Τετράποδοι φιλοι......

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Οι ταξιδιώτες, ο Άδης και η Ναλα στο δρόμο για Σπέτσες (με το αμάξι την κούρσα και όλα τα πράγματα που φόρτωσα στην γυναίκα, εγώ με κτμ κυρία) ο Άδης 9 ετών η Ναλα 5 μηνών 20 κιλά και οι δύο!


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τετράποδο ναι...
Φίλος όμως δεν νομίζω...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Γουστερα!!
παρατηρωντας την ειναι απιστευτο ποσες χιλιαδες η' κ εκατομυρια χρονια αυτα τα ειδη ζουν στην γη!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είχαμε καιρό να βρεθούμε με τον "λύκο"...
Πάντως χάρηκε ιδιαίτερα απ' ότι φάνηκε...
(Παίζει να είμαστε και ίσα στο ύψος o_O)


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ο απιστευτος Λυκος μας φτιαχνει και μας το καλοκαιρι καθως δινει το παρον σε ολες τις βολτες στο βουνο - μαζι με τον Ρατζα, το σκυλι-ορειβατη :ok:

Βαζω μερικες επιπλεον φωτο. Η πρωτη ειναι απο προσφατη πεζοπορια στο μονοπατι που βγαζει στο υδραγωγειο κατω απ'τη θεση Βαρα, περιττο να πω οτι τα σκυλια μας ειδανε να παιρνουμε τον σχετικο χωματοδρομο με τη μηχανη και μας ακολουθησανε μεχρι την αρχη του μονοπατιου, κανοντας 5χμ μεχρι εκει!




Η επομενη ειναι απο σημερινη πρωινη αναβαση στον Κοκκινο Βραχο.




Και εδω μια παλιοτερη καθως ο Λυκος τρελαινεται για λιμνουλες στο δρομο - και φυσικα πινει απο το θολο νερο τους :oops::D

 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Και ο γατουλης των διακοπων μας στη Χιο, ο Μαστιχης, τον οποιο κανανε μπουλινγκ κατι αγριογατα εκει γυρω και τον ειχε η σπιτονοικοκυρα κυριως μεσα στο σπιτι. Ευτυχως τον πηρε η κορη της στο τελος του καλοκαιριου και απο Χιωτης θα γινει Γλυφαδιωτης :)







 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Ο απιστευτος Λυκος μας φτιαχνει και μας το καλοκαιρι καθως δινει το παρον σε ολες τις βολτες στο βουνο - μαζι με τον Ρατζα, το σκυλι-ορειβατη :ok:

Βαζω μερικες επιπλεον φωτο. Η πρωτη ειναι απο προσφατη πεζοπορια στο μονοπατι που βγαζει στο υδραγωγειο κατω απ'τη θεση Βαρα, περιττο να πω οτι τα σκυλια μας ειδανε να παιρνουμε τον σχετικο χωματοδρομο με τη μηχανη και μας ακολουθησανε μεχρι την αρχη του μονοπατιου, κανοντας 5χμ μεχρι εκει!




Η επομενη ειναι απο σημερινη πρωινη αναβαση στον Κοκκινο Βραχο.




Και εδω μια παλιοτερη καθως ο Λυκος τρελαινεται για λιμνουλες στο δρομο - και φυσικα πινει απο το θολο νερο τους :oops::D

Βρε αυτός γυρνάει εκει στο χωματόδρομο κάπου πίσω από νεραιδοχώρι? και εγω τον ειδα απο μακρυά και καμούτσωσα το εργαλείο... χαχα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βρε αυτός γυρνάει εκει στο χωματόδρομο κάπου πίσω από νεραιδοχώρι? και εγω τον ειδα απο μακρυά και καμούτσωσα το εργαλείο... χαχα
Όχι.
Είναι στα πέριξ της Ελάτης.
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Ε εκεί λέω.. λες και πάω κάθε μέρα :p μία μέρα πέρασα από εκεί. Ήσουν στον ξενώνα οταν ξεκίνησα, δικάβαλο με ενα 1290 και ενα crf1000.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ε εκεί λέω.. λες και πάω κάθε μέρα :p μία μέρα πέρασα από εκεί. Ήσουν στον ξενώνα οταν ξεκίνησα, δικάβαλο με ενα 1290 και ενα crf1000.
Και δεν ήπιες καφέ με τον Θενο?? :eek:
Ωωωω. μοντιε..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ε εκεί λέω.. λες και πάω κάθε μέρα :p μία μέρα πέρασα από εκεί. Ήσουν στον ξενώνα οταν ξεκίνησα, δικάβαλο με ενα 1290 και ενα crf1000.
Δεν μπορείς να κρυφτείς πουθενά ρε γ*... :p:roflmao:
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Αν και όχι τετράποδος... σίγουρα ήταν φίλος! Για 20 λεπτά μας έφερνε γύρες, κολυμπούσε δίπλα μας και μας περιεργαζότανε! Μέχρι που από ένα σημείο και έπειτα έπρεπε απλά να το αγνοούμε για να συνεχίσουμε τη δουλειά μας...
Έχει τύχει πολλές φορές να δούμε αρκετά μεγάλα ψάρια και μεμονωμένα και κοπάδια, αλλά τέτοιου είδους επαφή και για τόσο πολλή ώρα ούτε κατά προσέγγιση!!




 
Top Bottom