Τζουμερκα και περιξ-500 υπεροχα κουραστικα χιλιομετρα

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Βολτάρα Παναγιώτη! Πανέμορφα και αγαπημένα μέρη!

Τη φάση με το αυτοκίνητο "μπλόκο" την έχουμε συναντήσει με τον @Markas την άνοιξη του 2011 σε κάτι Λασιθιώτικα βουνά. Τότε οι 2 επιβαίνοντες δεν κατέβηκαν καν από το αυτοκίνητο που έφρασσε τον χωματόδρομο, απλά μας είπαν πως δεν περνάει και να πάμε από αλλού...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτό που νοιώθουμε δεν περιφραφεται......
Νομίζω ότι έχεις άδικο .....γιατί καταλαβαμε πολύ καλά πως νιώθεις από την περιγραφή σου!:friendship:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Αυτό που νοιώθουμε δεν περιφραφεται......
Νομίζω ότι έχεις άδικο .....γιατί καταλαβαμε πολύ καλά πως νιώθεις από την περιγραφή σου!:friendship:
Μαλλον αναφερεσαι στα λεγομενα του φιλου Βαγγελη.Και αυτος ομως δεν εχει αδικο.Πολλες απο τις στιγμες που ζουμε δεν μπορουμε να τις περιγραψουμε.Μπορει να μας καταλαβει καποιος δικος μας αλλα αν προσπαθησουμε να μεταφερουμε τις εμπειριες μας σε τριτους πολυ δυσκολο να τους μεταφερουμε το συνολο των συναισθηματων.
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Βολτάρα Παναγιώτη! Πανέμορφα και αγαπημένα μέρη!

Τη φάση με το αυτοκίνητο "μπλόκο" την έχουμε συναντήσει με τον @Markas την άνοιξη του 2011 σε κάτι Λασιθιώτικα βουνά. Τότε οι 2 επιβαίνοντες δεν κατέβηκαν καν από το αυτοκίνητο που έφρασσε τον χωματόδρομο, απλά μας είπαν πως δεν περνάει και να πάμε από αλλού...
Ωραία βόλτα, με αγωνία. Δε νομίζω πως υπάρχει πραγματικά κίνδυνος αν απλώς φύγεις ήρεμα και ωραία χωρίς να αρχίσεις τα περί ελευθερίας μετακίνησης κτλ.
Μάλιστα, μερικοί βοσκοί εδώ κάτω απλά προσπαθούν να διώξουν από τα βοσκοτόπια τους τυχαίους κάγκουρες που τρομάζουν τα κοπάδια. Εδώ, μόλις πιάσω για τα καλά την κουβέντα, 9/10 φορές με κερνάνε ρακή και συνεχίζω την πορεία μου κανονικά, εκτός πχ αν είναι καιρός που γεννούν τα ζώα οπότε πρέπει να υπάρχει ανάλογος σεβασμός.
Πάντα όμορφες βόλτες να έχεις φίλε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ωραία βόλτα, με αγωνία. Δε νομίζω πως υπάρχει πραγματικά κίνδυνος αν απλώς φύγεις ήρεμα και ωραία χωρίς να αρχίσεις τα περί ελευθερίας μετακίνησης κτλ.
Μάλιστα, μερικοί βοσκοί εδώ κάτω απλά προσπαθούν να διώξουν από τα βοσκοτόπια τους τυχαίους κάγκουρες που τρομάζουν τα κοπάδια. Εδώ, μόλις πιάσω για τα καλά την κουβέντα, 9/10 φορές με κερνάνε ρακή και συνεχίζω την πορεία μου κανονικά, εκτός πχ αν είναι καιρός που γεννούν τα ζώα οπότε πρέπει να υπάρχει ανάλογος σεβασμός.
Πάντα όμορφες βόλτες να έχεις φίλε.

Δυστυχως ποτε δεν ξερεις τι καταληξη θα εχουνε καποια πραγματα,αλλα και τι μυαλο κουβαλαει ο απεναντι σου.Ψυχραιμια,λιγο χιουμορ,στροφη 180 μοιρων και οτι κατσει.
 
Top Bottom