Τετράποδοι φιλοι......

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
..... κι αυτός είναι ο ψάρακας.... ο νέος της παρέας..... οσονούπω rider κι αυτός!!!!


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κούκλος.....εκπαιδευσε τον όσο γίνεται περισσότερο!
Διαφορετικά την βαψατε:D
 

Athina

Μέλος
Όνομα
Αθηνά
Μοτό
BMW F700 GS
Κούκλος.....εκπαιδευσε τον όσο γίνεται περισσότερο!
Διαφορετικά την βαψατε:D
λίγο η ενασχόληση με τον σκυλοχώρο και λίγο τα χρόνια συμβίωσης με westie, θα συμφωνήσω (απόλυτα) μαζί σου.... χαχαχαχχαχαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
λίγο η ενασχόληση με τον σκυλοχώρο και λίγο τα χρόνια συμβίωσης με westie, θα συμφωνήσω (απόλυτα) μαζί σου.... χαχαχαχχαχαχα
Να και ο 10χρονος πλέον....ζηκος Μου!!



advphone
 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Καλησπέρα.
Ψάχνω μια καλή συντροφιά να αγαπηθεί από την μητέρα μου που είναι εδώ και καιρό συνταξιούχα και κάθεται σπίτι της.
Να είναι κάτω του ενός χρόνου, να βγαίνει μεσαίου μεγέθους και κατά προτίμηση ήρεμο (δεν θέλουμε φύλακα αλλά παρέα). Τύπου beagle κτλ θα ήταν ιδανικά.
Ενα p.m. είναι αρκετό. Φιλοζωικές δεν με ενδιαφέρουν για πολλούς λόγους.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Καλησπέρα.
Ψάχνω μια καλή συντροφιά να αγαπηθεί από την μητέρα μου που είναι εδώ και καιρό συνταξιούχα και κάθεται σπίτι της.
Να είναι κάτω του ενός χρόνου, να βγαίνει μεσαίου μεγέθους και κατά προτίμηση ήρεμο (δεν θέλουμε φύλακα αλλά παρέα). Τύπου beagle κτλ θα ήταν ιδανικά.
Ενα p.m. είναι αρκετό. Φιλοζωικές δεν με ενδιαφέρουν για πολλούς λόγους.
μπραβο για την αποφαση.
αν θες την ταπεινη μου αποψη μην παρετε κυνηγοσκυλο.εχουν πολλη ενεργεια και ειναι πολλες φορες υπερκινητικα,ειδικα στις μικρες ηλικιες.
:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
κλασσικες καλοκαιρινες ποζες υπνου ο κατης σου
:happy:
[/quote
Στην δικια μας περιπτωση, πρεπει να συμπληρωθει η εικονα και με κεραυνους!!
Απλα εξαφανιζομαστε.
Ανοιγουμε συρομενες ντουλαπες, κατω απο τραπεζια, γενικα ψαχνόμαστε ακομα και δυο ωρες εχει τυχει!!


Η Lizzy μας.

 
Top Bottom