Τα πάντα για τα 690...

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Πάλι εγώ, ακόμα δεν έχω βρει τη διαρροή. Χθες βγήκα το βράδυ στη πίστα στο Χολαργό, σχεδόν στα τύφλα πήγαινα, το φως χάλια εντελώς. Έχουμε καμία πρόταση για λάμπα??
 

DIM-BOB

Μέλος
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200 GS ADV lc
ktm 690
Καλησπέρα, με την κατανάλωση πως πάτε? Εμένα ένα τεποζιτο βγάζει 100χλμ περίπου. Φυσιολογικό?
Καλησπέρα, με την κατανάλωση πως πάτε? Εμένα ένα τεποζιτο βγάζει 100χλμ περίπου. Φυσιολογικό?
Κάτι γίνεται σίγουρα με την κατανάλωσή σου!!Εγώ με 12 litra βγάζω σε χωμάτινη βόλτα βγάζω γύρω στα 150 χλμ μέχρι να ανάψει λαμπάκι,με 16 γρανάζι..Με 14 γρανάζι βγάζω περισσότερο γύρω στα 160 χλμ.Σε αστικη χρήση γύρω στα 190 περίπου χλμ..
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Πάλι εγώ, ακόμα δεν έχω βρει τη διαρροή. Χθες βγήκα το βράδυ στη πίστα στο Χολαργό, σχεδόν στα τύφλα πήγαινα, το φως χάλια εντελώς. Έχουμε καμία πρόταση για λάμπα??
Κάπου έχω τον κωδικό της λάμπας που έρχεται σετάκι 2 τεμ. Θα ψάξω στον 'στάβλο' και θα ενημερώσω σχετικά.
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Δεν ξέρω αν είναι απομίμηση .

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Παίδες με 25 watt ανά τεμάχιο δεν θα έχει καλό φως.
Ας κοιτάξει τις ίδιες στα 36 watt ανά τεμάχιο (72 συνολικά)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Παιδιά ευχαριστώ για τις λάμπες σας ,το κανόνισα το θέμα.Στο θέμα τις διαρροής το γέμισα και το άφησα μια βδομάδα να δω αν έχασε τίποτα.Πηγα και γέμισα ξανά και δεν είχε χάσει καθόλου.Ουτε μυρίζει βενζίνη.
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Παιδιά ευχαριστώ για τις λάμπες σας ,το κανόνισα το θέμα.Στο θέμα τις διαρροής το γέμισα και το άφησα μια βδομάδα να δω αν έχασε τίποτα.Πηγα και γέμισα ξανά και δεν είχε χάσει καθόλου.Ουτε μυρίζει βενζίνη.
κοίτα το κοντέρ σου τότε μήπως έχεις πρόβλημα εκεί και όχι στην εξωπραγματική κατανάλωση.
Καλημέρες
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το enduro για να γίνει supermoto τι αλλαγές πρέπει να γίνουν, πέρα από τα 17αρια ζαντολαστιχα?

Daggers in Brothel
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το enduro για να γίνει supermoto τι αλλαγές πρέπει να γίνουν, πέρα από τα 17αρια ζαντολαστιχα?

Daggers in Brothel
Αλήθεια τώρα?? Βάλε να δεις μια ταινία σε πείραξε το πολύ αλάτι της θάλασσας!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιατί μαρή;;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Γιατί μαρή;;
Γιατί πήρες 690 Rally και ρωτάς για μετατροπή σε motard??

Πολλοί λόγοι πιθανοί!! Μεγάλη εισρόφηση Ιωδίου θαλασσινού, κατανάλωση χαλασμένης σαρδέλας, μεταλλαγμένος Φιλιππινέζικος Covid, υπερβολική συγκέντρωση κατεμ με αδυναμία διαχείρισης στόλου κλπ.

γενικά νιώθεις καλά??
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άσε γιατί με έχει βαρέσει η αμηχανία στο κεφάλι....
Τώρα σκέφτομαι μήπως τα σπρωξω όλα και πάω να πάρω κάνα Αφρικα....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατί πήρες 690 Rally και ρωτάς για μετατροπή σε motard??

Πολλοί λόγοι πιθανοί!! Μεγάλη εισρόφηση Ιωδίου θαλασσινού, κατανάλωση χαλασμένης σαρδέλας, μεταλλαγμένος Φιλιππινέζικος Covid, υπερβολική συγκέντρωση κατεμ με αδυναμία διαχείρισης στόλου κλπ.

γενικά νιώθεις καλά??
Ξέχασες το σκορβουτο
 
Top Bottom