Τζουμέρκα: Μελισσουργοί-Θεοδώριανα, το πέρασμα του Αυτιού

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Περιγραφικότατος ο πρόεδρος...:friendship:
Πάντα τέτοια!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ομορφα.....:friendship:
Περιμενουμε και την Καππαδοκια...
Ποτε πηγατε???
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωραιες καταστασεις...αγριες!Αγαπάς παραπανω τη μοτο σου σε τετοια περασματα!Γιωργη ΡΕΣΠΕΚΤ σε XL μεγεθος!:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραιες καταστασεις...αγριες!Αγαπάς παραπανω τη μοτο σου σε τετοια περασματα!Γιωργη ΡΕΣΠΕΚΤ σε XL μεγεθος!:friendship:
Κωστα, ευχαριστω πολυ και ..looking forward να συνβρεθουμε σε καμια χωματαδα :ok: Εχουμε αφησει κατι ανοιχτους λογαριασμους με τα βουνα της βορειας Πελοποννησου τα οποια απ'οτι βλεπω εχεις πολυγυρισει, οποτε μαλλον εκει :yew:

:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
ομορφα.....:friendship:
Περιμενουμε και την Καππαδοκια...
Ποτε πηγατε???
Κωστα, η Καππαδοκια θ'αργησει για λογους ..outside my control. Ειχαμε παει δυο μηχανες με ενα Νεοντουρο φιλο για πρωτη φορα τον Αυγουστο του 2014 (Τσεσμε-Σμυρνη-Παμουκαλε-Ικονιο-Καππαδοκια-Ικονιο-Ατταλεια-Fethiye-Αϊδινιο-Τσεσμε) και το περασμενο καλοκαιρι ξαναπηγα μονος, δικαβαλος με τη γυναικα, σε καποια απ'αυτα τα μερη καθως ηξερα ακριβως που να παω και τι να δω (Τσεσμε-Ικονιο-Καππαδοκια-Παμουκαλε-Τσεσμε 12-17 Αυγουστου).

Επιφυλασομαι να ανεβασω λεπτομερες ταξιδιωτικο εν καιρω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα, η Καππαδοκια θ'αργησει για λογους ..outside my control. Ειχαμε παει δυο μηχανες με ενα Νεοντουρο φιλο για πρωτη φορα τον Αυγουστο του 2014 (Τσεσμε-Σμυρνη-Παμουκαλε-Ικονιο-Καππαδοκια-Ικονιο-Ατταλεια-Fethiye-Αϊδινιο-Τσεσμε) και το περασμενο καλοκαιρι ξαναπηγα μονος, δικαβαλος με τη γυναικα, σε καποια απ'αυτα τα μερη καθως ηξερα ακριβως που να παω και τι να δω (Τσεσμε-Ικονιο-Καππαδοκια-Παμουκαλε-Τσεσμε 12-17 Αυγουστου).

Επιφυλασομαι να ανεβασω λεπτομερες ταξιδιωτικο εν καιρω.
Έλεγα. ...μήπως και είχαμε πάει ίδια εποχή, αλλά εγώ ήμουν τέλος Ιουνίου. !!
Σε αναμονή της δικής σου πτήσης. ..:D

advφον!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κωστα, ευχαριστω πολυ και ..looking forward να συνβρεθουμε σε καμια χωματαδα :ok: Εχουμε αφησει κατι ανοιχτους λογαριασμους με τα βουνα της βορειας Πελοποννησου τα οποια απ'οτι βλεπω εχεις πολυγυρισει, οποτε μαλλον εκει :yew:

:friendship:
Το ψηνω να κανονιστει με καλη παρεα και ποτέ δε τα βαριεσαι τα μερη εκεινα.Ειδωμεν :)
 

vtheo

Μέλος
Περιοχή
Π.Φάληρο
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200 GS Adv 08
Μηχανή,φύση και καλή παρέα!Τι άλλο να ζητήσεις!Ωραίο σκηνικό στήσατε παίδες ,να στε καλα και στα επόμενα...
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το απόλαυσα πραγματικά! Σε κάτι τέτοιες βόλτες, όσο τις ζεις live βρίζεις τον εαυτό σου που ακολούθησες τους τρελούς αλλά αργότερα, ανατρέχοντας με τη μνήμη, καταλαβαίνεις πως ήταν από αυτές που ξεχωρίζουν και έχουν βάλει το λιθαράκι τους στο να φτιάξουν όμορφες μοτοσυκλετιστικές εμπειρίες.
Thanks for sharing που λένε και στο χωριό μου και δεν βλέπω την ώρα να ξαναπολαύσω κείμενό σου!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...Thanks for sharing που λένε και στο χωριό μου...!
Αυτα Γιαννη μου,τα λενε νωριτερα...:geek::geek::geek:ειπα κι εγω...τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει...:thinking:











































εκεινο το καδρο στο παταρι μου...βρεεεεεεεε μικρος κοσμος!!!


:friend:
 
Top Bottom