Της Τελευταιας Στιγμης

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
α)

β)

γ)

Στο β και το γ λείπουν τα χιλιόμετρα επιστροφής από Ωρωπό και Ραφήνα αντίστοιχα αλλά έτσι κι αλλιώς είναι μικρή διαφορά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
προσωπικά και αν η αναχώρηση είναι τύπου 9 το αργότερο με βλέπω αποκλειστικά στο β γιατί θέλω να πάω το κορίτσι για παϊδάκια εκεί που πήγαμε με Χελιώτη κοντά στο σπίτι.


παρατήρηση για το Μαρμάρι, τηλέφωνο στο λιμεναρχείο ή έρευνα σε σελίδα γιατί τα χειμερινά δρομολόγια είναι αραιά σχετικά και το κόστος δεν είναι μικρό, νομίζω ήταν 16 ευρώ αντί για το 2ευρο που ήταν πέρυσι από Ερέτρια για μηχανάκια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
προσωπικά και αν η αναχώρηση είναι τύπου 9 το αργότερο με βλέπω αποκλειστικά στο β γιατί θέλω να πάω το κορίτσι για παϊδάκια εκεί που πήγαμε με Χελιώτη κοντά στο σπίτι.
Κανένα θέμα.

Άρα δεν παίζει φαι, ότι φέρουμε μαζί και κάνας φούρνος;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κανένα θέμα.

Άρα δεν παίζει φαι, ότι φέρουμε μαζί και κάνας φούρνος;
μην το δένεις το όχι φαγητό γιατί αν έρθουν και άλλοι κάλλιστα κάθεστε όπου θέλετε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
μην το δένεις το όχι φαγητό γιατί αν έρθουν και άλλοι κάλλιστα κάθεστε όπου θέλετε.
Οκέικ, να πούμε 9:00 στα ΜακΝτόνλντς στην εθνική μετά τις Αφίδνες και αναχώρηση 9:15 αυστηρά;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εμείς θα κινηθούμε προς Αθ.Διάκο, κατά τις 10 θα είμαστε στην Μάνδρα.
Αν κάποιος κινηθεί προς τα εκεί θα χαρούμε να συνταξιδέψουμε ή κ να βρεθούμε εκεί :happy:
θέλω μιά εξυπηρέτηση, αν περάσετε από "καταφύγιο Οίτης" να μου πεις αν έχουν ακόμα τα σνόουμομπιλ, θέλω να πάω την μικρή το επόμενο ΣΚ.
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
θέλω μιά εξυπηρέτηση, αν περάσετε από "καταφύγιο Οίτης" να μου πεις αν έχουν ακόμα τα σνόουμομπιλ, θέλω να πάω την μικρή το επόμενο ΣΚ.
Από εκεί θα περάσουμε Γιάννη, ίσως κ να σταματήσουμε, οπότε θα ενημερώσω :ok:
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Όποτε τελικά αύριο τι εχει από όλα γιατί χάθηκα;
Λευτέρη, διαλέγεις και παίρνεις, μια βόλτα προς Εύβοια-Κυμη που θα είναι πιο σύντομη (αποτι καταλαβαίνω) και άλλη μία Αθ.Διάκο που είναι πιο μακριά, θα κινηθούμε σβέλτα (δύο μοτό θα είμαστε bmw κ guzzi) κ θα γυρίσουμε βράδυ :happy:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
θέλω μιά εξυπηρέτηση, αν περάσετε από "καταφύγιο Οίτης" να μου πεις αν έχουν ακόμα τα σνόουμομπιλ, θέλω να πάω την μικρή το επόμενο ΣΚ.
Με τέτοιες θερμοκρασιες στα 1000μ υψόμετρο θα έχει λιώσει ηδη...
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Λευτέρη, διαλέγεις και παίρνεις, μια βόλτα προς Εύβοια-Κυμη που θα είναι πιο σύντομη (αποτι καταλαβαίνω) και άλλη μία Αθ.Διάκο που είναι πιο μακριά, θα κινηθούμε σβέλτα (δύο μοτό θα είμαστε bmw κ guzzi) κ θα γυρίσουμε βράδυ :happy:
Σε ευχαριστω πολύ!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Λευτέρη, διαλέγεις και παίρνεις, μια βόλτα προς Εύβοια-Κυμη που θα είναι πιο σύντομη (αποτι καταλαβαίνω) και άλλη μία Αθ.Διάκο που είναι πιο μακριά, θα κινηθούμε σβέλτα (δύο μοτό θα είμαστε bmw κ guzzi) κ θα γυρίσουμε βράδυ :happy:
Βασίλη καλά να περάσετε, ελπίζω να συνδυαστεί και να τα πούμε στην επόμενη. :ok:


Τώρα για την δική μας βόλτα θα τσεκαρω μια τελευταία το πρωί.
Αν κάποιος είναι να έρθει μαζί μας ας γράψει για να ξέρουμε ποιους περιμένουμε το πρωί.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Για πάμε πάλι...
Καμιά ψυχή για βολτίτσα σήμερα? Σχετικά ευέλικτος σε μέρος και ώρα, ψηλός, καλοβαλμένος :):D
 
Top Bottom