Τα πάντα για τα 690...

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δυο ερωτήσεις!
1η: Η αντιπροσωπεία της ΚΤΜ στη Πάτρα τι λέει;
2η: Στην Αθήνα/Αττική... για αγορά νέου ΚΤΜ ποιο κατάστημα θα συστήνατε και γιατί;

Υ.Γ.: Για έναν φίλο μου ρωτάω.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δυο ερωτήσεις!
1η: Η αντιπροσωπεία της ΚΤΜ στη Πάτρα τι λέει;
2η: Στην Αθήνα/Αττική... για αγορά νέου ΚΤΜ ποιο κατάστημα θα συστήνατε και γιατί;

Υ.Γ.: Για έναν φίλο μου ρωτάω.
Να περιμένω το wrr σύντομα;;; :inlove:
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Δυο ερωτήσεις!
1η: Η αντιπροσωπεία της ΚΤΜ στη Πάτρα τι λέει;
2η: Στην Αθήνα/Αττική... για αγορά νέου ΚΤΜ ποιο κατάστημα θα συστήνατε και γιατί;

Υ.Γ.: Για έναν φίλο μου ρωτάω.
Για καταστημα θα πηγαινα στο Delta στην καλλιροης ,ο κυριος Χρηστος παντα ευγενικος , για σερβις πηγα στο motion & style και εμεινα ευχαριστημενος ,επισης πουλανε
 
Reactions: STF

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πραγματι στη Delta τα παιδιά είναι σούπερ, αλλά δυστυχώς δεν πουλάνε πλέον ΚΤΜ ... :(

STF πάρτο εσύ απόφαση, και θα σε "τακτοποιήσουμε" .... δεν θα πάμε σαν τα αρνιά το Πάσχα ... :laugh:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δυο ερωτήσεις!
1η: Η αντιπροσωπεία της ΚΤΜ στη Πάτρα τι λέει;
2η: Στην Αθήνα/Αττική... για αγορά νέου ΚΤΜ ποιο κατάστημα θα συστήνατε και γιατί;

Υ.Γ.: Για έναν φίλο μου ρωτάω.
όλοι φάτσα με γέλιο πάτησαν ... περίεργο ...
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Άμα επινες μπυρα με τον konkost τωρα σιγουρα θα ειχες crf300 , πιο φθηνα θα σου εβγαινε .
Μαλλον αναποδα εγινε το πραγμα
Πινω συχνα μπυρα με τον STF που εχει 250 και πηρα crf300

Ναταλεμεκιαυτα...!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μαλλον αναποδα εγινε το πραγμα
Πινω συχνα μπυρα με τον STF που εχει 250 και πηρα crf300

Ναταλεμεκιαυτα...!
Καταλαβαίνεις την συνέχεια πίσω από αυτήν την ιστορία... Κάνω προβολή στο μέλλον και με βλέπω να γίνομαι ανεπιθύμητος στο σπιτικό σου....
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Καταλαβαίνεις την συνέχεια πίσω από αυτήν την ιστορία... Κάνω προβολή στο μέλλον και με βλέπω να γίνομαι ανεπιθύμητος στο σπιτικό σου....
Μη σου πω γενικότερα στη παρέα ...
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
STF Μετα το Nuda ποια ηταν η επομενη επιλογή σου γι αυτο το είδος μηχανης που έψαχνες να αγοράσεις;
Άσχετη ερωτηση αλλα θελω να στην κανω καιρο.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
STF Μετα το Nuda ποια ηταν η επομενη επιλογή σου γι αυτο το είδος μηχανης που έψαχνες να αγοράσεις;
Άσχετη ερωτηση αλλα θελω να στην κανω καιρο.
Κωνσταντίνε, για βοήθα λίγο. Εννοείς στη κατηγορία του Nuda, τύπου "γυμνό";

Αν δεν έβρισκα το Nuda θα κατέληγα σίγουρα στο 1200 Thruxton RS. Είναι από τις μοτοσυκλέτες που κούμπωσα υπέροχα πάνω τους. Δεν είναι ακριβώς συγκρίσημες αλλά εκεί θα πήγαινα.
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Έχουμε γνώμες για αλλαγή μαμάς τρομπας άνω με κάτι άλλο?αυτό το άλλο ψάχνω έχει κανείς τίποτα καλό να προτείνει?
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Τσέκαρε αν έχουν οξειδωθεί οι ακροδέκτες σου και δεν αφήνουν να έχει καλή ροή το ρεύμα σου (το εύκολο).
Τσέκαρε αν έχεις πρόβλημα στα πηνία ή στον ανορθωτή.
Για κάποιον λόγο δεν φορτίζει τη μπαταρία σου, πιθανόν και η παλιά να μην είχε πρόβλημα.
Για την ιστορία να πω ότι ήταν κομπλερ τελικά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έρχεται μοντέλο με αρκετές αλλαγές για την σεζόν του 2025 λένε.



 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Καλησπέρα ! Είναι η AXP Skid Plate KTM 690 / Husqvarna 701 / GasGas 700 - Black η καλύτερη vfm ποδιά ; Τι λέτε ;
νομίζω πως ναι. Εγω αυτήν είχα και ήμουν ευχαριστημένος. Οι πέτρες δεν ακούγονται όπως όταν σκάνε σε μεταλλική ποδιά.
Το μόνο μειονέκτημα ήταν η εγκατάστασή της. Δεν ήταν ακριβώς "ευθυγραμμισμένη" και ήθελε πίεση για να μπει. Το ίδιο παράπανο έχω διαβάσει από ελάχιστους χρήστες. Η πλειοψηφία των χρηστών είναι ευχαριστημένοι.
Αν πας σε μεταλλική, ρίξε μια ματιά σε αυτή, μιας και έχει έξτρα χώρο για εργαλεία. (αν και κοστίζει 1/3 παραπάνω από την ΑXP)
 

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
νομίζω πως ναι. Εγω αυτήν είχα και ήμουν ευχαριστημένος. Οι πέτρες δεν ακούγονται όπως όταν σκάνε σε μεταλλική ποδιά.
Το μόνο μειονέκτημα ήταν η εγκατάστασή της. Δεν ήταν ακριβώς "ευθυγραμμισμένη" και ήθελε πίεση για να μπει. Το ίδιο παράπανο έχω διαβάσει από ελάχιστους χρήστες. Η πλειοψηφία των χρηστών είναι ευχαριστημένοι.
Αν πας σε μεταλλική, ρίξε μια ματιά σε αυτή, μιας και έχει έξτρα χώρο για εργαλεία. (αν και κοστίζει 1/3 παραπάνω από την ΑXP)
Ευχαριστώ Γιώργο ! Αυτή θα ήταν η επόμενη ερώτηση . Πλαστική vs μεταλλική ( μιλάμε πάντα για ποιοτική πλαστική ) . Γιατί να πας σε μεταλλική ;
 
Top Bottom