Τετράποδοι φιλοι......

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Με τετοια φατσα σιγα μην γλυτωνες!

Ευγε για τη χειρονομια αγαπης :)

adv phone
αστα να πανε...και τα αλλα 2 που εχω,απο κουταβια τα ειχα βρει( μας ειχαν βρει καλυτερα)αλλα και παλι η αισθηση ειναι ιδια.
απλα τωρα παλευουμε να βρουμε τις ισσοροπιες παλιων και νεων μελων.ωρες ωρες εχουμε κατι αγριοκραυγες..
ελπιζω να βρει ενα καλο σπιτακι ο μικρουλης..
να σαι καλα!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Η καφετούλα όντως ,γλύκα η κοριτσάρα.
Αλλά κι ο μουργάκος ,κούκλος είναι.
Μακάρι να είχα τις κατάλληλες χωροταξικές προυποθέσεις ,και θα τον έπαιρνα αγκαλιά.

Να'σαι καλά ρε φίλε για το ενδιαφέρον κ την αγάπη που δείχνεις στα ζωντανά.:friendship:
Να είσαι σίγουρος οτι ,το καλό θα σου επιστραφεί ,κ μάλλιστα πολλαπλασιαστικά.:)
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Η καφετούλα όντως ,γλύκα η κοριτσάρα.
Αλλά κι ο μουργάκος ,κούκλος είναι.
Μακάρι να είχα τις κατάλληλες χωροταξικές προυποθέσεις ,και θα τον έπαιρνα αγκαλιά.

Να'σαι καλά ρε φίλε για το ενδιαφέρον κ την αγάπη που δείχνεις στα ζωντανά.:friendship:
Να είσαι σίγουρος οτι ,το καλό θα σου επιστραφεί ,κ μάλλιστα πολλαπλασιαστικά.:)
μοιαζουν πολυ,κανονικα σαν αδεφακια :p απλα η κοπελα ειναι πιο τσαχπινα...θα μας κανει οτι θελει,το βλεπω..αχαχαχα...
να σαι καλα φιλε!!!
:friendship:
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
ο μουργος (βλεπε παραπανωσχολιο μου)βρηκε το σπιτακι που εψαχνε.με κοινους γνωστους και κοινο κτηνιατρο,ειμαι ησυχος οτι πηγε καπου καλα.οικογενεια με 2 παιδια δημοτικο γυμνασιο,νομιζω στατιστικα οτι καλυτερο...
εμας μας δυσκολευει την ζωη η αδερφη του.θα βαζω φωτο εν καιρο....:friendship:
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
ένα σκυλακι περιμενε την κορη μου εξω από την δουλεια,οποτε το εφερε σπιτι και το εχουμε τωρα καμμια 25αρια μερες,είναι αρσενικο ,λυκοσκυλο με κατι άλλο ,3-4 μηνων ησυχος δεν κανει τιποτα στο σπιτι περιμενη να κατεβη στην αυλη,καποιος το παρατησε γιατι εχει και λουρακι ,βαλαμε φωτο στην γειτονια και στο φβ αλλα σιγα μην εμφανιζοταν ,ετσι αν καποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνηση , είναι μεσαιου μεγέθους,δυστηχως δεν γινεται να το κρατησω εχω αλλα δυο μεγαλόσωμα. φωτο δεν μπορω να ανεβασω εδώ η δεν ξερω μου βγαζει ένα ural οποτε δεν είμαι και πολύ του αθληματοσ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ένα σκυλακι περιμενε την κορη μου εξω από την δουλεια,οποτε το εφερε σπιτι και το εχουμε τωρα καμμια 25αρια μερες,είναι αρσενικο ,λυκοσκυλο με κατι άλλο ,3-4 μηνων ησυχος δεν κανει τιποτα στο σπιτι περιμενη να κατεβη στην αυλη,καποιος το παρατησε γιατι εχει και λουρακι ,βαλαμε φωτο στην γειτονια και στο φβ αλλα σιγα μην εμφανιζοταν ,ετσι αν καποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνηση , είναι μεσαιου μεγέθους,δυστηχως δεν γινεται να το κρατησω εχω αλλα δυο μεγαλόσωμα. φωτο δεν μπορω να ανεβασω εδώ η δεν ξερω μου βγαζει ένα ural οποτε δεν είμαι και πολύ του αθληματοσ
Μπραβο για την κινηση Κωστη.....
Στειλε μου την φωτο στο email kdelaportask@yahoo.gr.....να την ανεβασω.
Για μαθημα ανεβασματος φωτο λιγο αργοτερα;)
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
ευχαριστω την στελνω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ένα σκυλακι περιμενε την κορη μου εξω από την δουλεια,οποτε το εφερε σπιτι και το εχουμε τωρα καμμια 25αρια μερες,είναι αρσενικο ,λυκοσκυλο με κατι άλλο ,3-4 μηνων ησυχος δεν κανει τιποτα στο σπιτι περιμενη να κατεβη στην αυλη,καποιος το παρατησε γιατι εχει και λουρακι ,βαλαμε φωτο στην γειτονια και στο φβ αλλα σιγα μην εμφανιζοταν ,ετσι αν καποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνηση , είναι μεσαιου μεγέθους,δυστηχως δεν γινεται να το κρατησω εχω αλλα δυο μεγαλόσωμα. φωτο δεν μπορω να ανεβασω εδώ η δεν ξερω μου βγαζει ένα ural οποτε δεν είμαι και πολύ του αθληματοσ


Ετοιμος ο κούκλος. ....
Μπράβο πάλι για την κίνηση, εύχομαι να βρει ένα σπίτι σύντομα.

advφον!!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
ο μουργος που εψαχνε σπιτακι(στην προηγουμενη σελιδα) βρηκε την νεα του οικογενεια εδω και μερικες μερες και αποτι μαθαινω εγκλιματιστηκε και τα περναει καλα,μιας και με 2 πιτσιρικια στο σπιτι,εχει μπολικα χαδια.....:friendship::friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ο Timmy της γειτονισας (ή Πορτοκάλης οπως τον εχω βγαλει, αντιγραφοντας τον @el-Gatto) εχει παθολογικη αγαπη για το μηχανακι μου, αν και τελευταιο ειναι γκρι-τζαμπαν αντι για πορτοκαλι-γιουροπ :wacky: Που τον χανω, που τον βρισκω, ειναι ή πανω του ή κατω απ'αυτο.














Η τελευταια ειναι τραβηγμενη με κινητο πισω απο το τζαμι του παραθυρου και ειναι αφιερωμενη στον φιλτατο Ελ Γατο. Προσεξτε και την ground anchor που ειχα εγκαταστησει οταν ειχα καινουργιο το VFR που ειναι στοχος στο Νησι, αλλα τωρα με το ΤΑ εχει πεσει σε αχρηστια..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom