Της Τελευταιας Στιγμης

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Σκέφτομαι αύριο μια βολτίτσα είτε προς παραλία Σαράντη, είτε Αρβανίτσα και πίσω. Όλο από παλιά εθνική οδό εννοείται. Εκκίνηση 10-10:30 από σταθμό 14. Με επιβεβαίωση ξανά το πρωί. Ρυθμοί (μου) άκρως τουριστικοί.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Σκέφτομαι αύριο μια βολτίτσα είτε προς παραλία Σαράντη, είτε Αρβανίτσα και πίσω. Όλο από παλιά εθνική οδό εννοείται. Εκκίνηση 10-10:30 από σταθμό 14. Με επιβεβαίωση ξανά το πρωί. Ρυθμοί (μου) άκρως τουριστικοί.
Να το πιούμε το καφεδάκι
Δουλεύω Αθήνα καθημερινά κ θα το πίναμε τον καφέ μια κ θα είναι κατά εδώ η βολτιτσα.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Άκυρη η βόλτα από μένα. Για το τυπικό της υπόθεσης. Καλημέρα σε όλους.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Λέω σήμερα να φύγω από δουλειά (Αγ. Ανάργυροι) προς Ωρωπό. Να δω λίγο θάλασσα, κανά καφέ, κανά κλαμπ σάντουιτς χαλαρά κι επιστροφή.
Κατά τις 3-3.30 αναχώρηση, αν ψηθεί κάποιος ας γράψει ώστε να δώσουμε ραντεβού.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λέω σήμερα να φύγω από δουλειά (Αγ. Ανάργυροι) προς Ωρωπό. Να δω λίγο θάλασσα, κανά καφέ, κανά κλαμπ σάντουιτς χαλαρά κι επιστροφή.
Κατά τις 3-3.30 αναχώρηση, αν ψηθεί κάποιος ας γράψει ώστε να δώσουμε ραντεβού.
Παίζει η ομάδα ρε γκαμωτο....αλλιώς θα κάναμε ένα σιρκουί.
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Λέω σήμερα να φύγω από δουλειά (Αγ. Ανάργυροι) προς Ωρωπό. Να δω λίγο θάλασσα, κανά καφέ, κανά κλαμπ σάντουιτς χαλαρά κι επιστροφή.
Κατά τις 3-3.30 αναχώρηση, αν ψηθεί κάποιος ας γράψει ώστε να δώσουμε ραντεβού.
Προσλαμβάνετε;;;Άκου εκεί 3-3.30 σχόλασμα!

Τώρα γύρισα σπίτι και στις 21:30 κατεβαίνω πάλι Πειραιά για αγγαροδουλεία της εταιρείας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Προσλαμβάνετε;;;Άκου εκεί 3-3.30 σχόλασμα!

