Ταξινομήσεις 2022, οι Κινέζοι είναι εδώ.

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Είναι "τρομακτικό" νούμερο, πως κάθε μέρα που περνάει, στην Ελλάδα πωλούνται 151 μηχανάκια κούτα!!
Πωλούνται 3 BMW κάθε μέρα. Φαντάζομαι κατά κύριο λόγο νομίζω είναι R 1250GS και φαίνεται και στο Λεκανοπέδιο.
Tracer 9 και GT είχε 2 την μέρα.

Μιλάμε για μηχανή των 22k και 15k αντίστοιχα, οπότε τα πράγματα πάνε καλά!!
:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι "τρομακτικό" νούμερο, πως κάθε μέρα που περνάει, στην Ελλάδα πωλούνται 151 μηχανάκια κούτα!!
Πωλούνται 3 BMW κάθε μέρα. Φαντάζομαι κατά κύριο λόγο νομίζω είναι R 1250GS και φαίνεται και στο Λεκανοπέδιο.
Tracer 9 και GT είχε 2 την μέρα.

Μιλάμε για μηχανή των 22k και 15k αντίστοιχα, οπότε τα πράγματα πάνε καλά!!
:friendship:
60-70000 gs τον χρόνο πουλάει παγκόσμια η bmw.
Τα 300 κομμάτια στην χώρα μας μάλλον είναι αστείο νουμερο
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είναι "τρομακτικό" νούμερο, πως κάθε μέρα που περνάει, στην Ελλάδα πωλούνται 151 μηχανάκια κούτα!!
Πωλούνται 3 BMW κάθε μέρα. Φαντάζομαι κατά κύριο λόγο νομίζω είναι R 1250GS και φαίνεται και στο Λεκανοπέδιο.
Tracer 9 και GT είχε 2 την μέρα.

Μιλάμε για μηχανή των 22k και 15k αντίστοιχα, οπότε τα πράγματα πάνε καλά!!
:friendship:
Μόνο που για το gs δίνεις 7 με 8 στο ταμείο.
60-70000 gs τον χρόνο πουλάει παγκόσμια η bmw.
Τα 300 κομμάτια στην χώρα μας μάλλον είναι αστείο νουμερο
Θα μπορούσα να το βάλω στο Συμβαίνει Τώρα... :p



Νυχτερινή βόλτα σήμερα και πηγαίνοντας προς Περιστέρι έκανα στάση στον Σφακιανάκη στο Ποτάμι.
Πρέπει να είχε μέσα 10 με 12 τεμάχια σε R1250GS.... Είδα και 2 τεμάχια σε S1000XR και 1 κομμάτι από R1250RS... Ειδικά με τα GS αναρωτήθηκα... Πρέπει τώρα που δίπλωσε ο χρόνος να τα πουλάει σα ζεστό ψωμάκι!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάποια στιγμή θα καταλάβω το "ποζάρω μηχανάκι μπροστά σε βιτρίνες κάθε εταιρείας" σαν καλλιτεχνική δημιουργία


Επειδή η κινεζοποιηση έχει βαρεσει κόκκινο δεν είχα δει το νήμα, γέλασα πολύ με το... "Up" και παραξενεύτηκα με την θέση της Σουζούκι. Τα υπόλοιπα πάνω κάτω δεν είναι έκπληξη
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα μπορούσα να το βάλω στο Συμβαίνει Τώρα... :p

Τι δουλειά είχες εσύ έξω από αυτή την αντιπροσωπεία;;;;; :p
Τι δουλειά είχε το εργαλείο σου έξω από εκεί;;;;; :p
Να σου πω, δεν φτάνει που δεν μας πουλάς το wrr, τώρα κοιτάς να "μαγαρίσεις" και το καλό;;;;;
Πρόσεχε!!!! Αυτό σου λέω μόνο!!!! :wacky:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Έχω κάποιους περίεργους συναισθηματικούς δεσμούς με τη BMW. Το NUDA ανέκοψε τη πιθανότητα μιας μηχανής με boxer κινητήρα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κάποια στιγμή θα καταλάβω το "ποζάρω μηχανάκι μπροστά σε βιτρίνες κάθε εταιρείας" σαν καλλιτεχνική δημιουργία
Να το καταλάβεις ως αγάπη για τη νυχτερινή βόλτα και αγάπη για την μοτοσυκλέτα ανεξαρτήτως ετικέτας.
 
Top Bottom