Τετράποδοι φιλοι......

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
@KORAX και @Padis Συμφωνώ και εγω απόλυτα. Απο μικρός μεγαλώνω με σκύλους όποτε δεν υπαρχει περίπτωση ποτε μου να μην εχω σκυλο, είτε μικρο είτε μεγαλο.
Όσο για τον χωρο υπαρχει αρκετός μπορω να πω με κήπο, αυλή κτλ..
Μου αρεσουν τα doperman αλλα επειδή όπως ειπα μου ειπαν άσχημα λογια άρχισα να κοιταω γερμανικό ποιμενικό.
Απο μεγαλόσωμα αυτα τα δυο μου αρεσουν..
Και προς θεού δεν παιρνω τον σκυλο για όπλο... Μην τα μπλέκουμε.. Δεν παιρνω τον σκυλο για δούλο μου η σωματοφύλακα μου. Τον παιρνω γιατι μου αρεσει να συμβίωσω με την τάδε ράτσα.
Όσο αφορά το που πρεπει να μενει ο σκύλος εχω μιλησει ηδη με εκπαιδευτή και με ανθρωπο του χώρου και εχω αποψη..
Ευχαριστω για τις απόψεις και την καθοδήγηση παντως!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Όποιος σου είπε άσχημα λόγια για τα dope ή άσχετος είναι ή ζηλεύει.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Χαιρομαι που ακουω τοσο καλα λογια γιατι ολοι μου έλεγαν δεν καταλαβαίνει δεν συνεργάζεται κτλ κτλ..
Γενικότερα αυτη η φυλή ειναι παλιο αποθημενο... Όποτε βλεπω στον δρομο καθομαι και τα χαζευω λες και βλεπω να περναει άλογο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαιρομαι που ακουω τοσο καλα λογια γιατι ολοι μου έλεγαν δεν καταλαβαίνει δεν συνεργάζεται κτλ κτλ..
Γενικότερα αυτη η φυλή ειναι παλιο αποθημενο... Όποτε βλεπω στον δρομο καθομαι και τα χαζευω λες και βλεπω να περναει άλογο...
Δεν θα συνεργαστεί....αν καταλάβει ότι έχει να κάνει με χαζό αφεντικο:D
Στο είπα στην αρχή......ειχαμε κάνει πολύ μεγάλη εκπαίδευση και ήταν τρομερά υπάκουος
Αλλά όχι αν η εντολή που του έδινες ήταν λάθος και παράλογη...
Έχουν τρομερή κρίση αυτά τα ζώα...για αυτό είναι και δύσκολα στην εκπαίδευση, αλλά πολύ καλά σε μια ισορροπημένη οικογένεια!!
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Τ

Εκπεδευση για φύλαξη απο τρακαδορους
Τελικα έφαγε τα χαρτάκια



Sent from my iPhone using Tapatalk
Τι απίστευτη φάτσα είναι αυτή;;;
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Εδω ειναι και το δικό μου το κοκόνι, ο Ρουντι!

Φοβερός φύλακας, παιχνιδιάρης, εξυπνος και με κρίση, μα πάνω απο ολα ο μεγάλος μου μηχανικός πριν απο κάθε αγώνα..:happy::happy:







 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z

Εκπεδευση για φύλαξη απο τρακαδορους
Τελικα έφαγε τα χαρτάκια



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ρε τι φατσαρα ειναι αυτη;; προσεξε μην το στριψεις με το τσιγαρο καταλαθος :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 
Top Bottom