Ταξινομήσεις on-off στην Ελλαδα

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τιναφτορε?

Αυτό λέγεται ότι αν η BMW φτιαχνόταν στην Αγγλία, θα σε είχαν ήδη χρίσει sir gsmaniac...Βεβαια είναι η πρωτη φορά που το απλό και το Adve το μετράνε μαζί. αλλά το ίδιο κανουν και με τα υπόλοιπα με εξαίρεση το 790...και το Tenere 700 rally.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όπου το Τ700 απλό και ράλι πούλησαν διπλάσια από την Άφρικα της οποίας το ένα τρίτο των πωλήσεων είναι το 1000.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτό λέγεται ότι αν η BMW φτιαχνόταν στην Αγγλία, θα σε είχαν ήδη χρίσει sir gsmaniac...Βεβαια είναι η πρωτη φορά που το απλό και το Adve το μετράνε μαζί. αλλά το ίδιο κανουν και με τα υπόλοιπα με εξαίρεση το 790...και το Tenere 700 rally.
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τα είχαν χωριά.. Τεσπα

Όσο για την Αγγλία... Εξυσες πληγή, μέχρι νυφικό είχα ράψει να ζήσω με το λέλος τιμ εκεί πανω
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τιναφτορε?

Eμ , αυτα να τα βλεπουν οι φαρμακογλωσσοι, που λενε οτι οι αγοραζουν τα τζιες για μοστρα στις καφετεριες...

Τωρα με κλειστες τις καφετεριες λογω λοκνταουν η αληθεια ελαμψε!!!































Μπορουν να τις μοστραρουν και στο σαλονι τους!

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Eμ , αυτα να τα βλεπουν οι φαρμακογλωσσοι, που λενε οτι οι αγοραζουν τα τζιες για μοστρα στις καφετεριες...

Τωρα με κλειστες τις καφετεριες λογω λοκνταουν η αληθεια ελαμψε!!!































Μπορουν να τις μοστραρουν και στο σαλονι τους!

Κάπου πήρε το αυτί μου ότι λόγω έλλειψης ανοικτών καφετεριών δίδεται δωρεάν το παρακάτω αξεσουάρ το οποίο σας επαναφέρει στην πραγματικότητα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
130 Adventure - 71 "απλα".

Μλκ μου αυτα τα νουμερα και τα σχολια στα ποσταρισματα του ΦΒ του Μοτοτριτη ξερω γω να διαβαζει καποιος και καταλαβαινει απολυτα γιατι ειμαστε σε αυτη την κατασταση σημερα στην Ψαροκωσταινα...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάπου πήρε το αυτί μου ότι λόγω έλλειψης ανοικτών καφετεριών δίδεται δωρεάν το παρακάτω αξεσουάρ το οποίο σας επαναφέρει στην πραγματικότητα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
έχει η μοτοδυναμική καφεθηκάκι σένιο με μονοψήφιο αριθμό ευρώ.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Όπου το Τ700 απλό και ράλι πούλησαν διπλάσια από την Άφρικα της οποίας το ένα τρίτο των πωλήσεων είναι το 1000.
Τα 77 τεμάχια του καινούργιου Άφρικα 1100 + 28 του παλιού 1000, θεωρώ ότι είναι αξιοπρεπέστατο νούμερο, με δεδομένο την τιμή του (τα BMW τα αφήνω, είναι μια κατηγορία μόνα τους....) αλλά και τις πωλήσεις του στην χώρα τα προηγούμενα χρόνια.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τα 77 τεμάχια του καινούργιου Άφρικα 1100 + 28 του παλιού 1000, θεωρώ ότι είναι αξιοπρεπέστατο νούμερο, με δεδομένο την τιμή του (τα BMW τα αφήνω, είναι μια κατηγορία μόνα τους....) αλλά και τις πωλήσεις του στην χώρα τα προηγούμενα χρόνια.
Ο amyroukai ταγραψε αλλιως αλλα τωρα που το βλεπω κι'εγω τα νουμερα του CRF ειναι παραπανω απ'οτι φανταζομουνα. Αμυρου, τα συνολικα νουμερα ειναι 141 για τα Τ700 και 105 για τα CRF.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο amyroukai ταγραψε αλλιως αλλα τωρα που το βλεπω κι'εγω τα νουμερα του CRF ειναι παραπανω απ'οτι φανταζομουνα. Αμυρου, τα συνολικα νουμερα ειναι 141 για τα Τ700 και 105 για τα CRF.
Ναι έχει πολλές εκδόσεις και έχασα τα σύνολα, το 1000 έπρεπε να είναι στον πίνακα επίσης όμως, πάνω από το κτμ. Σε κάθε περίπτωση δεν κάνει ο πίνακας πωλήσεων ένα μηχανάκι καλό η κακό. Το Άφρικα το είχα για "σίγουρο" στο γκαράζ αλλά οι εντελώς αδιάφοροι πωλητές δεν το βοήθησαν. Εντάξει δεν λυπάμαι τόσο πολύ στο τέλος.

Γιατί είναι το versys στον πρώτο πίνακα με μόνο 8 κομμάτια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Eμ , αυτα να τα βλεπουν οι φαρμακογλωσσοι, που λενε οτι οι αγοραζουν τα τζιες για μοστρα στις καφετεριες...
Τωρα με κλειστες τις καφετεριες λογω λοκνταουν η αληθεια ελαμψε!!
Μπορουν να τις μοστραρουν και στο σαλονι τους!
Είσαι αντιπρόσωπος!
Οι αληθινοί τζιεσάκηδες είναι της περιπέτειας και όχι της καφετέριας!








































 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου κάνει εντύπωση Triumph ούτε για δείγμα...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
rocket 3 στην θέση 45. τα χρηματοδοτικά "έξω" σε κάνουν να κλάψεις, μπορείς να έχεις καινούριο μηχανάκι κάθε χρόνο ή διετία με 150 ευρώ το μήνα. Η έλλειψη σε tiger 900 εξηγείται και από το -αναμενόμενο- τοπικιστικό, γιατί να πάρουν το "αντίγραφο" όταν έχουν δικό τους το πρωτότυπο.
 
Top Bottom