Τώρα γύρισα σπίτι και στις 21:30 κατεβαίνω πάλι Πειραιά για αγγαροδουλεία της εταιρείας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πες τα ρε φιλε.
Δεν εχω βρει χρονο να πεταξω την ανακυκλωση απο 14/12.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αύριο το πρωί θα κατέβω Στεμνίτσα για γλυκό του κουταλιού, μου χει κολλήσει εδώ και μια βδομάδα αλλά δούλευα :roflmao:,με την ευκαιρία να δοκιμάσω και το sand 4 τι λέει σε βόλτα !
Κλασικά δεν έχω βγάλει πρόγραμμα για διαδρομές και μέρη εκεί τριγύρω ,ότι βγει επί τόπου ,το μόνο σίγουρο ότι θα επιστρέψω αργά το απόγευμα !
Αν εχει όρεξη κανείς θα ξεκινήσω από το σταθμό 14 ,μετά την απαραίτητη πρωινή δόση καφεϊνης κατά τις 09:00
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αύριο το πρωί θα κατέβω Στεμνίτσα για γλυκό του κουταλιού, μου χει κολλήσει εδώ και μια βδομάδα αλλά δούλευα :roflmao:,με την ευκαιρία να δοκιμάσω και το sand 4 τι λέει σε βόλτα !
Κλασικά δεν έχω βγάλει πρόγραμμα για διαδρομές και μέρη εκεί τριγύρω ,ότι βγει επί τόπου ,το μόνο σίγουρο ότι θα επιστρέψω αργά το απόγευμα !
Αν εχει όρεξη κανείς θα ξεκινήσω από το σταθμό 14 ,μετά την απαραίτητη πρωινή δόση καφεϊνης κατά τις 09:00
Για Κυριακη πρωι λεω
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Για Κυριακη πρωι λεω
Λευτέρη παραμονές ξεκινάω βραδινά και με τον κόσμο που θα έχει επάνω αυτές τις μέρες με βλέπω Κυριακή πρωί στο σχολασμα να χτυπάω καμία κρεμουλα από τον Στάμου που είναι και στο δρόμο μου και μετα ύπνο :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ακολουθει αγγελια γνωριμιων...
Αν εισαι μονος και μενεις καπου στην Δυτικη Ελλαδα,αυτο το Σαββατο 31/12ου μπορεις να πιεις το τελευταιο μοτοκαφεδακι της χρονιας στην Μπουκα Αμφιλοχιας,παρεα με αλλους που εχουν το ιδιο βλαψιμο με το δικο σου.
Συναντηση στην Μπουκα κατα τις 12:00 στο Sports cafe.
Αμεσως μετα οποιος εχει τον χρονο,τσιμπολογημα και ολα τα σχετικα διπλα στο κυμα.




ΥΓ Αναχωρηση απο Γιαννενα στις 10:30 με τον αναλογο εξοπλισμο ασφαλειας γιατι θα εχει κρυο και αρκετη υγρασια στο οδοστρωμα.
Φωτο και λοιπες πληροφοριες εδω:https://aitoloakarnaniabest.gr/.../49509-boyka-amfiloxias...
 
Τελευταία επεξεργασία:

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Ακολουθει αγγελια γνωριμιων...
Αν εισαι μονος και μενεις καπου στην Δυτικη Ελλαδα,αυτο το Σαββατο 31/12ου μπορεις να πιεις το τελευταιο μοτοκαφεδακι της χρονιας στην Μπουκα Αμφιλοχιας,παρεα με αλλους που εχουν το ιδιο βλαψιμο με το δικο σου.
Συναντηση στην Μπουκα κατα τις 12:00 στο Sports cafe.
Αμεσως μετα οποιος εχει τον χρονο,τσιμπολογημα και ολα τα σχετικα διπλα στο κυμα.




ΥΓ Αναχωρηση απο Γιαννενα στις 10:30 με τον αναλογο εξοπλισμο ασφαλειας γιατι θα εχει κρυο και αρκετη υγρασια στο οδοστρωμα.
Φωτο και λοιπες πληροφοριες εδω:https://aitoloakarnaniabest.gr/.../49509-boyka-amfiloxias...
Διαδρομή;
Κάτι πήρε το μάτι μου για " νερόόό"! την Κυριακή...
Καλή ιδέα πάντως.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ότι είναι εκτεθειμένο στο βοριαδάκι και αργεί να το δει ο ήλιος ,είναι κάπως έτσι εδώ πάνω !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ότι είναι εκτεθειμένο στο βοριαδάκι και αργεί να το δει ο ήλιος ,είναι κάπως έτσι εδώ πάνω !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ω ρε μάνα μου, προσοχή!

Ακριβώς το ίδιο είχα συναντήσει πηγαίνοντας πριν χρόνια Μαίναλο, με αυτοκίνητο όμως...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ω ρε μάνα μου, προσοχή!

Ακριβώς το ίδιο είχα συναντήσει πηγαίνοντας πριν χρόνια Μαίναλο, με αυτοκίνητο όμως...
Κει τριγύρω είναι και αυτό στη φωτό , ανεβαίνοντας από Τρίπολη για Στεμνίτσα !!!
 
Top Bottom