Ταξινομήσεις on-off στην Ελλαδα

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στο -66% η ιταλική αγορά δίτροχων το Μάρτιο του 2020 συγκριτικά με τον περσινό Μάρτιο.
Αναμενόμενο φυσικά.
Να δούμε και τις δικές μας που θα δημοσιοποιηθούν σύντομα...τις πρώτες δέκα περίπου μέρες η αγορά λειτουργούσε.
Νομίζω ότι στην χώρα μας δεν γίνονται μεταβιβάσεις?
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ε ναι, έχετε αδειάσει την Αγγλία από ΚΤΜ στο χωριό σου.
:D:D:D
ποσα ξερεις,αλλα το ξερω απο δικη μου περιπτωση
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
ρε σεις...εγω ειδα διαφημιση στο fb ,ενα μαγαζι που κανει κανονικα πωλησεις μηχανων. Κοιταξα σχολια απο κατω , και ελεγε εξυπηρετει κανονικα...τι φαση?
o_Oo_Oo_Oo_O

θα εβαζα εδω τοποστ , αλλα μην θεωρηθει διαφημιση
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Αν εννοείς το παρακάτω, το κοιτούσα και εγώ χθες και απόρησα λίγο με την περιγραφή!

 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Νομίζω μπορώ να φανταστώ το σκηνικό: "κυρ όργανο, ό,τι λέει το μήνυμα...ΚΤΜάρα, είδος πρώτης ανάγκης...τι να λέμε τώρα!!!" Αν και κανονικά στο μήνυμα επιλέγουμε 1 όχι 2...γιατί η KTMαρα δεν μπορεί να είναι ποτέ νο 2...Πού είναι ωρέ το 490 Adventure R;
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Αν εννοείς το παρακάτω, το κοιτούσα και εγώ χθες και απόρησα λίγο με την περιγραφή!

Moυ το εμφανισε στο φβ και οχι στο car , παιζει ναναι κ το ιδιο , μοιαζει το ποιηματακι. Τελικα? Να αγορασω ΚΤΜ ή να περιμενω ? :p:p
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
το μονο που γινεται ηλεκτρονικα ειναι να παρεις τα σηματακια,εχει ανοιξει το συστημα
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Σε αναμενόμενη πτώση οι ταξινομήσεις δίτροχων για το Μάρτιο αλλά με θετικό πρόσημο συνολικά για το α' τρίμηνο, συγκριτικά με πέρυσι.
Χειρότερη η κατάσταση στις ταξινομήσεις των αυτοκινήτων.
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Λειτουργούν τα υπουργεία απλά με ραντεβού. Γίνεται και μεταβίβαση και πώληση καινούργιου απλά με μικρή καθυστέρηση.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το πρώτο πεντάμηνο, παρά τον κορονοϊό είναι business as usual χωρίς εκπλήξεις στους πίνακες και με μικρότερη της αναμενόμενης πτώση πωλήσεων. Πολύ καλά τα έχει πάει το νέο 390ADV, δεδομένου ότι οι πωλήσεις ξεκίνησαν ουσιαστικά μέσα στο lockdown. Το Τ700 πολύ καλές πωλήσεις, η Africa παρά τις προσφορές στην 1000 είναι άφαντη, το οποίο είναι κρίμα αλλά δείχνει και το μέγεθος της προσπάθειας της αντιπροσωπείας.


ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣΜΟΝΤΕΛΟΤΑΞΙΝΟΜΗΣΕΙΣ
HONDACB500XA113
DAYTONAT31092
YAMAHATRACER900GT87
YAMAHATRACER90069
YAMAHATENERE 70063
SUZUKIVSTROM65060
YAMAHAMT-0350
BMWR 1250 GS ADVENTURE41
YAMAHAMT-0741
HONDAXADV75034
KTM390 ADVENTURE34
SYMNH-T 20029
HONDACB650RA28
BMWR 1250 GS26
HONDANC750XD24
BENELLITRK502, TRK 502 X23
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τι θέματα έχει;
Δεν ξερω... Απλα σε μια συζητηση καπου εδω μεσα για καποιον που ενδιαφεροταν για Benelli αντιπροτεινα το Τ310 και μου απαντησαν οτι εχει πολλα θεματα. Εγω ξερω οτι εχουν γεμησει οι δρομοι με 310.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Δεν ξερω... Απλα σε μια συζητηση καπου εδω μεσα για καποιον που ενδιαφεροταν για Benelli αντιπροτεινα το Τ310 και μου απαντησαν οτι εχει πολλα θεματα. Εγω ξερω οτι εχουν γεμησει οι δρομοι με 310.
Και εγώ δεν ξέρω και ρωτάω για το Τ310 τα οποία βλέπω να αυξάνονται.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Top Bottom