Της Τελευταιας Στιγμης

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Μετά την Μεγαλόπολη εθνική με την θερμοκρασία να μας στεναχωρεί αφου είδαμε σχεδόν 40άρια :cool: ευτυχώς για λίγο.
Προορισμός καταρχην το πολυλίμνιο αφου τα παιδια δεν είχαν πάει κ μετα τις προτροπές του Ηλία ibar.
Τόσο κόσμο κ αυτοκίνητα στο παρκιν δεν περίμενα να βρούμε.....
Δεν είχε νοημα να πάμε, φεύγουμε για Στενωσιά.
Παρκιν στον ίσκιο και ελάχιστοι επισκέπτες, 2-3 ζευγάρια.

Το μονοπατι απο εκεί που αφήσαμε τις μοτο μέχρι τον καταρράκτη λιγότερο απο 10 λεπτα με τα τελευταία μετρα καπως απότομα.

Να περάσω ή θα φτάσω πρώτος στον καταρράκτη π ειναι απο κάτω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ε άμα δε υπήρχε η βαλίτσα να το κρατά ζυγισμένο για να πέσει σωστά θα έφερνε και μια κωλοτουμπα σίγουρα
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Αυτό το κατάλαβα, και η βαλίτσα σταμπιλαιζερ το έσωσε κρατώντας το ζυγισμένο, να πέσει ανάλαφρα και μαλακά κατά την πτώση
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Βουτάω πρώτος κ αφου στο 5λεπτο είχα τις αισθήσεις μου άρχισε το παιχνίδι....




Το νερό καλούτσικο απο θερμοκρασία, στις άκρες της λιμνούλας είχε λιγο λάσπη- βούρκο αλλα μεχρι στιγμής οκ :Watching:.
Οι τελευταίες φωτο ειναι απο το waterproof φών του Γιάννη.
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Στην επιστροφή στάση στη Γιάλοβα για τροφή:ckg:
Περάσαμε μια από Παρίσι κ στη συνέχεια σβέλτα απο εθνική.


Η καλύτερη συνταγή είναι η ωραία διάθεση της παρέας, Aγριοβασίλα, Γιάννη, Φώτη, thànks για την όμορφη ημέρα :friendship:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Καλησπερα, αυριο Παρασκευη λεω να παω μια ασφαλτινη μεχρι το ονομαστο χανι (Ρερεσι) απο Θηβα-Αγια Αννα-Αρβανιτσα-Διστομο-Αραχωβα-Ιτεα-Πεντεορια-Λιμνη Μορνου-Χανι (φαγακι) και επιστροφη απο Λιδορικι-Συκια-Στρωμη-Παυλιανη-Γραβια-Αγοριανη-Αραχωβα-Λιβαδια-Θηβα και πισω. Αναχωρηση κατα τις 9, αν ενδιαφερεται καποιος συναντιομαστε στο Σειριο γιατι ξεκιναω απο Ωρωπο.Αν θελει καποιος να ερθει διπλος, μου το λεει να "διπλωσω" και εγω. :)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτά είναι, το λέγαμε ότι έχω να πάω καιρό, η διαδρομή η αναμενόμενη... Θα ξέρω σίγουρα το βράδυ αλλά λογικά μπορώ, ξεκινάω από Αφίδνες
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Λοιπόν είμαι ΟΚ για αύριο, δεν ξέρω αν κάνω καλά που το λέω γιατί το σύμπαν έχει μεγάλη και χοντρή όρεξη για γέλιο μαζί μου και κάθε μέρα σχεδόν μετανιώνω που δεν εφάρμοσα το πλάνο ΑΓΑΜΗΣΟΥΤΑΠΑΝΤΑΟΛΑ και να φύγω. Να ας πούμε οι 2ridetheworld γυρνάνε 20 χρόνια και τι είναι, χαρούμενοι άνθρωποι. Θα μου πεις Βρετανοί, άλλη κουλτούρα, ξέρουν από αποικίες και μπορεί και να μην τις έχουν επισκεφτεί όλες μέσα σε 20 χρόνια αλλά και πάλι, lifegoals.

Τι ώρα στον Σείριο; Ο Σείριος (ναι έχω θέμα με τέτοια τετριμμένα) είναι αυτό με το νέο μαγαζί ηλεκτρικών στην γέφυρα πάνω από την εθνική οδό; Νομίζω αυτό.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Το πρωτο βενζιναδικο μετα την εξοδο της Μαλακασας με τη γεφυρα...στις 9 καλα ειναι? Να υποθεσω θα εισαι μονος σου?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το πρωτο βενζιναδικο μετα την εξοδο της Μαλακασας με τη γεφυρα...στις 9 καλα ειναι? Να υποθεσω θα εισαι μονος σου?
Ναι εκτός αν κρατήσουν την μικρή σχολείο μέχρι αργά την νύχτα, πράγμα το οποίο το θεωρώ απίθανο να συμβεί.


Είμαι και σε μιά αναζήτηση εσωτερικά του αν θα βάλω ζεστό μπουφάν ή όχι, σήμερα έβρεχε εκεί, αύριο θα είναι στεγνά, ίσως βρέξει το βράδυ όμως. Πάω να βρω και το τάπερ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Το σκεφτόμουν κι εγώ αυτές τις μέρες.

Αν το κάνατε Σαββατο ή Κυριακή ,θα ήμουν μέσα.
Αυριο παίζει εργασιακό 12άωρο ,οπότε μου είναι αδύνατον.

Καλά να περάσετε :friendship:

και

Ας δηλωθούν εδώ πιθανοί ενδιαφερόμενοι για το ίδιο έργο για Σ ή Κ. :cool:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το σκεφτόμουν κι εγώ αυτές τις μέρες.

Αν το κάνατε Σαββατο ή Κυριακή ,θα ήμουν μέσα.
Αυριο παίζει εργασιακό 12άωρο ,οπότε μου είναι αδύνατον.

Καλά να περάσετε :friendship:

και

Ας δηλωθούν εδώ πιθανοί ενδιαφερόμενοι για το ίδιο έργο για Σ ή Κ. :cool:
Έχω τόση όρεξη να μην μείνω σπίτι (δεν φταίει το σπίτι και οι ένοικοι) που το να το ξανακάνω Κυριακή δεν ακούγεται καθόλου κακή ιδέα...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μπραβο σας που μπορειτε Παρασκευες. :ok:
Να μας πειτε πως το κανετε.
Ουτε ο Φεντερερ δεν θα μπορουσε σημερα!! :p
Δεν ζηλευουμε καθολου.

Καλη βολτα, να περασετε σουπερ.
:inlove:
 
Top Bottom