να βοηθηθω απο τα ταξιδιωτικα σας.Οποιος εχει παει εκει πανω θα τον παρακαλουσα να μου πει διαδρομες,διαμονες,αξιοθεατα και φυσικα τι να προσεξω και τι να αποφυγω.Θελω να παω απο το "χαρουμενο νεκροταφειο",διαδρομη με τα μοναστηρια,Ιασι,κοκκινη λιμνη και το φαραγκι.Αν υπαρχει καποιο ταξιδιωτικο παρακαλω να μου το υποδειξετε.Σας ευχαριστω εκ των προτερων.Εχω 7 ημερες στην διαθεση μου.

Μια χαρά το πας απο όποια διαδρομή διαλέξεις να πας για Μαραμούρες θα βρεις καλούς δρόμους διαλεξε οσο μπορεις επαρχιακούς και απεφυγε κεντρικές αρτηρίες .,[oldtimeclasik]
Διαμονες βρίσκεις παντού και τελεευταία στιγμή όπου και να φτάνεις το απογευμα\βραδυ.,
Ειναι πολύ φιλική χώρα η ρουμανία καθότι ορθόδοξοι και αυτοί..
όλα αυτα που γραφεις που θέλεις να δεις είναι υπεραρκετα μαζι με το χρόνο που θα χρειαστείς για να πας.,

αν βρεις χρόνο δες εδώ απο ένα δικό μας πέρασμα.,
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου φιλε Tattoo.Το εχω δει ηδη δυο φορες στο παρελθον το ταξιδιωτικο σας.Νασαι παντα καλα.
 
Top Bottom